7 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,24 €

BI ES-BI-ES, MOI, moteriškas dezodorantas, 150 ml-5906513002751-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,24 €

BI ES-BI-ES, PINK PEARL, moteriškas dezodorantas, 150 ml-5907699486175-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,24 €

BI ES-BI-ES, 313, moteriškas dezodorantas, 150 ml-5906513001341-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,24 €

BI ES-BI-ES, SEXY GIRL, moteriškas dezodorantas, 150 ml-5907699480340-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,24 €

BI ES-BI-ES, PARADISO, moteriškas dezodorantas, 150 ml-5907699486205-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,62 €

BI ES-BI-ES, BLOSSOM COTTON, dezodorantas moterims, 150 ml-5907554497605-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,62 €

BI ES-BI-ES, BLOSSOM MEADOW, dezodorantas moterims, 150 ml-5902734849977-

Dezodorantai moterims


Kiekviena moteris puikiai žino, kaip gera jaustis gaiviai, švariai ir užtikrintai. Prakaito kvapas – natūralus dalykas, tačiau dar niekam jis nesuteikia pasitikėjimo savimi ir komforto. Tačiau tai išspręsti padeda dezodorantai. Dezodorantai yra itin populiari priemonė, kurią renkasi skirtingo amžiaus moterys ir vyrai. Jų kaina skiriasi, priklausomai nuo prekinio ženklo, talpos ir kitų savybių, tačiau tikrai yra prieinama. Suteikite sau švaros, gaivos pojūtį beveik nemokamai

.

Dezodorantų rūšys


Dezodorantai gali būti įvairių rūšių, pavyzdžiui, pieštukiniai, parfumuoti, purškiamieji, rutuliniai. Pieštukiniai ir rutuliniai dezodorantai moterims bei vyrams yra maži, talpūs, todėl puikiai tinka neštis su savimi į treniruotę, darbą ar kitur. Gali būti skirtingos konsistencijos (skystis, gelis ir t.t). Purškiamieji dezodorantai taip pat labai populiarūs.


Na, o parfumuoti dezodorantai suteikia dar daugiau kvapo, yra labiau koncentruoti ir puikiai tinka norint ilgiau jausti mėgstamą aromatą. Geriausi dezodorantai moterims yra tie, kurie geriausiai atitinka būtent konkrečios moters poreikius, lūkesčius, pageidavimus. Pavyzdžiui, ramų, sėdimą darbą dirbančiai moteriai turėtų tikti neutralus, lengvesnis dezodorantas, tuo tarpu intensyviai sportuojančios turėtų rinktis didesnę apsaugą nuo prakaito kvapo turinčias priemones. Labai svarbu atsižvelgti ir į kvapą. Nors dezodorantai tai ne kvepalai, tačiau taip pat turi kvapo (skirtingo intensyvumo), todėl aromatas turi patikti.


Kaip veikia dezodorantai?


Dezodorantai moterims nemokamai suteikia švaros, gaivos ir pasitikėjimo savimi.


Dezodorantai yra trijų skirtingų veikimo tipų. Tie, kurie slopina prakaito kvapą (bakterijų dauginimąsi). Tie, kurie gerina kvapą dėl jame esančių aromatų. Ir tie, kurie blokuoja prakaitų liaukas neleisdami prakaitui prasiskverbti (antiperspirantai). Bet kokiu atveju, visi dezodorantai turėtų būti naudojami ant švarios odos, tuomet jų poveikis padės jaustis gaiviau, švariau ir jaukiau.


Dezodorantų asortimentas Drogas.lt e. parduotuvėje


Drogas.lt e. parduotuvėje gausu įvairiausių dezodorantų moterims. Pavyzdžiui, itin dažnai perkamas DR.ORGANIC HEMP OIL dezodorantas su kanapių, vetiverijos ir pačiulės aliejais.


Rutulinis kreminis dezodorantas švelniai, bet efektyviai rūpinasi visų tipų oda. Dezodorantas sukurtas naudojant organinį kanapių aliejų, pačiulės aliejų, vetiverijos šaknų aliejų, alijošių, saulėgrąžų aliejų, Islandijos samanas ir kitus natūralius ingredientus bei vitaminą E. Būtent dėl sudedamųjų dalių yra tinkamas naudoti kiekvieną dieną. Jūsų oda bus ne tik apsaugota, bet ir atgaivinta bei nuraminta. Dezodorantas neužkemša porų - oda išlieka natūraliai kvėpuojanti visą dieną.


Dar vienas puikiai žinomas ir labai giriamas DRICLOR ROLL-ON antiperspirantas. Antiperspirantas apsaugo nuo gausaus pažastų, delnų ir padų prakaitavimo ir užtikrina ilgalaikį pagerėjimą. Priemonės sudėtyje yra gelio matrica, kuri veikdama prakaito liaukas sumažina ir stabdo prakaitavimą, taip išvengiama nemalonių pojūčių ir kvapo.


Klasikinis ir kvepiantis FA INVISIBLE SENSITIVE aerozolinis itin aukšto efektyvumo dezodorantas mažina prakaito dėmių riziką bei užtikrina net iki 48val. išliekančią apsaugą. Tinkamas naudoti jautriai odai.


Visas šias priemones ir dar daugybę kitų galite rasti fizinėse Drogas parduotuvėse bei internetu.


Pirkdami internetu, sutaupote laiko, pinigų ir varginančių paieškų. Čia viskas aišku, paprasta, o prekių aprašymai šį procesą tik dar labiau palengvina. Pristatymas visoje Lietuvoje, apsipirkimas galimas visą parą. Užsisakykite jau dabar ir būkite ramūs, jog geriausi dezodorantai visada bus po ranka.
Dažniausiai užduodami klausimai


Dezodorantai, tai patikima apsauga nuo nemalonaus prakaito kvapo.

Drogas rasite purškiamų, rutulinių, pieštukinių bei gelinių dezodorantų.