Higienos prekės internetu


Siekiant gerai jaustis ir deramai pasirūpinti savo sveikata, itin svarbu skirti pakankamai dėmesio kasdienei higienai. Iš plačios pasiūlos atidžiai atsirinkite kokybiškas higienos prekes, kurios atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius. Užsisakyti higienos priemones internetu – lengva, paprasta ir dažnu atveju net pigiau, nes rasite daugybę pasiūlymų už patrauklią kainą.


Burnos priežiūros priemonės


Rūpestinga burnos higienos priežiūra yra pirmas ir svarbiausias žingsnis siekiant sveikos šypsenos. Dantų šepetėlis ir dantų pasta yra svarbiausios burnos higienos priemonės rūpinantis dantų bei dantenų sveikata. Rinkitės dantų pastas ir dantų šepetėlius pagal savo poreikius. Balinamosios dantų pastos ar specialūs rinkiniai padės jei trokštate baltesnės šypsenos. Jei dantys yra jautrūs, dantenos kraujuojančios – atitinkamos dantų pastos padės palengvinti šiuos simptomus. Atsižvelgdami į savo poreikius išsirinkite tinkamą dantų šepetėlį, nes jų būna įvairių: minkštų, ypač minkštų, vidutinio kietumo, bei įvairių šerelių išsidėstymo pozicijų – viskas tam, kad užtikrinti burnos švarą. Norėdami užtikrinti dantų sveikatą nepamirškite papildomų ne mažiau svarbių burnos higienos priemonių. Norint nuo danties paviršiaus pašalinti visus maisto likučius būtinai naudokite tarpdančių siūlą ar šepetėlį. Šie burnos higienos reikmenys ypač praverčia, kai nėra galimybių išsivalyti dantų. Nepamirškite ir antibakterinio burnos skalavimo skysčio. Su savimi verta nešiotis burnos gaiviklį, kuris užtikrins gaivumo pojūtį bet kuriuo metu. Specialios priemonės dantų protezams, kaip fiksuojamieji kremai, protezų valikliai, padės ir palengvins jų priežiūrą.


Intymi higiena


Intymios higienos priemonės moterims yra svarbi asmens higienos priežiūros dalis. Priklausomai nuo poreikių galima pasirinkti įvairių rūšių ir sugeriamumo paketus ir tamponus, kasdienai galima rinktis paprastus ar lengvai aromatizuotus kasdienius įklotus. Kasdieninę švarą užtikrins įvairūs intymios higienos prausikliai, o kelionėse nepamainomos tampa intymios higienos drėgnosios servetėlės.


Asmeninės higienos priemonės


Užtikrinti kasdienę asmens higienos švarą paprasta turint vatos krapštukų, rutuliukų bei diskelių. Įvairios valomosios bei antibakterinės servetėlės – ypač patogus ir universalus pasirinkimas. Jos ypač praverčia palaikant švarą ir higieną išvykose, leidžiant laisvalaikį gamtoje bei keliaujant.


Dezodorantai


Per visą dieną lydintis gaivos jausmas suteikia energijos ir užtikrina pasitikėjimo savimi jausmą. Patikimas dezodorantas padės išvengti nemalonaus prakaitavimo ir apsaugos nuo nemalonaus kvapo net ir pačiomis intensyviausiomis dienomis. Dezodorantą rinkitės tiek pagal aromatą, tiek pagal jums patogiausią formą – purškiamą, rutulinį, gelinį, pieštukinį ar kreminį. Kaip papildomą apsaugą dar galima naudoti apsauginius pažastų įklotėlius.


Sveikatos prekės


Siekiant pasirūpinti savo sveikata ir gera savijauta, būtina skirti dėmesio subalansuotai mitybai bei užtikrinti fizinį aktyvumą. Keliaujant, aktyviai sportuojant ar tiesiog įsisukus į kasdienių reikalų verpetą užkandžiams verčiau rinktis javainius, riešutinius, baltyminius batonėlius arba hematogeną. Šiuos sveikatai palankius užkandžius paprasta turėti po ranka. Stiprus imunitetas – patikimiausias būdas išvengti negalavimų, todėl verta nepamiršti ir vitaminų bei maisto papildų teikiamos naudos. Rinkdamiesi maisto papildus, atsakingai įvertinkite savo mitybą bei organizmo siunčiamus signalus. Nedideli susižeidimai ar negalavimai nesutrikdys dienos ritmo, jei namuose visada turėsite pleistrų, dezinfekcinio skysčio, nosies purškalo bei kitų svarbiausių sveikatos prekių.


Vaikų higienos prekės


Rinkdamiesi vaikišką dantų šepetėlį, dantų pastą ir kitas burnos higienos prekes, atkreipkite dėmesį kokio amžiaus vaikams jos skirtos. Pirmiesiems dantukams reikalinga kur kas švelnesnė priežiūra, nei vyresnių vaikų dantims. Švelniems vaikų plaukučiams naudokite atitinkamus šampūnus, kurie ne tik švariai išplaus plaukus, galvos odą, bet ir nedirgins akyčių. Vaikų odelė yra itin plona ir jautri, todėl tiek prausimuisi, tiek drėkinimui naudokite tik vaikams skirtas higienos priemones.
Dažniausiai užduodami klausimai


Tinkama higiena padės jaustis gaiviai, švariai ir sveikai.

Sveikas gyvenimo būdas, subalansuota mityba ir kasdienė higiena padės pasirūpinti savimi.