Kuriant namų jaukumą nemažai laiko tenka skirti tvarkos ir švaros palaikymui. Ši buities dalis bus paprastesnė ir mažiau imli laikui, jei atidžiai atsirinksite efektyvias valymo priemones namams. Jų pasirinkimas itin platus, todėl nesunku atrasti individualius poreikius bei prioritetus atitinkančių priemonių. Geriausios valymo priemonės nebūtinai brangiausios. Užsisakyti namų valymo priemones internetu yra paprasta, lengva ir dažnu atveju pigiau, nes galite pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis ir įsigyti produktą už patrauklią kainą.


Drabužių skalbimas


Tam, kad visi skalbiniai būtų nepriekaištingai švarūs ir minkšti, namie reiktų turėti bent keletą skirtingų skalbimo priemonių. Skalbikliai būna įvairių formų, išbandykite skalbimo miltelius, skystą skalbiklį, skalbimo gelį ir kapsules, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausius jūsų namams. Spalvoti, tamsūs ir balti skalbiniai išsaugos savo spalvą, jei jiems naudosite specialius spalvą tausojančius skalbiklius.

Namie verta turėti vilnai, šilkui ir kitiems jautriems audiniams skirtą skalbimo priemonę. Auginantiems kūdikius ar mažus vaikus, o taip pat į alergijas linkusiems žmonėms skalbimo priemones derėtų rinktis itin atidžiai, pirmenybę teikiant hipoalerginiams sklabikliams ir minkštikliams. Minkštikliai būna skysti ar granulių pavidalu – išbandykite ir atraskite jums priimtiniausius. Nepamirškite, minkštikliai būna įvairių aromatų nuo gaivių gėlių iki elegantiškų, primenančių kvepalus, aromatų.

Dar geresnių rezultatų leis pasiekti balinimo, dėmių šalinimo priemonės, vandens minkštikliai, skalbinių dažus ir purvą sugeriančios servetėlės bei kitos specialios priemonės.


Namų valymo priemonės ir ne tik


Kuo dėmesingiau atsirinksite valymo priemones namams, tuo paprasčiau bus palaikyti švarą. Virtuvė yra namų zona, kurią tvarkyti tenka dažniausiai, todėl į pagalbą pasitelkite ne tik indų ploviklius, bet ir specialius valiklius, skirtus stiklo keramikos paviršiams, orkaitei ar šaldytuvui. Keletas papildomų priemonių virtuvei leis ją sutvarkyti kur kas greičiau, o rezultatas džiugins net pedantus. Jei turite indaplovę, vėlgi, nepamirškite, kad indai spindės švara naudojant indaplovių produktus: tabletes, druskas, skalavimo skysčius ir indaplovių gaiviklius.

Kita vieta, kurioje norisi išlaikyti aukščiausius higienos standartus yra vonios kambarys ir tualetas. Šiose vietose naudojamos dezinfekavimo ir valymo priemonės namams suteiks patikimą apsaugą nuo nepageidaujamų mikroorganizmų. Universalumu pasižymi higieninis vonių ir unitazo valiklis, tačiau verta turėti ir kalkių nuosėdas įveikiantį purškiamą vonios valiklį. Sunku įsivaizduoti higienišką tualetą, kuriame nebūtų WC valiklio ir gaiviklio.

Tvarkantis namus tikrai pravers ir stiklų bei langų valiklis, jūsų grindų dangai tinkamas ploviklis, baldų valymo servetėlės.

Namų švarai palaikyti išbandykite universalias probiotines valymo priemones, kuriose esančios probiotinės bakterijos praturtina natūralią mikroflorą gerosiomis bakterijomis ir apsaugo nuo blogųjų bakterijų dauginimosi. Paviršiai bus švarūs ir apsaugoti.

Be agresyvios chemijos ekologiškos valymo priemonės išvalo namus bei yra draugiškos aplinkai. Nepamirškite ir dulkių valymo priemonių – medžiaginės mikrofibro šluostės puikiai nuvalys visus paviršius. Kiti namų apyvokai aktualūs valymo pagalbininkai – šepečiai, kempinėlės, šluostės. Asmenims alergiškiems lateksui vertėtų pasirūpinti guminėmis pirštinėmis be latekso.


Namų kvapai


Gaivus aromatas namams suteiks išskirtinumo bei jaukumo. Namams kvėpinti rinkitės priemones tiek pagal aromatą, tiek pagal kvėpiklio formą. Namų kvepalai su lazdelėmis aromatą skleidžia švelniai ir subtiliai, o kai reikia momentinio efekto pravers aerozoliniai oro gaivikliai. AAutomatiniai aromatizatoriai puikiai paskleidžia aromatingus oro lašelius patalpoje, bei suteikia galimybę nustatyti aromato intensyvumą. Vertinantys natūralumą gali rinktis mėgstamo aromato eterinį aliejų. Susikurti jaukią romantišką atmosferą padės kvepiančios žvakės.


Avalynės priežiūros priemonės


Įsigydami internetu namų valymo priemones nepamirškite ir produktų avalynei. Avalynės priežiūros produktai išsiskiria savo gausa – tai įvairių spalvų batų tepalai, blizginimo kempinėlės, specialios valymo putos ir purškiklai zomšai, bei losjonai padedantys atnaujinti ir prižiūrėti odos gaminių tekstūrą.
Dažniausiai užduodami klausimai


Namų apyvokos prekių labai daug, tačiau itin dažnai perkamos šluostės, kempinėlės, šiukšlių maišai.

Namų aplinką kuria net mažos detalės, tačiau viena svarbiausių - švara. Jokios prabangios interjero detalės ar kvapai to neatstos.