Iš anksto informuojame ir atsiprašome už galimus nepatogumus, jei siuntos pristatymas užtruktų kiek ilgiau, nei numatyta mūsų taisyklėse. Dedame visas pastangas įvykdyti užsakymus laiku ir išvengti vėlavimų, tačiau mūsų bei mūsų partnerių resursai yra riboti, todėl labai tikimės Jūsų supratingumo.
Dėkojame, kad perkate e. parduotuvėje DROGAS!

Pristatymo kaina pasirinkus pristatymą į DPD PICK UP siuntų taškus – 1,90 €. Perkant už 19,99 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS*!

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val. siunta bus pristatyta į DPD PICK UP siuntų tašką jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, siuntą pristatysime per dvi artimiausias darbo dienas. Siuntos saugomos 3 dienas.

Pristatymo kaina pasirinkus KURJERIO paslaugą – 2,90 €. Perkant už 19,99 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS*!

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val. siunta bus pristatyta jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, siuntą pristatysime per dvi artimiausias darbo dienas. Pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks telefonu, susiderinti pristatymo sąlygas, o atsiimant siuntą būtina pateikti asmens dokumentą.

*Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją – 17,38 €.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS

Nuo 2020-03-17 (antradienio) vykdomas atnaujintas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų.

SIUNTA FIZINIAM ASMENIUI

1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.

3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.

4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SIUNTA ĮMONEI

Jei siunta skirta įmonei, kurjeris nufotografuoja įmonės patalpose paliktas siuntas iš kelių metrų atstumo, kad matytųsi patalpų fragmentai.

Tai laikoma įrodymu, kad kurjeris pristatė siuntas. Įmonės darbuotojui pateikti asmens dokumento ar fotografuotis nereikia.

 

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Privatumas. Siuntos gavėjo asmens duomenis, reikalingus gavėjo indentifikavimui atlikti, tvarkys mūsų logistikos partneris UAB „DPD Lietuva“, savo Privatumo politikoje nustatyta tvarka.

 

Siuntos gavėjo nuotrauka (atvaizdas) bus tvarkomi siuntų pristatymo ir pretenzijų bei skundų nagrinėjimo tikslais. Informacija saugoma 7 mėnesius nuo užfiksavimo. Nuotraukos, užfiksuotos kurjerio skeneriu, automatiškai pateks į atskirą saugų serverį, todėl kurjeris negalės ir neturės techninės galimybės nuotraukų ir informacijos kopijuoti ar persiųsti tretiesiems asmenims. Siuntos gavėjas turi teisę nesutikti su atvaizdo tvarkymu ir pasirinkti siuntos pristatymą į DPD Pickup paštomatą.

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val., jį galėsite atsiimti jau tą pačią dieną DROGAS parduotuvėje. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, Jūsų užsakymas bus paruoštas artimiausią darbo dieną.

Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime el. paštu ir lauksime atvykstant į DROGAS parduotuvę adresu Gedimino pr. 26 Vilnius. Parduotuvės darbo laikas: pirmadienis - šeštadienis 9-21 val., sekmadienis 9-19 val. Atsiimant užsakymą, su savimi turėkite asmens dokumentą.