Privatumo politika

BENDROSIOS NUOSTATOS

Mes, UAB „Drogas“, Jūsų privatumą vertiname rimtai.

Tai, kokius Jūsų asmens duomenis mes tvarkome, priklauso nuo to, kaip naudojatės mūsų paslaugomis. Jūsų asmens duomenis mes tvarkome, teikdami Jūsų pasirinktas paslaugas internetu, apdorodami Jūsų prašymus, susisiekdami dėl Jus galinčių dominti produktų ir paslaugų, organizuodami prizų loterijas, žaidimus ar konkursus arba teikdami susijusias aptarnavimo paslaugas. Visi asmens duomenys tvarkomi laikantis aktualių duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų.

Jūsų asmens duomenis mes atskleidžiame tik toms trečiosioms šalims, kurios padeda teikti Jums paslaugas ir, jei mums leidžiate, – savo grupės kompanijoms, ryšių su klientais valdymo, analizės ir rinkodaros tikslams.

Jei sutinkate, mes taip pat naudojame slapukus rinkodaros, įvykdymo ir statistikos tikslams.

Mes vertiname savo klientus ir suteikiame Jums galimybę patiems nustatyti, kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys. Pvz., jei norite atnaujinti savo slapukų nuostatas, spustelėkite parinktį „Slapukų leidimo priemonė“, esančią mūsų svetainės lango apačioje dešinėje.

Be to, jei esate susikūrę asmeninę paskyrą (svetainėje arba mobiliojo įrenginio programėlėje), galite atnaujinti savo kontaktinę informaciją ir privatumo nuostatas skirsnyje „Mano paskyra“. Taip pat galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą el. paštu pagalba@drogas.lt.

Jei pageidautumėte platesnės informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir kam naudojame slapukus, apačioje galite susipažinti su mūsų detalia Privatumo politika.

Mūsų Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. spalio 20 dieną.

Mūsų privatumo principai

 

Jūsų privatumą mes vertiname rimtai ir duodame Jums 5 pažadus:

 1. Mes VISADA užtikrinsime, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis galiojančių duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų.
 2. Mes VISADA pateiksime Jums išsamią ir skaidrią informaciją, kaip ir kokiais tikslais tvarkome Jūsų asmens duomenis. Tai apima Jūsų informavimą apie tai, kokius duomenis apie Jus renkame, ką su jais darome, su kuo jais dalijamės ir į ką turėtumėte kreiptis, jei Jums kiltų klausimų.
 3. Mes VISADA suteiksime Jums galimybę paprastai pasakyti STOP, jei nebenorėsite gauti mūsų rinkodaros pranešimų.
 4. Mes VISADA imsimės visų protingų priemonių, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis ir užtikrintume, kad jų nepasiektų tokios teisės neturintys asmenys.
 5. Mes VISADA nedelsiant atsakysime į Jūsų klausimus apie asmens duomenų tvarkymą.

Mes saugome Jūsų privatumą ir užtikriname, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti.

Šioje Privatumo politikoje paaiškiname, kokius asmens duomenis mes renkame, kaip juos tvarkome bei saugome, teikdami savo siūlomas paslaugas. Tai apima informaciją, surinktą ne internetufizinėse parduotuvėse arba gautą teikiant paslaugas klientams ir internetu per svetainę www.drogas.lt, programėles (įskaitant programėles mobiliesiems įrenginiams) ir trečiųjų šalių platformas („Svetainės“).

Ši Privatumo politika taip pat taikoma mūsų tiksliniam turiniui, įskaitant internetinius pasiūlymus ir produktų bei paslaugų reklamą, kurią, naršydami internete, galite matyti trečiųjų šalių svetainėse, platformose ir programėlėse („Trečiųjų šalių svetainės“). Atkreipiame dėmesį, jog šios Trečiųjų šalių svetainės gali turėti savo atskirą privatumo politiką ir sąlygas. Maloniai prašome perskaityti jas prieš naudojantis šiomis Trečiųjų šalių svetainėmis.

1
KAS YRA ATSAKINGAS UŽ JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ?

 

Mes, UAB „Drogas“ („Drogas“ arba „mes“), esame atsakingi už Jūsų asmens duomenų tvarkymą mūsų Svetainėse.

2
KAIP GALIU SUSISIEKTI SU DUOMENŲ APSAUGOS PAREIGŪNU?

 

Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną el. paštu privacy@drogas.lt arba paštu: UAB “DROGAS”, Šeimyniškių g. 3, 09312 Vilnius, Lietuva.

3
KAS YRA ASMENS DUOMENYS?

 

Asmens duomenys yra informacija, pagal kurią galima tiesiogiai ar netiesiogiai Jus identifikuoti („asmens duomenys“). Tai paprastai apima Jūsų vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, tačiau taip pat gali apimti IP adresą, pirkimo įpročius, informaciją apie Jūsų sveikatą, grožį, gyvenimo būdą ir prioritetus, pomėgius ir domėjimosi sritis. Pažymime, jog informacija apie sveikatą priskiriama specialioms asmens duomenų kategorijoms, kurioms taikomi aukštesnio lygio apsaugos reikalavimai, atsižvelgiant į jautrų šios informacijos pobūdį.

4
KAS NUTINKA, KAI JŪS PATEIKIATE MUMS SAVO ASMENS DUOMENIS ARBA MES GAUNAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS KITU BŪDU?

 

Mes renkame Jūsų asmens duomenis tiesiogiai keletu būdų, pvz., kai Jūs pateikiate mums savo asmeninę informaciją, registruodamiesi kaip klientas mūsų Svetainėse ar dalyvaudami mūsų lojalumo programose, registruodamiesi prizų loterijose, žaidimuose ir konkursuose, prenumeruodami mūsų naujienlaiškį, gaudami informaciją arba elektroninius pranešimus, naudodami mūsų programėles, iš mūsų pirkdami produktus ir paslaugas, pildydami klausimynus, atlikdami grožio ir sveikatos diagnostinius testus, komentuodami, teikdami užklausas ar susisiekdami su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

Kai mums pateikiate savo asmens duomenis, mes juos tvarkome šioje Privatumo politikoje apibrėžtais tikslais ir tvarka. Jei nenorite, kad taip tvarkytume Jūsų asmens duomenis, maloniai prašome jų mums nepateikti

Mes taip pat galime gauti Jūsų asmens duomenis iš kitų šaltinių, įskaitant komercinio sektoriaus duomenų šaltinius, pvz., viešas duomenų bazes ir duomenų rinktuvus bei informaciją iš trečiųjų šalių. Jei nenorite, kad gautume Jūsų asmens duomenis iš kitų šaltinių, atitinkamiems šaltiniams nurodykite savo pageidavimus.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tam, kad suteiktume Jums paslaugas. Konkrečiais atvejais mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik gavę Jūsų sutikimą, pvz., dažniausiai tada, kai tvarkome Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslams, naudojame slapukus ar vietovės duomenis, taip pat tada, kai tvarkome Jūsų jautrius asmens duomenis, priskiriamus specialioms asmens duomenų kategorijoms. Kitais atvejais mes galime vadovautis kitu teisiniu Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindu, pvz., vykdydami sutartį su Jumis ar turėdami kitų teisėtų interesų, pvz., siekdami nusikaltimų prevencijos.

Jei tampate kurios nors mūsų lojalumo programos nariu, galime tai laikyti sutikimu, kad norite, jog tvarkytume Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais. Šių rinkodaros ryšių Jūs galite bet kada atsisakyti ir tai neturės įtakos Jūsų dalyvavimui lojalumo programoje bei jos teikiamai naudai.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis su Jūsų sutikimu, mes paprašysime Jūsų sutikimo konkrečiam duomenų tvarkymo tikslui. Mes taip pat prašysime Jūsų sutikimo, jeigu mums reikėtų Jūsų asmens duomenų kitiems, šioje Privatumo politikoje nenurodytiems tikslams.

5
KOKIAIS TIKSLAIS MES TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 

5.1 Mes tvarkome šias Jūsų asmens duomenų kategorijas tokiais tikslais:
Browsing on our sites
Naršymas mūsų Svetainėse
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Informacija apie Jūsų naudojamą naršyklę, kai lankotės mūsų Svetainėse, Jūsų IP adresas ir įrenginio adresas, spustelėtos nuorodos, prieš mūsų Svetainę aplankytos kitos svetainės ir slapukais bei panašiomis sekimo priemonėmis surinkta informacija. Jūsų naudotojo vardas, profilio nuotrauka, lytis, ryšiai ir bet kokia kita informacija, kurią sutinkate bendrinti naudodamiesi trečiųjų šalių svetainėmis (pvz., kai „Facebook“ paspaudžiate „Patinka“).

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes (ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, veikiantys mūsų vardu) naudojame slapukus ir panašias technologijas duomenims apie Jus tvarkyti, kai lankotės mūsų Svetainėse. Mes norime žinoti, ar mūsų Svetainėse lankėtės anksčiau ir kam teikiate pirmenybę, kad galėtume savo patirtį pritaikyti Jums.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Saugojimo laikas susietas su slapukų galiojimu, o šie galioja pagal naršyklės nustatytą tvarką ir esant poreikiui iš jos gali būti ištrinti.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūsų sutikimas, kai spustelite „sutikti ir tęsti“ mūsų svetainėse esančioje Slapukų leidimo priemonėje. Kai kuriais atvejais ir visada, kai tai leidžia įstatymai, remdamiesi Jūsų veiksmais laikysime, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Atkreipiame dėmesį, jog turime tvarkyti pagrindinius Jūsų naršymo duomenis, kad suteiktume Jums pagrindines Svetainių funkcijas, pvz., saugų prisijungimą, arba atsimintume, kokiame užsakymo etape esate.

Jūs bet kada galite pakeisti savo slapukų nuostatas mūsų Slapukų leidimo priemonėje arba pakeisdami savo naršyklės nuostatas.

 
Purchase/ Agreeing to a Service ›
Pirkimas / sutikimas su paslauga
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų telefono numeris, mobiliojo telefono numeris, lojalumo kortelės numeris, slaptažodžiai, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, informacija apie mokėjimus (t. y. banko ar kredito kortelės duomenys), užsakymų istorija / norų sąrašas, amžius / gimimo data, lytis, Jūsų užsakymo vykdymo informacija (įskaitant informaciją, susijusią su vaistais ir kitais medikamentais ar grožio produktais, kuriuos užsisakote) ir kiti asmens duomenys, kuriuos savo noru pateikiate mums.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes apdorojame asmens duomenis, kad pateiktume Jūsų užsakytus produktus ir paslaugas, įskaitant užsakomų produktų ar pavyzdžių siuntimą.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus. Jei per 3 (trejus) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Mes naudojame šią informaciją Jūsų užsakymui ar bet kuriai kitai Jūsų užsakytai paslaugai vykdyti (sutarčiai vykdyti). Tuo atveju, jei mums būtų reikalingi Jūsų jautrūs asmens duomenys (pvz., informacijos apie Jūsų sveikatą dėl vaistų), aiškiai informuosime Jus apie mūsų teisinius įsipareigojimus tvarkant tokius asmens duomenis.

 
Customer Service
Klientų aptarnavimas
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, namų telefono numeris, mobiliojo telefono numeris, lojalumo kortelės numeris, slaptažodžiai, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, informacija apie mokėjimus (t. y. informacija apie banką ar kredito korteles), užsakymų istorija / norų sąrašas, amžius / gimimo data, lytis, prašymo vykdymo informacija, skelbiami įrašai ir kitas turinys, kurį pateikiate mūsų Svetainėse, taip pat kita informacija, kurią pateikėte pirkdami ar užsakydami paslaugą, pateikdami užklausą (įskaitant jautrius asmens duomenis)

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kai susisiekiate su mumis ir kai atsakome į Jūsų užklausas ir komentarus.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Bendro pobūdžio užklausos ir komentarai, susiję su aptarnavimo problemomis, parduotuvės standartais, prekių pasiekiamumu ir kt., saugomi 3 (trejus) metus nuo paskutinio susisiekimo su Jumis dienos. Susirašinėjimas, susijęs su žalos asmeniui padarymu, nelaimingais atsitikimais ir kitomis sveikatos ir saugumo problemomis, gali būti saugomas ilgiau, jei vyksta teisminiai ginčai ar susitarimai.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūsų užklausų, komentarų ir skundų apdorojimas Jūsų prašymu (sutarties arba iš kitų teisėtų veiksmų kilusios prievolės vykdymas).

 
Suggesting products & services which may interest you
Galimai Jus dominančių produktų ir paslaugų siūlymas
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, mobiliojo telefono numeris, lojalumo kortelės numeris, užsakymų istorija / norų sąrašas (įskaitant Jūsų pirkinius mūsų Svetainėje, mobiliojo įrenginio programėlėje, parduotuvėje), mokėjimų istorija, amžius, gimimo data, lytis, mūsų Svetainėje Jūsų peržiūrimi produktai, mėgstami prekių ženklai, mėgstama parduotuvė, Jūsų veiksmai mūsų Svetainėje ir skaitant mūsų laiškus, Jūsų atsakymai apklausose ar konkursuose, Jūsų pirkimo įpročiai ir prioritetai bei informacija apie Jūsų gyvenimo būdą, pomėgius ir dominančias sritis.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Kad pasiūlytume Jums pritaikytus produktus ar paslaugas (įskaitant iš susijusių trečiųjų šalių), kurie Jus galėtų dominti, remdamiesi Jūsų pirkinių istorija ir elgesiu, prioritetais ir mūsų rinkodaros segmentavimo strategijomis. Mes tai galime daryti siųsdami Jums informaciją paštu, el. paštu, naujienlaiškiais, SMS pranešimais, aktyviais programėlių pranešimais ar telefonu apie produktus, paslaugas, akcijas ir kt. Mes taip pat galime susisiekti su Jumis ir pasiūlyti dalyvauti klientų apklausose, akcijose, prizų loterijose ir konkursuose. Taip pat galite gauti parduotuvių vykdomų akcijų pasiūlymų (pvz., kuponų), kai esate susikūrę paskyrą mūsų Svetainėje ar dalyvaujate lojalumo programoje.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus. Jei turite lojalumo kortelę ir per 3 (trejus) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą. Jei internetu apsiperkate kaip svečias, mes Jūsų duomenis saugome 1 (vienerius) metus po apsipirkimo. Jeigu esate užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį, mes Jūsų duomenis saugosime tol, kol neatsisakysite prenumeratos.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūs leidžiate mums tvarkyti savo asmens duomenis, jeigu tampate nariu, turinčiu lojalumo kortelę ir sutinkate su mūsų klientų lojalumo programos sąlygomis (sutarties vykdymas).

Jei lojalumo programoje nedalyvaujate, Jūs mums suteikiate leidimą tvarkyti savo asmens duomenis, užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškius.

Jei perkate internetu kaip svečias, mes susisieksime su Jumis dėl susijusių pasiūlymų, kiek tai leidžia įstatymai, įskaitant nuostatas dėl brukalo (spam) siuntimo.

Jūs bet kada galite atsisakyti mūsų rinkodaros pranešimų, savo profilyje (jeigu jį turite) pasinaudodami Privatumo nuostatų skydu arba paspausdami prenumeratos atsisakymo mygtuką Jums atsiųstuose mūsų rinkodaros laiškuose.

 
Competitions and prize draws
Konkursai ir žaidimai
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų ar mobiliojo telefono numeris, amžius, gimimo data, lytis, naudotojo sukurtas turinys ar bet kokie kiti Jūsų pateikti asmens duomenys – pagal konkurso ar žaidimo poreikius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Vykdyti prizų loterijas, žaidimus ir konkursus, kuriuose pasirenkate dalyvauti, ir nustatyti laimėtoją arba perduoti prizą, jeigu laimite.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

3 (tris) mėnesius po žaidimo ar konkurso pabaigos, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Šie duomenys mums reikalingi konkurso ar žaidimo dalyvių / laimėtojo identifikacijai ir norint perduoti Jums prizą (sutarties vykdymas). Jei ketintume naudoti Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais, mes aiškiai pranešime Jums prieš pradedant duomenų tvarkymą ir paprašysime Jūsų sutikimo.

 
Online Shopping
Pirkimas internetu
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų telefono ar mobiliojo telefono numeris, informacija apie užsakytus produktus (įskaitant sveikatos produktus ar vaistus, jeigu užsisakėte mūsų internetinėje parduotuvėje), užsakymų istorija, išsami informacija apie Jūsų pirkinius, mokėjimo informacija, mokėjimų istorija, amžius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Jūsų internetiniam užsakymui apdoroti ir užsakytiems produktams pristatyti. Jūsų asmens duomenys, susiję su mokėjimo įvykdymu, gali būti persiųsti mokėjimo tarpininkams, siekiant mokėjimų įvykdymo.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus. Jei per 3 (trejus) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.
Jei atsiskaitote kaip svečias, mes Jūsų duomenis saugome 1 (vienerius) metus po apsipirkimo.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Šie duomenys mums reikalingi, kad galėtume įvykdyti Jūsų internetu pateiktą užsakymą (sutarties vykdymas); duomenys apie sveikatą, grožį ar diagnostikos duomenis apdorojimas tvarkomi tik gavus Jūsų sutikimą.

 
Health & Beautycard Loyalty Programme
Lojalumo programa
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų telefono ar mobiliojo telefono numeris, informacija apie Jūsų užsakytus produktus naudojantis lojalumo programa, su lojalumo programa susijusios operacijos, paskyros būsena ir informacija apie gautus ir panaudotus taškus, mokėjimo informacija (pvz., banko informacija), mokėjimų istorija, amžius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Suteikti Jums visas paslaugas pagal lojalumo programą, įskaitant išskirtinius pasiūlymus ir taškų rinkimą.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Kol dalyvaujate kurioje nors mūsų lojalumo programoje. Jei per 3 (trejus) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Užsiregistruodami kurioje nors mūsų lojalumo programoje, Jūs leidžiate mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kad suteiktume Jums visas paslaugas pagal lojalumo programą (sutarties vykdymas).Nusikaltimų prevencija ir aptarnavimo paslaugos, pvz., registracija

 
Nusikaltimų prevencija ir aptarnavimo paslaugos
 

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų telefono ar mobiliojo telefono numeris, informacija apie sveikatą arba diagnostiniai duomenys, NHS numeris (tik JK), mokėjimo informacija (pvz., banko informacija), mokėjimų istorija, amžius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Suteikti mūsų aptarnavimo paslaugas, įskaitant Jūsų pateiktų prašymų dėl paslaugų teikimo tvarkymą, sukčiavimo ir kitų nusikaltimų prevenciją, Jūsų tapatybės ir kredito / mokėjimo būsenos tikrinimą bei mokėjimo nurodymų vykdymą. Jūsų asmens duomenys, susiję su mokėjimo įvykdymu, gali būti persiųsti mokėjimo tarpininkams, siekiant mokėjimų įvykdymo, arba perduoti policijai sukčiavimo prevencijos tikslais.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus. Jei per 3 (trejus) metus neįvyko jokių sandorių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomSlapukai ir panašios technologijosenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Skirta sukčiavimo nustatymui ir prevencijai, siekiant užtikrinti, kad Jūsų tapatybė ir sandoriai būtų saugūs (derinant interesus su mūsų interesu apsisaugoti nuo sukčiavimo ir apsaugoti savo klientus).

Mes teikiame kitas aptarnavimo paslaugas, kad suteiktume Jums atitinkamas papildomas paslaugas (sutarties vykdymas).

 

5.2 Slapukai ir panašios technologijos

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas („slapukai“), kad pagerintume savo produktus ir Jūsų patirtį mūsų Svetainėse, rinkdami informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų Svetainėmis. Dalis naudojamų slapukų reikalingi pagrindinėms Svetainės funkcijoms, pvz., siekiant suteikti saugų prisijungimą arba įsiminti, kuriame užsakymo etape esate; tačiau slapukus mes taip pat naudojame ir analizuodami naudojimąsi Svetaine (kad galėtume įvertinti ir pagerinti jos veikimą); reklamos slapukus naudoja reklamos įmonės, kad pateiktų Jūsų interesus atitinkančią reklamą.

Taip pat, rinkdami informaciją apie Jūsų įrenginį ir susiedami su Jūsų asmens duomenimis, galime geriau pritaikyti savo Svetainę Jūsų poreikiams ir interesams, užtikrinti, kad mūsų Svetainė Jums suteiktų geriausią patirtį.

Naudodami „Google Analytics“, nustatėme paslaugą, kad, kai tik duomenis gauna „Analytics Collection Network“ https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=en dar prieš išsaugant ar apdorojant duomenis, Jūsų IP adresas būtų anonimizuotas. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ sekimo visose Svetainėse, apsilankykite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Su platesne informacija apie mūsų naudojamus slapukus galite susipažinti savo nuostatų lange pasinaudodami Slapukų leidimo priemone mūsų Svetainėje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad be slapukų Jums gali nepavykti naudotis visomis mūsų Svetainių paslaugomis.


5.3 Jūsų asmens duomenys DROGAS LIETUVA mobilioje programėlėje

DROGAS LIETUVA mobili programėlė nerenka ir nesaugo Jūsų išmaniuoju telefonu darytų nuotraukų.

Prašysime Jūsų atskirų leidimų, kad mūsų mobiliajai programėlei būtų suteikta prieiga prie fotokameros. Jei pakeisite savo nuomonę, bet kuriuo metu galėsite atšaukti leidimus pakeisdami įrenginio nustatymus. Atminkite, kad atmetus arba išjungus šiuos leidimus bus apribotos funkcijos, kurias galėsite naudoti mūsų mobilioje programėlėje.

Taip pat naudojame veido atpažinimo technologiją, jau esančią Jūsų išmaniajame telefone (pvz., TrueDepht API), kad sukurtume papildytos realybės efektus mūsų mobilioje programėlėje. Mes nesidaliname šia informacija su trečiosiomis šalimis, nesaugome ar kitaip neapdorojame duomenų, kuriuos pasiekiame naudodami šią technologiją.

6
Kam galime perduoti (bendrinti) Jūsų asmens duomenis?

 

6.1 Mūsų paslaugų teikėjai

Mes Jūsų asmens duomenis bendriname šiems duomenų tvarkytojams (t. y. paslaugų teikėjams, kurie padeda mums atlikti pirmiau nurodytas užduotis):

 • Patikimoms trečiosioms šalimis, padedančioms mums tvarkyti ir analizuoti Jūsų asmens duomenis, bei palaikančioms, kai siūlome 6.1. punkte aptartus produktus ir paslaugas, kurie gali Jus sudominti.
 • Jeigu iš mūsų užsisakote produktą ar paslaugą, – patikimoms trečiosioms šalimis, kad įgalintume mokėjimus ir Jūsų užsakytų produktų pristatymą bei paslaugų teikimą. Jei nedavėte sutikimo, šios patikimos trečiosios šalys neturi mūsų įgaliojimo naudoti Jūsų asmens duomenis jokiu kitu būdu, išskyrus nurodytą šiame punkte; mes reikalaujame šias patikimas trečiąsias šalis naudoti tinkamas technines ir organizacines priemones, siekiant užtikrinti Jūsų asmens duomenų saugumą.

Pabrėžiame, jog šiems duomenų tvarkytojams keliame griežtus reikalavimus pagal taikytinus duomenų apsaugos įstatymus, kad jie tvarkytų Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi tik mūsų nurodytais tikslais bei apimtimi ir atitiktų aukštus IT saugumo standartus.


6.2 Kiti gavėjai

Mes Jūsų asmens duomenis bendriname šioms trečiosioms šalims, kurios apdoroja Jūsų asmens duomenis savo tikslams (t. y. šios trečiosios šalys nėra mūsų įgalioti duomenų tvarkytojai, jos naudoja Jūsų asmens duomenis savo interesais arba dėl to, kad jūs su tuo sutikote):

 • Suinteresuotoms trečiosioms šalims (kurios nėra susijusios „ASW Group“ įmonės ar su „CK Hutchison“ susijusios įmonės), kurios siųs Jums rinkodaros medžiagą, tačiau tik tuo atveju, jeigu sutikote ją iš jų gauti.
 • Teisėsaugos ir kitoms institucijoms, jeigu atskleisti Jūsų asmens duomenis reikalaujama pagal įstatymus, teisėtą valdžios institucijų/pareigūnų nurodymą ar teismo sprendimą.

Pažymime, kad mes niekada nebendriname Jūsų asmens duomenų socialiniuose tinkluose. Kai mes plečiame savo klientų ratą ar atitaikome klientus per socialinius tinklus, pvz., „Facebook“ ar „Google“, Jūsų asmens duomenis padarome anoniminius prieš juos persiųsdami. Jeigu ateityje būtų pakeitimų ir mes turėtume Jūsų asmens duomenis bendrinti socialiniuose tinkluose, mes iš anksto paprašysime Jūsų sutikimo.


6.3 Dalijimasis informacija apie Jūsų naudojimąsi Svetaine

Jums sutikus, mes dalysimės informacija apie naudojimąsi Svetaine su patikimomis trečiosiomis šalimis (t. y. reklamuotojais, reklamos agentūromis, reklamos tinklais, duomenų apsikeitimo subjektais ir kt.), kad, remdamiesi Jūsų ankstesne veikla mūsų Svetainėje, pateiktume Jums pritaikytą ir Jus galintį dominti turinį.

7
KOKIOS YRA JŪSŲ TEISĖS?

 

Jei tenkinami atitinkami reikalavimai, Jūs turite šias teises:

 • Gauti iš mūsų patvirtinimą, kad mes tvarkome Jūsų asmens duomenis arba ne, ir, jeigu taip, gauti prieigą prie savo asmens duomenų ir su jais susipažinti;
 • Reikalauti iš mūsų ištaisyti netikslius Jūsų asmens duomenis;
 • Reiklauti iš mūsų panaikinti Jūsų asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);
 • Nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu;
 • Reikalauti iš mūsų apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir
 • Kreiptis į mus dėl Jūsų asmens duomenų perkeliamumo – gauti mūsų turimus Jūsų asmens duomenis struktūruota, įprastai naudojama bei automatiškai nuskaitoma forma ir persiųsti juos kitam duomenų valdytojui.

Daugiau sužinoti apie šias teises galite https://www.ada.lt/go.php/JUSU-TEISES770.

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, kreipkitės el. paštu privacy@drogas.lt arba paštu: UAB “DROGAS”, Šeimyniškių g. 3, 09312 Vilnius, Lietuva

Atminkite, kad Jums nebūtina kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną, jei norite pasinaudoti savo teise nebegauti iš mūsų rinkodaros pranešimų. Jūs galite atsisakyti šių pranešimų srityje „Privatumo nustatymai“, esančioje mūsų Svetainės lange „Mano paskyra“.

8
AR GALITE ATŠAUKTI SAVO SUTIKIMĄ MUMS TVARKYTI JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 

Tais atvejais, kai Jūsų sutikimas sudaro teisinį pagrindą mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis, savo sutikimą galite atšaukti tokiais būdais:

 • Rinkodaros pranešimai: prisijungę prie savo paskyros srityje „Privatumo nustatymai“ arba pasinaudodami prenumeratos atsisakymo nuoroda, esančia bet kuriame mūsų atsiųstame rinkodaros pranešime.
 • Kiti tikslai: siųskite mums el. laišką privacy@drogas.lt arba paštu: UAB “DROGAS”, Šeimyniškių g. 3, 09312 Vilnius, Lietuva

Atminkite, kad Jūsų sutikimo atšaukimas neturi įtakos Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumui prieš atšaukimą.

9
AR GALITE SKŲSTIS DUOMENŲ APSAUGOS INSTITUCIJOMS?

 

Jeigu manote, kad tvarkydami Jūsų asmens duomenis pažeidžiame duomenų apsaugos įstatymus, galite kreiptis į mus el. paštu privacy@drogas.lt arba paštu: UAB “DROGAS”, Šeimyniškių g. 3, 09312 Vilnius, Lietuva, o nepavykus išspręsti Jums rūpimo klausimo – kreiptis su skundu teisės aktų nustatyta tvarka į kompetetingas institucijas.

10
KAIP MES UŽTIKRINAME JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ SAUGUMĄ?

 

Mes naudojame tinkamas technines ir organizacines priemones, leidžiančias apsaugoti Jūsų pateiktus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar neteisėtos prieigos prie Jūsų asmens duomenų.

11
AR GALIME PAKEISTI PRIVATUMO POLITIKĄ?

 

Esant poreikiui, mes galime keisti šią Privatumo politiką, čia paskelbdami atnaujintą Privatumo politikos versiją. Maloniai prašome Jus dažnai aplankykiti šią skiltį ir susipažinti su aktualia Privatumo politikos redakcija