Geliniai dezodorantai


Geliniai dezodorantai vyrams ir moterims, tai nebrangi, lengvai naudojama ir ypač populiari priemonė. Žmonės prakaituoja įvairiose situacijose, o dezodorantai padeda išvengti su tuo susijusių nemalonumų. Geliniai dezodorantai vyrams saugo nuo prakaito ir blogo kvapo. Iki 48 valandų trunkanti apsauga su vos vienu potėpiu – kas gali būti lengviau? Geliniai dezodorantai vyrams gali būti puiki dovana. Neretai žmonos, dukros, mamos ar kolegės pačios sukomplektuoja rinkinius, pavyzdžiui: dušo gelis, dezodorantas, šampūnas. O gal skutimosi priemonės, dezodorantas, priemonės plaukams? Leiskite vaizduotei dirbti ir jį sukurs puikų rinkinį.

Dezodorantai, tai itin naudinga, nebrangi dovana, kurią galima lengvai priderinti prie kitų kūno ar veido odos priemonių. Geliniai dezodorantai vyrams ir moterims, pieštukiniai, purškiamieji, rutuliniai – tai tik skirtingos rūšies priemonės, turinčios tą patį efektą. Geliniai dezodorantai vyrams, tai puiki dovana bet kokia proga artimam žmogui. Dezodorantai reikalingi ne tik sportuojantiems, bet ir ramų gyvenimo būdą gyvenantiems vyrams, mat prakaituojame nuolat. Susijaudinę, išgėrę karštos arbatos, esant šiltiems orams ir t.t. Prakaitas – natūralus dalykas, tačiau kalbame apie jį mažai. Bandome tai ištaisyti.

Ar žinote, kam apskritai reikalingas prakaitas? Tai termoreguliacijos įrankis, su kuriuo kartu pasišalina ir įvairios toksinės medžiagos. Taip, tai reiškia, jog prakaituoti tikrai nėra blogai. Tiesa, prakaito kiekis yra tikrai nemažas, pavyzdžiui, jeigu žmogus kaitinasi saulėje arba aktyviai sportuoja, prakaito gali prarasti apie du litrus. Kartais prakaitas gali padėti atpažinti/įtarti tam tikras ligas, pavyzdžiui, gausiai prakaituojant naktį, gydytojai gali rekomenduoti išsitirti skydliaukę ir gliukozės kiekį kraujyje. Taip pat itin didelis prakaitavimas gali būti laikomas sutrikimu, kurį galima koreguoti. Jeigu vyras sako, kad jis beveik neprakaituoja, tai reiškia, jog to prakaito išsiskiria tiesiog mažiau, tačiau visai neprakaituoti neįmanoma. Na, nebent vyras yra paukštis, mat šie neturi prakaito liaukų ir visiškai neprakaituoja.


Geliniai dezodorantai mūsų asortimente


Mūsų platus asortimentas leis pasirinkti sau tinkamą priemonę. Pieštukinis antiperspirantas, kūno dezodorantas jautriai odai, geliniai dezodorantai vyrams, rutuliniai – išbandykite ir džiaukitės rezultatu kiekvieną dieną. Visų giriamas ir nuolat perkamas MENNEN SPEED STICK EXTREME, dezodorantas. Šie geliniai dezodorantai vyrams užtikrina apsaugą nuo prakaitavimo ir nemalonaus kvapo net iki 72 valandų. Suteikia gaivų aromatą, ypač maloni konsistencija, kuri padengia odą plonu geliniu nejuntamu sluoksniu.

Na, o jeigu visgi mėgstate rutulinius dezodorantus, išbandykite NIVEA MEN, DEEP BLACK AMAZONIA rutulinį dezodorantą, patvirtintą dermatologų. Kūno dezodorantas su juodąja anglimi ir Amazonės džiunglių kvapu užtikrina iki dviejų parų trunkančią efektyvią apsaugą nuo bakterijų ir prakaito. Puikus, ilgai išliekantis aromatas.

Pastebėjote, jog Jūsų oda sausa ir sudėtinga pasirinkti bet kokią priemonę? Išbandykite DOVE MEN+CARE CLEAN COMFORT. Unikali ir ypač efektyvi drėkinamoji technologija su itin stipriais antiperspiranto elementais ne tik drėkina, bet ir apsaugo odą. Tai padės apsaugoti nuo sudirgimo, tempimo jausmo, išsausėjimo ir kitų nemalonumų. Dviguba dezodoranto nauda – apsauga nuo prakaito ir drėkinimas. Išbandykite ir įvertinkite patys.


Kodėl verta pirkti gelinius dezodorantus vyrams iš „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Geliniai dezodorantai internetu, tai priemonė, kurią ypač lengva ir patogu išsirinkti, neišeinant iš namų. Greitai, patogiai, pigiau, su akcija, be eilių, be kamščių – aukščiausio lygio komfortas. Tik mėgautis procesu, paskaityti aprašymus, išsirinkti prekę ir laukti jos. Atkeliaus tiesiai į namus ar kitą Jums patogią vietą. Jums nereikės važiuoti į prekybos centrą, stovėti eilėje, o gera kaina pasinaudoti turėsite dar daugiau galimybių – tiesiog užeikite į mūsų e. parduotuvę ir peržiūrėkite geriausius pasiūlymus. Apsilankyti e. parduotuvėje nieko nekainuoja, tačiau kelionė iki jos ir brangus laikas gali pareikalauti išlaidų.
Dažniausiai užduodami klausimai


Geliniai dezodorantai yra ypač malonios tekstūros, patikimai apsaugo ir puikiai gaivina.

Kainos priklauso nuo dezodoranto prekinio ženklo, talpos ir tuo metu siūlomos akcijos.