0 Products found
Rūšiuoti pagal:

Dezodorantai vyrams


Dezodorantai – priemonė, be kurios savo kasdienybės neįsivaizduoja dauguma vyrų. Pasitepti pažastis dezodorantu toks pats įprastas dalykas, kaip dantų valymas ar veido prausimas ryte. Tad nenuostabu, jog dezodorantų pasirinkimas šiandien toks gausus. Net išrankiausieji ir reikliausieji atranda savo favoritą.


Sustabdyk nemalonų prakaito kvapą


Dezodorantai vyrams suteikia pasitikėjimo savimi, mat joks prakaitas tampa nebaisus. Malonus kvapas, gaiva ir šimtaprocentinė apsauga nuo prakaito leis jaustis saugiai ir užtikrintai visur ir visada. Vyrams tai ypatingai svarbu, tiesa? Darbe, pasimatyme, sporto salėje, kelionėje – kad ir kur būtumėte, gaiva ir švara visada su Jumis.


Dezodorantų vyrams rūšys


Parfumuoti dezodorantai vyrams suteiks dar daugiau kvapo ir ilgai džiugins uoslę. Rutulinis dezodorantas – patogus pasirinkimas, kuris neužims daug vietos, jeigu nuspręsite jį pasiimti kartu. Purškiamasis dezodorantas ar rutulinis? Kuris geriausias ir kokybiškiausias? Kokį rinktis? Mes esame tikri, jog atsakymą į šį klausimą kiekvienas vyras turi savo. Nėra vieno geriausio, tačiau yra daug skirtingų. Skiriasi ne tik dezodoranto rūšis, kvapas, bet ir savybės. Todėl renkantis visada patariame skaityti prekės parašymą, kuris padės tinkamai pasirinkti. Taip pat gali padėti ir atsiliepimai žmonių jau išbandžiusių konkrečią priemonę.


Dezodorantų asortimentas Drogas.lt el. parduotuvėje


Drogas el. parduotuvėje gausu įvairiausių dezodorantų vyrams. Susipažinkite su top priemonėmis perkant internetu.


Itin dažnai perkamas NIVEA DEEP purškiamasis dezodorantas vyrams. Dezodorantas apsaugo odą nuo prakaito ir bakterijų, suteikiant ilgalaikį sausos ir švarios odos pojūtį. Antibakterinė formulė su juodąja anglimi veiksmingai kovoja su bakterijomis. Patikrinta dermatologų.


Daugybę gerų atsiliepimų pelnęs REXONA MAXIMUM PROTECTION CLINICAL tepamas vyriškas antiperspirantas. REXONA dezodorantai yra vertinami dėl patikimos, ilgai trunkančios apsaugos nuo prakaitavimo, kurią užtikrina unikali „Motionsense“ technologija. REXONA klinikinis antiperspirantas apsaugo 3 kartus daugiau nei įprasti antiperspirantai. Maksimali apsauga naudojant išskirtinę „Defense +“ technologiją. 3x stipresnė apsauga nuo prakaito, 3x ilgesnė apsauga nuo šlapių dėmių ir blogo kvapo, novatoriška formulė, mažinanti per didelį prakaitavimą ir nepaliekanti baltų žymių ant drabužių.


OLD SPICE, FA, NIVEA, REXONA, DOVE, SEBAMED, ADIDAS ir daug kitų žinomų prekinių ženklų rasite Drogas el. parduotuvėje.


Drogas el. parduotuvė – patraukli kaina, didelis pasirinkimas ir patogus būdas pirkti. Pasinaudoję siūloma akcija neretai galite dar ir sutaupyti. Vienoje vietoje galite rasti įvairių priemonių kūnui, veidui, plaukams, nagams. Daug higienos reikmenų, namų apyvokos prekių, dovanų idėjų moterims, vyrams, vaikams ir dar daug visko. Įsitikinkite patys jau dabar. Pristatymas visoje Lietuvoje.
Dažniausiai užduodami klausimai


Prakaitavimas - natūralus reiškinys, tačiau jį kiek sumažinti gali padėti tinkamos priemonės: antiperspirantai, dezodorantai.

Nemalonaus kvapo padės išvengti kokybiški dezodorantai, antiperspirantai, kurių pasirinkimas platus.