8 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL DE LOOP-RIVAL DE LOOP, akių šešėlių bazė, 1 vnt.-4305615263168-
3,29 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

7,64 €

NYX PROFESSIONAL MAKEUP-NYX PROFESSIONAL MAKEUP, HD STUDIO PHOTOGENIC, akių šešėlių bazė, ESB04, 8 g-800897142933-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ARTDECO-ARTDECO, EYE SHADOW BASE, šešėlių pagrindas, 5 ml-4019674029107-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

RIVAL LOVES ME-RIVAL LOVES ME, akių šešėlių bazė, 1 vnt.-4305615971162-
2,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

7,14 €

LUMENE-LUMENE, BRIGHT EYES, akių šešėlių pagrindas, 5 ml-6412600837148-
10,99 €
Member Card 7,14 €
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

8,39 €

NYX PROFESSIONAL MAKEUP-NYX PROFESSIONAL MAKEUP, ULTIMATE, akių šešėlių ir apvado bazė, 8 ml-800897003500-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ARTDECO-ARTDECO, MINERAL EYESHADOW BASE, akių šešėlių pagrindas su mineralais, 7 ml-4052136000665-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

THE BALM-THE BALM , ANNE T. DOTES, akių vokų šešėlių pagrindas, 11.8 ml-681619819070-

Akių šešėlių bazė


Makiažas – moters ginklas, suteikiantis pasitikėjimo savimi, žavesio, moteriškumo. Jis gali būti ir dieninis, ir vakarinis, minimalus, ir ypač ryškus – rinktis Jums. Tam tikros priemonės yra skirtos skirtingam makiažui, pavyzdžiui, norint ryškaus vakarinio makiažo, priemonių reikėtų kiek daugiau ir ryškesnių, nei kad naudojame dieniniam makiažui. Jeigu dienos metu gali užtekti lengvo makiažo pagrindo, tušo ir priemonės antakiams bei lūpoms, tai norint išgauti “wow” efektą, turėtų būti naudojami ir skaistalai, šešėliai, šešėlių pagrindai, ryškesnis tušas, lūpdažis ir t.t. Be abejo, kiekviena moteris yra skirtinga, todėl ir poreikiai skiriasi. Viena gali norėti ryškaus makiažo kiekvieną dieną, o kita – ypač retai renkasi tokį įvaizdį. Tačiau nepaisant to, viena svarbiausių priemonių - akių šešėlių bazė.


Akių šešėlių bazė – kam reikalinga?


Atrodytų, jog priemonės, kurios nėra tiesiogiai matomos, nėra labai reikalingos. Pavyzdžiui, norint, kad akių šešėliai būtų ryškiai geltoni, užtektų juos įsigyti ir panaudoti. Tačiau tai ne visai tiesa, mat akių šešėlių bazė yra išties svarbi. Akių šešėlių pagrindas užtikrina kokybę, jis padeda šešėliams išlikti ilgiau, pasiskirstyti tolygiau, nesubėgti į raukšles. Taip pat naudojamas akių vokų šešėlių pagrindas užtikrina, jog turimų šešėlių spalva pilnai atsiskleis, nenukentės jos ryškumas, kokybė, o padengimas bus tobulas. Akių šešėlių bazė būna skirtinga, tačiau kiekviena moteris tikrai atras, kuris yra geriausias akių šešėlių pagrindas jai. Akių šešėlių pagrindas su mineralais, kreminis akių šešėlių pagrindas – pasirinkimas platus. Visos prekės yra aprašytos mūsų internetinėje svetainėje, galite matyti, jog akių šešėlių bazė gali būti pritaikyta ir jautrioms akims, neretai praturtinta jūros mineralais, reikalingais vitaminais.


Prekių ženklai


Parduotuvėje “Drogas” rasite įvairiausių prekės ženklų ir pasirinksite, kuri akių šešėlių bazė Jums tinka labiausiai. Nyx Professional Makeup, Essence, Artdeco, Max Factor, Revlon – tai žinomi prekių ženklai, kurie pasižymi kokybe, gera kaina. Jie padės Jums sukurti ypatingai švarų ir gerą makiažą. Su nuolaidų kortele dažnai galite įsigyti prekių pigiau, nuolaidos yra taikomos įvairioms makiažo priemonėms. Tušas, akių šešėlių bazė, lūpdažis, makiažo pagrindas, skysta ar biri pudra, skaistalai, laineris, antakių pieštukas ar tušas, maskuokliai – visa tai galite įsigyti pigiau tiek internetu, tiek fizinėje parduotuvėje, kuomet būna akcija.


Kodėl verta pirkti kosmetiką “DROGAS” e. parduotuvėje?


Šiandien gyvename ypatingai greitą gyvenimo būdą, kuomet rūpi darbas, namai, šeima, kartais net poilsiui laiko nebelieka, tad akių šešėlių bazė neretai atrodo per daug menkas dalykas, jog stovėtumėme kamščiuose ir eilėje parduotuvėje. Laukiame, kuomet reikės pirkti daugiau prekių ir tada išsiruošiame į parduotuvę. Džiugu, jog šiandien vis daugiau žmonių renkasi mūsų internetinę parduotuvę, kurioje aiškiai parodytos prekės, jų kaina, yra sudėti aprašymai, todėl pasirinkti ir įsigyti yra itin paprasta ir greita. Negaiškite laiko kamščiuose, verčiau gerdami kavą, įsigykite prekes internetu.
Dažniausiai užduodami klausimai


Norint, kad šešėliai išliktų ilgai, o priemonė nesubėgtų į raukšles, rinkitės akių šešėlių bazę. Turint riebią akių vokų odą, puikiai tiks matinė šešėlių bazė.

Itin populiarios NYX, LUMENE IR RIVAL prekinių ženklų akių šešėlių bazės.