Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K) apie DROGAS lojalumo kortelęProgramos dalyviais gali tapti visi fiziniai asmenys, kuriems sukako 16 metų.

DROGAS lojalumo programos nariai gauna įvairius privalumus: akcijos, nuolaidos, taškų kaupimas, jų panaudojimas, asmeniniai pasiūlymai, prizai, dovanos ir t.t.

DROGAS fizinėje parduotuvėje galite užpildyti anketą, o kasoje gautą kortelę užregistruoti DROGAS svetainėje. Arba galite DROGAS e. parduotuvėje susikurti asmeninę paskyrą ir gauti virtualią DROGAS kortelę, kuria galima naudotis tiek DROGAS svetainėje, tiek visose fizinėse parduotuvėse.

Norėdami užregistruoti kortelę, turite užpildyti lojalumo programos anketą. Yra dvi anketos pildymo galimybės: užpildyti kartu su kortele gautą popierinę anketos formą ir atiduoti ją kasos darbuotojui bet kurioje fizinėje DROGAS parduotuvėje. Arba užpildyti anketą elektroniniu formatu svetainėje www.drogas.lt.

Asmeninė informacija reikalinga klientų lojalumo stiprinimui, teikiant išskirtinius pasiūlymus, klientų informavimui, žaidimų organizavimui, rinkos tyrimams.

Apie pasikeitimus reikia pranešti telefonu +37052320505 9-17 val. darbo dienomis ir/ar el. paštu pagalba@drogas.lt. Programos dalyvis gali pats savarankiškai pakeisti duomenis, prisijungęs prie savo asmeninės paskyros svetainėje www.drogas.lt.

Jeigu negaunate asmeninių pasiūlymų į anketoje nurodytą el. pašto adresą, prisijungę prie asmeninės paskyros www.drogas.lt patikrinkite privatumo nustatymus. Taip pat savo el. pašte patikrinkite skiltį „šlamštas“, kartais laiškai nukeliauja ten.

Jeigu negavote registracijos patvirtinimo, gali būti, jog nurodėte neteisingą el. pašto adresą arba laiškas nukeliavo į šlamšto dėžutę. Patikrinkite ją.

Už fizinės kortelės išdavimą mokamas 1 EUR mokestis, kuris gali būti keičiamas. Virtuali DROGAS kortelė yra nemokama.

Jei programos dalyvis 3 metus ar ilgiau nepasinaudoja kortele ir/ar neprisijungia prie savo paskyros, kortelė yra užblokuojama. Taip pat dalyvavimas programoje gali būti sustabdytas programos dalyviu prašymu, kurį reikėtų siųsti paštu UAB DROGAS, Šeimyniškių g. 3, LT-09312 Vilnius, arba el. pašto adresu pagalba@drogas.lt, arba paskambinus informacijos telefonu +37052320505 9-17 val. darbo dienomis.

Kortelėje sukauptų taškų galiojimo laikas yra 12 mėnesių.

Kortelės pateikimas parduotuvėje DROGAS arba pirkimas e. parduotuvėje, prisijungus prie savo asmeninės paskyros, užtikrina, kad programos dalyvis už kiekvieną pirkinį, kurio suma yra lygi arba viršija 1 EUR, gaus taškų ir juos kaups.

Taškų nesuteikiama ir jais negalima atsiskaityti už trečiųjų asmenų paslaugas (mobiliųjų operatorių išankstinio mokėjimo korteles ir t. t.), cigaretes ir tabako gaminius, DROGAS dovanų korteles. O taip pat prekes, kurios yra nukainotos dėl sugadintos pakuotės.

Taškus galima panaudoti apsiperkant DROGAS e. parduotuvėje, prisijungus prie savo asmeninės paskyros, arba fizinėse DROGAS parduotuvėse, jei apie tokį savo norą informuojate parduotuvės darbuotoją ir pateikiate kortelę prieš atsiskaitydami. Taškais galima apmokėti iki 99% pirkinio sumos.

Uždirbti taškus galima perkant DROGAS fizinėse arba elektroninėje parduotuvėje. Už kiekvieną išleistą eurą suteikiamas 1 taškas. 1 taško ekvivalentas – 0,01 EUR.

Sukaupti taškai nėra keičiami į pinigus.

Užtenka sutinkti 1 tašką, norint jį panaudoti apsipirkimo metu. 1 taško ekvivalentas – 0,01 EUR.

Taškų nesuteikiama ir jais negalima atsiskaityti už trečiųjų asmenų paslaugas (mobiliųjų operatorių išankstinio mokėjimo korteles ir t. t.), cigaretes ir tabako gaminius, DROGAS dovanų korteles. O taip pat prekes, kurios yra nukainotos dėl sugadintos pakuotės.

Informacija apie gautų, sukauptų ir panaudotų taškų galutinį balansą yra nurodoma DROGAS pirkimo čekyje ir yra pasiekiama Jūsų asmeninėje paskyroje www.drogas.lt.

Sukaupti taškai negali būti perleidžiami kitam asmeniui arba persiunčiami į kitą kortelę.

Taškai gaunami iš karto po apsipirkimo.

Taip, DROGAS kortelė galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Kortelės neveikimo atveju, jeigu nėra matomų fizinių pažeidimų, kortelė keičiama nemokamai. Jei joje yra fizinių pažeidimų (įskėlimų, skylių, pažeidimų nuo ugnies, gilių nubrozdinimų, sulankstymų ir pan.), kortelė keičiama už papildomą mokestį. Pažeistą kortelę galima grąžinti bet kurioje fizinėje parduotuvėje DROGAS.

Jeigu kortelę praradote reikia apie tai pranešti telefonu +37052320505 9-17 val. darbo dienomis ir/ar el. paštu pagalba@drogas.lt. Kortelė blokuojama ne vėliau kaip kitą darbo dieną, gavus pranešimą apie kortelės praradimą.

Programos taisyklės yra skelbiamos bei su jomis galima susipažinti visose DROGAS parduotuvėse, lojalumo programos anketoje, informaciniame lankstinuke arba DROGAS svetainės puslapyje – https://www.drogas.lt/lojalumo-programos-taisykles.

Rūpimus klausimus galite užduoti I-V 9-17 val., parašydami pagalba@drogas.lt arba skambindami +37052320505 numeriu.