1 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

Iešmai, 20 cm, 200 vnt.-4006497300209-
1,35 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

Prekės šventėms


Kiekviena šventė, tai džiaugsmas, geros emocijos, dovanos ir džiugesys. Pasiruošimas šventei kartais gali pareikalauti nemažai pastangų bei organizacinių gebėjimų. Kuomet jau žinoma šventės vieta, pobūdis, reikalingos yra prekės šventėms, dekoracijos. Tai šventės aplinkai suteiks išskirtinumo, norimo stiliaus, tematikos. Dekoracijų gali būti labai daug arba vos porą, viskas priklauso nuo šventės pobūdžio bei organizatorių norų. Prekės šventėms Klaipėdoje, Panevėžyje, Vilniuje, Alytuje ar bet kur kitur – užsisakykite internetu. Atsiliepimai apie pirkimą Drogas parduotuvėje kalba patys už save – čia labai platus prekių pasirinkimas ir draugiškos kainos.


Prekės įvairioms jūsų šventėms


Prekės šventėms, vestuvėms – kokios jos? Balionai, servetėlės, vėliavėlės, vienkartiniai indai, kepuraitės, iešmai maistui, dovanų juostelės, atvirukai, dovanų pakavimui skirtos prekės ir daugybė kitų. Vestuvėms skirtos dekoracijos dažniausiai būna dar puošnesnės, o pasirinkimas platesnis. Helio balionai, gyvos ir dirbtinės gėlės, juostos, blizgučiai, personalizuotos dekoracijos, dovanėlės, staltiesės, kaspinai, vardinės kortelės, fotosiena ir daug kitų.


Prekės šventėm internetu, Drogas.lt e. parduotuvėje


Šiauliai, Vilnius – nesvarbu. Apsipirkite internetu ir gaukite norimas prekes į savo pasirinktą pristatymo vietą arba tiesiai į namus. Prekės šventėms, namams, higienos reikmenys, dekoratyvinė kosmetika, veido, kūno, odos priežiūros priemonės – viskas Drogas e. parduotuvėje. Apsilankykite jau dabar ir išsirinkite norimas prekes. Čia dažnai siūloma akcija, nuolaida, todėl tai puiki proga sutaupyti ir apsipirkti patogiai.
Dažniausiai užduodami klausimai


Čia galite įsigyti dovanų juostelių, iešmų ir kitų prekių šventėms.

Į namus pristatome ne tik kosmetiką ar kūno priežiūros priemones, bet ir aksesuarus, prekes šventėms, higienos reikmenis ir t.t.