3 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

BI ES-BI-ES, DYNAMIX, losjonas po skutimosi, 100 ml-5906513004731-
4,99 €
30 d. mažiausia kaina: 3.74 €
3,99 €
39,90 € / l
Member Card

39,90 €/l

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

BI ES-BI-ES, ROYAL BRANDY GOLD, losjonas po skutimosi, 100 ml-5906513002614-
4,99 €
30 d. mažiausia kaina: 3.74 €
3,99 €
39,90 € / l
Member Card

39,90 €/l

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

BI ES-BI-ES, EGO PLATINUM, losjonas po skutimosi, 100 ml-5906513002676-
4,99 €
30 d. mažiausia kaina: 3.74 €
3,99 €
34,70 € / l
Member Card

34,70 €/l

Losjonai vyrams


Viena populiariausių prekių vyrams, tai losjonai. Jų pasirinkimas šiais laikais labai platus. Skirtingi odos tipai reikalauja skirtingos priežiūros ir priemonių, todėl į tai būtina atsižvelgti. Losjonai vyrams sausai odai, jautriai, normaliai – renkantis būtina atsižvelgti į savo odos poreikius.


Losjonai vyrams - kodėl reikėtų juos naudoti?


Kodėl apskritai reikėtų naudoti losjonus vyrams? Ši priemonė ne be reikalo yra viena populiariausių. Po skutimosi odą reikia atgaivinti, nuraminti, mat ji patiria dirginimą. Taip pat losjonai dezinfekuoja odą, saugo ją nuo uždegimo. Losjonai gali ne tik nuraminti, bet ir pamaitinti, padrėkinti odą, priklausomai nuo pasirinktos priemonės bei jos savybių. Geras losjonas ne tik pašalins nemalonius skutimosi sukeltus pojūčius, bet ir apgaubs Jūsų mėgstamu aromatu, kuriuo galėsite mėgautis visą dieną.


Populiariausi losjonai vyrams


Vienas populiariausių losjonų vyrams Drogas e. parduotuvėje yra NIVEA MEN FRESH KICK losjonas po skutimosi. Akimirksniu dezinfekuoja odą, suteikia energijos ir gyvybingumo. Lengvos konsistencijos losjonas su mėtų ekstraktais, vitaminu E ir provitaminu B5 akimirksniu vėsina, gaivina, ir stimuliuoja odą. Losjono sudėtyje esantis priežiūros medžiagų kompleksas dezinfekuoja ir saugo odą nuo uždegimų, atkuria ją ir ramina.


Puikiai žinomas prekinis ženklas ADIDAS taip pat sukūrė itin vyrų vertinamą CHAMPIONS LEAGUE ANTHEM EDITION losjoną po skutimosi. Sukurti šios serijos gaminius įkvėpė troškimas išlaikyti futbolo aistruolių bendrystę bet kuriuo sudėtingu laikotarpiu. Ši nauja serija idealiai perteikia šiltą bendrumo jausmą. Vos kartą pabandę pajusite pozityvumo ir atgaivos užtaisą, šiltą apkabinimą, sustiprintą muskuso aromato.


Šių priemonių populiarumas bei atsiliepimai kalba patys už save, o jų pasirinkimas labai platus.


Losjonai vyrams internetu, Drogas.lt e. parduotuvėje


Kad ir kokiame mieste Lietuvoje esate, Drogas e. parduotuvė yra pasiekiama visur ir visada. Apsipirkite internetu patogiai ir tada, kada panorėsite. Pasinaudokite tuo metu siūloma akcija ir sutaupykite. Šioje e. parduotuvėje galite rasti skirtingų prekių moterims, vyrams ir vaikams. Dekoratyvinė kosmetika, plaukų, kūno, veido odos priežiūros priemonės, prekės namams, aksesuarai, parfumerija, žvakės, namų apyvokos prekės, higienos reikmenys ir dar daug visko. Jeigu nežinote, kokią prekę rinktis, rekomenduojame pažiūrėti populiariausius pasirinkimus (galėsite nustatyti tai prekių rikiavime). Išsamūs aprašymai padės lengvai ir greitai išsirinkti. Įsidėkite norimas prekes į krepšelį ir vos keliais paspaudimais jas įsigykite. Visa kita – Drogas rankose.
Dažniausiai užduodami klausimai


Losjonai vyrams padeda nuraminti ir atgaivinti odą po skutimosi.

Losjoną patartina naudoti po kiekvieno skutimosi.