SAUSIEJI ŠAMPŪNAI


Sausas šampūnas – populiarus pirkinys ištisus metus. Mes skubame nepriklausomai nuo oro, nuotaikos, mėnesio. Šiandien moteris turi tiek daug pareigų, darbų, kad kartais gali pritrūkti laiko net labai elementariam dalykui, pavyzdžiui, galvos plovimui. Nieko baisaus, mat tokiu atveju pagelbės sausas šampūnas. Būna ir tokių dienų, kai laiko apstu, bet išsiplauti galvos nėra galimybės: gamtoje, ilgoje kelionėje ar tuomet, kai namuose nėra vandens. Sausas šampūnas padės atrodyti tvarkingai ir gražiai net tada, kai nėra galimybės išsiplauti galvos. Puikiai žinome, kokią didelę reikšmę išvaizdai turi plaukai. Sausieji šampūnai padės išvengti nemalonaus pojūčio, kurį sukelia nešvarūs plaukai.


Sausieji šampūnai mūsų asortimente


Mūsų asortimentas labai platus, jame yra sausas šampūnas tamsiems plaukams, sausas šampūnas vidutinio tamsumo plaukams, sausas šampūnas šviesiems plaukams, tad tikrai galėsite pasirinkti sau tinkamą. Yra ir ekologiškas bei natūralus sausas šampūnas, kurį taip pat drąsiai rekomenduojame. O galbūt Jūs norite, kad plaukai atrodytų tankesni? Tuomet puikiai tiks apimtį didinantis sausas šampūnas.


Kaip naudojamas sausas šampūnas?


Sausas šampūnas plaukams, tai puiki alternatyva galvos plovimui, tačiau, ar žinote, kaip jį naudoti? Prie kiekvieno sauso šampūno aprašymo rasite naudojimo instrukciją, ji gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo šampūno. Tačiau yra keletas pagrindinių taisyklių. Visu pirma, reikėtų gerai suplakti sauso šampūno buteliuką, tuomet laikant maždaug 25 cm atstumu nuo galvos, purkšti tiesiai į plaukų šaknis. Tuomet palikti kelioms minutėms, tada iššukuoti plaukus. Jeigu sausas šampūnas yra putų konsistencijos, putas reikėtų paskirstyti ant riebių plaukų pirštais. Bet kokio sauso šampūno buteliuką prieš naudojimą būtina suplakti. Sauso šampūno naudojimas yra lengvas, paprastas ir greitas. Išbandykite ir įsitikinkite patys.


Sausas šampūnas - kaip išsirinkti ir koks geriausias?


Tikriausiai neįmanoma pasakyti, jog vienoks ar kitoks šampūnas yra geriausias sausas šampūnas. Rinktis sausą šampūną reikėtų pagal tai, kokie yra Jūsų plaukai. Šviesūs, tamsūs, o galbūt daug dažyti. Gal Jums ypatingai rūpi ekologija arba nemėgstate ryškių kvapų, tuomet puikiai tiks natūralus arba ekologiškas sausas plaukų šampūnas. Galite rinktis ir norimą talpą, purškiamą ar putų konsistencijos šampūną. Nėra vieno geriausio šampūno, yra tik geriausias pasirinkimas būtent pagal Jūsų norus ir Jūsų plaukams. Batiste sausas šampūnas, Isana, Nivea, Margarita, Dove sausas šampūnas, Gosh, Loreal sausas šampūnas, Syoss sausas šampūnas – visi šie prekių ženklai yra patikimi, kokybiški ir mūsų rekomenduojami. Atsiliepimai apie sausuosius šampūnus – paskaitykite, ką siūlo ir pataria jau šią priemonę išbandę žmonės.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Sausas šampūnas internetu – išsirinkite savo favoritą, įsidėkite į krepšelį, apmokėkite ir greitu metu mėgaukitės savo pasirinkimu. Turint „Drogas“ kortelę prekės kainuos pigiau. Kaina priklauso ir nuo to, ar šiuo metu vyksta akcija, tad drąsiai apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje, sužinokite geriausius pasiūlymus ir jais pasinaudokite. Ar sausas šampūnas jau yra Jūsų pirkinių krepšelyje?
Dažniausiai užduodami klausimai


Plaukų plovimą atitolinti gali sausi šampūnai.

Sausi šampūnai tinka visiems plaukų tipams.