Nedidelės detalės gali daug pakeisti, todėl aksesuarai moterims visada svarbūs. Moterys žino, kiek laiko užtrunka išsirinkti norimo atspalvio bei storumo pėdkelnes. Ne mažiau svarbu, kad visada turėti galimybę pasirinkti sportui, laisvalaikiui, oficialiai aprangai bei kitiems deriniams tinkamiausias kojinaites. Norint sukurti tobulą makiažą bei nepriekaištingą manikiūrą taip pat neužteks tik kokybiškos kosmetikos – prireiks dėmesingai atsirinkti sau tinkamiausias papildomas priemones. Rūpinantis savo išvaizda nuotaiką gali pakelti ir tokie mieli aksesuarai kaip daili kosmetinė.


Pėdkelnės ir kojinės


Geros pėdkelnės dažniausiai lieka nepastebėtos, nes sklandžiai įsilieja į drabužių derinį. Renkantis kūno spalvos pėdkelnes, svarbu rasti savo odos spalvai kuo artimesnį atspalvį, o neradus identiško, pirmenybę geriau teikite šviesesnei, o ne tamsesnei pėdkelnių spalvai. Universalus, kiekvienai dienai tinkantis pėdkelnių storis yra 20 denų. Plonesnės pėdkelnės skirtos vakarui bei šventinėms progoms. Savo ruožtu storesnės juodos ar kitų spalvų bei raštų pėdkelnės turėtų derėti su aprangos spalvine gama bei stiliumi.


Kojinaitės bei pėdutės taip pat geriau, kai lieka nepastebėtos, nebent jos tampa išskirtiniu akcentu bei stiliaus detale. Todėl verta turėti kuo įvairesnių kojinių, kurios tiktų sportui, laisvalaikiui ar kiekvienai dienai.


Makiažui ir manikiūrui


Tiek puošiantis kiekvieną dieną, tiek kuriant šventinį makiažą svarbi ne tik kosmetika, bet ir naudojamos makiažo pagalbinės priemonės – aplikatoriai šepetėliai, kempinėlės ir t.t. Veidrodėlis su LED apšvietimu leis sutelkti dėmesį į mažiausias detales ir pasiekti tobulo rezultato. Akių makiažui visada turėkite keletą akių šešėlių aplikatorių, priklausomai nuo naudojamos kosmetikos gali praversti antakių ir blakstienų šepetėlis bei akių apvado šepetėlis. Švelni pudros pagalvėlė bei šepetėlis užtikrins tolygų veido tonavimą. Turėkite ir veido valymo kempinėlių ar makiažo šluosčių, nes kruopštus makiažo nuvalymas – svarbi rūpestingos odos priežiūros dalis.


Namuose pasirūpinti tvarkingais nagais bei dailiu manikiūru nebus sudėtinga turint svarbiausius įrankius – manikiūrines žirklutes, nagų žnyplutes, keletą skirtingų dildžių. Tokie aksesuarai, kaip dirbtiniai nagai ir blakstienos suteikia dar daugiau galimybių kurti skirtingus įvaizdžius.


Aksesuarai


Gerą nuotaiką sukurti gali ir nedidelės, tačiau mielos detalės. Grožio ritualams reikalingas priemones laikykite dailioje kosmetinėje, kad rūpintis savo išvaizda būtų dar maloniau. Kelioninėje kosmetinėje verta turėti keletą nedidelių kosmetikos indelių, kad galėtumėte greitai susiruošti spontaniškai išvykai.


Aksesuarai Drogas e. parduotuvėje


Įsigyti aksesuarus internetu pigiau yra paprasta ir lengva. Iš gausaus asortimento išsirinksite visas reikiamas priemones, o be to jūsų laukia patraukli kaina, nes įvairios nuolaidos ir pasiūlymai teikiami kiekvieną dieną.
Dažniausiai užduodami klausimai


Drogas e. parduotuvėje galite rasti įvairių aksesuarų: priemonės makiažui ir manikiūrui, kojinės, gumytės, segtukai, skėčiai, kosmetinės ir daug kitų.

Viską iš Drogas e. svetainės galima pristatyti į namus ar kitą Jūsų pasirinktą vietą.