Išsirinkite iš plataus pristatymo galimybių ir DROGAS užsakymą gaukite greičiau bei patogiau!

 

• Pristatymas į OMNIVA siuntų paštomatus – NEMOKAMAI nuo 5 €!

 

• Pristatymas į DPD siuntų paštomatus – NEMOKAMAI nuo 5 €!

 

Pristatymas pasirinkus KURJERIO paslaugą – 3,20 €. Perkant už 19,99 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS!

 

Atsiėmimas pasirinktoje DROGAS parduotuvėje – 1,99 €. Perkant už 19,99 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS!
 

 

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val. siunta bus pristatyta jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, siuntą pristatysime per dvi artimiausias darbo dienas. Pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks telefonu, susiderinti pristatymo sąlygas, o atsiimant siuntą būtina pateikti asmens dokumentą.

Prekių ar siuntos grąžinimo formą rasite čia

Iš anksto informuojame ir atsiprašome, kad siuntos pristatymas gali užtrukti kiek ilgiau, nei numatyta mūsų taisyklėse dėl padidėjusių užsakymų kiekio. Dedame visas pastangas įvykdyti užsakymus laiku ir išvengti vėlavimų, todėl labai tikimės Jūsų supratingumo.

Dėkojame, kad perkate e-parduotuvėje DROGAS!

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS

Užtikrinamas saugus bekontaktis siuntų perdavimas.

Siuntas, pristatytas į parduotuvę, pirkėjui perduoda parduotutuvės darbuotojas, laikydamasis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų.

Visos kurjerių gabenamos siuntos pristatomos nurodytu adresu ir siunta paliekama 2 metrų atstumu nuo Gavėjo, tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų.

SIUNTA FIZINIAM ASMENIUI

1. Siuntos gavėjas prieš pristatymą gauna 4 skaitmenų PIN kodą (SMS žinute arba į Viber programėlę, jeigu ja naudojasi).

2. Atvykus kurjeriui siuntos gavėjas nurodo PIN kodą.

3. Kurjeris įveda nurodytą kodą savo skeneryje. Siekiant išvengti bet kokio kontakto ir sumažinti riziką, pačiam gavėjui skeneryje pasirašyti nereikia.

4. Jei kodas teisingas, kurjeris siuntą palieka 2 metrų atstumu nuo gavėjo.

Jei gavėjas dėl kažkokių priežasčių siuntos pristatymo metu negali nurodyti PIN kodo, gavėjo parašas keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų:

1. Per atstumą parodykite kurjeriui galiojantį savo asmens dokumentą. Kurjeris savo skeneryje įves 5 paskutinius asmens dokumento numerio (ne asmens kodo) skaitmenis. Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

2. Jei su savimi neturite asmens dokumento, Jums pageidaujant kurjeris gali Jūsų siuntą nukreipti į Jums patogiausią DPD paštomatą. Šiuo atveju siunta turi atitikti maksimalius paštomato dydžio ir svorio reikalavimus: maksimalus ilgis – 61 cm, maksimalus plotis – 44 cm, maksimalus aukštis – 37 cm, maksimalus siuntos svoris – 20 kg.

3. Jeigu atsisakote abiejų aukščiau išvardintų būdų, kurjeris negali palikti siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI

Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.

Tai laikoma įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

 

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Privatumas. Siuntos gavėjo asmens duomenis, reikalingus gavėjo indentifikavimui atlikti, tvarkys mūsų logistikos partneris UAB „DPD Lietuva“, savo Privatumo politikoje nustatyta tvarka.

 

Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val., jį galėsite atsiimti jau tą pačią dieną DROGAS parduotuvėje. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, Jūsų užsakymas bus paruoštas artimiausią darbo dieną.

Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime el. paštu ir lauksime atvykstant į DROGAS parduotuvę adresu Gedimino pr. 26 Vilnius. Parduotuvės darbo laikas: pirmadienis - šeštadienis 9-21 val., sekmadienis 9-19 val. Atsiimant užsakymą, su savimi turėkite asmens dokumentą.