5 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

4,61 €

BELLISSIMA-BELLISSIMA, BASIC, moteriškos klijuojamos kojinės, 20 den, 1 vnt.-8300907039540-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

6,55 €

INCANTO-INCANTO, TIFFANY, moteriškos kojinės, 20 den, 1 vnt.-6944944005896-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

KLIJ.KOJIN.MICHELLE, 3-4, NERO
8,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

KLIJ.KOJIN.MICHELLE 3-4 GOLDEN
8,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

KLIJ.KOJIN.MICHELLE, 5-6, NERO
8,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

Priklijuojamos kojinės


Moterys puikiai žino, kaip svarbu jaustis ir atrodyti gražiai. Galima kasdien eksperimentuoti su įvairiais įvaizdžiais, derinti norimą stilių, aksesuarus, rinktis vienokį ar kitokį atspalvį ir t.t. Tačiau dažnai klaidingai manoma, jog svarbiausia yra lauko drabužiai ir avalynė, o štai aksesuarų kokybei tenka mažas dėmesys. Vis dėlto tai klaidingas įsitikinimas, mat tokios, atrodytų, mažos detalės kaip pėdkelnės, kojinės kartais gali ne juokais sutrikdyti kasdienybę. Nuolat smunkančios ir nepatogios pėdkelnės privers jaustis nepatogiai, o tuomet net brangiausi ir madingiausi viršutiniai drabužiai neteks prasmės.


Būtent todėl aksesuarų pasirinkimui reikėtų skirti taip pat nemažai dėmesio ir laiko ir būtinai atkreipti dėmesį į jų kokybę.


Šiandien vis daugiau populiarumo rinkoje sulaukia priklijuojamos kojinės. Ne be reikalo. Tai labai patogus ir estetiškas pasirinkimas, kuris leidžia saugiai, gražiai ir patogiai jaustis visą dieną. Jokio diskomforto, pėdkelnių ar kojinių smukimo. Jau išbandžiusios moterys dažniausiai vėl ir vėl perka būtent prilimpančias pėdkelnes, kurias galima lengvai įsigyti ir internetu.


Priklijuojamos kojinės mūsų asortimente


Prilimpančios kojinės gali būti skirtingų dydžių, storių, matinės arba blizgios, nėriniuotos ir t.t. Drogas e. parduotuvėje populiariausios yra šios:
INCANTO TIFFANY moteriškos kojinės. Plonos, elastingos kojinės su elastinga ažūrine guma silikoniniu pagrindu. Sustiprinti pirštų galai.


Siekiantiems išskirtinės kokybės ir elegancijos, patariame rinktis šias: PIERRE CARDIN CANNES, moteriškos ilgos kojinės. Matinės ilgos kojinės ne tik pagražina kojų formą, bet ir užtikrina neįtikėtiną komforto jausmą. Jos idealiai prisitaiko prie kūno išlinkimų, o nėriniuota guma dailiai priglunda prie odos, tad jūsų kojos atrodys pasakiškai, ir net po ilgos dienos nejausite nuovargio.


Itin draugiška kaina ir patogumas, tai – BELLISSIMA BASIC moteriškos prilipinamos kojinės. Elegantiškos klijuojamos kojinės švelniai priglunda prie odos ir išryškina jūsų formas, o nėriniuota silikoninė juosta padailina kojas ir neleidžia kojinėms smukti. Ilgos priklijuojamos pėdkelnės, juodos pėdkelnės ar kūno spalvos, matinės ar blizgios – kokias renkatės Jūs?


Kodėl priklijuojamas pėdkelnes verta pirkti internetu?


Priklijuojamos pėdkelnės internetu, tai patogus, lengvas ir greitas būdas įsigyti visada reikalingų pėdkelnių. Geriau daugiau nei per mažai, mat jų gali prireikti visada, o jeigu kalbame apie kokybiškas ir patogias kojines ar pėdkelnes – dėvėkite kasdien, jei tik yra noro. Turbūt dauguma moterų sutiks, jog pėdkelnės gali labai daug – padailinti kojas, jas vizualiai paploninti arba pailginti. Taip pat įsivaizduokite, jog dėvite tą patį paltą ir pvz. juodą trumpą sijoną, tik su skirtingomis pėdkelnėmis (kūno spalvos ir juodomis). Skirtumas tikrai bus akivaizdus, tad galite eksperimentuoti, žiūrėti į save iš šono arba tiesiog kurti Jums patinkančius įvaizdžius su skirtingomis, bet kokybiškomis kojinėmis bei pėdkelnėmis. Kojinės virš kelių taip pat daro stebuklus ir padeda sukurti pačius gražiausius derinius.


Kodėl verta rinktis Drogas.lt, perkant priklijuojamas pėdkelnes internetu?


Norite įsigyti prekių gera kaina? Tuomet pasinaudokite siūloma akcija ir gaukite savo pirkinius pigiau. Moteriškos prilimpančios kojinės gali būti lengvai Jūsų, jeigu užsuksite į e. parduotuvę Drogas ir tiesiog įsidėsite jas į krepšelį. Po apmokėjimo Drogas kolektyvas pradės darbuotis ir ruošti Jums džiaugsmą, kuris bus pristatytas tiesiai į namus ar kitą Jums patogią vietą. Linkime malonaus ir lengvo apsipirkimo Drogas e. parduotuvėje.
Dažniausiai užduodami klausimai


Priklijuojamos kojinės, tai itin patogus pasirinkimas, mat jos nesmunka, neatsiklijuoja ir leidžia jaustis komfortiškai.

Priklijuojamos kojinės yra 20 den storumo.