2 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

LIONEL RICHIE-LIONEL RICHIE, HELLO MEN, vyriškas tualetinis vanduo, 50 ml-5060426155987-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

CERRUTI-CERRUTI, IMAGE, vyriškas tualetinis vanduo, 75 ml-5050456523764-

Prabangūs kvepalai vyrams


Sakoma, jog vyrui labai svarbu turėti kokybiškus, gražius, švarius batus, gerą laikrodį ir, aišku, gerus kvepalus. Prabangūs vyriški kvepalai padeda vyrui atskleisti savo charakterį, stilių, suteikia pasitikėjimo savimi. Šiandien prabangių kvepalų pasirinkimas toks gausus, kad kiekvienas vyras atras sau tinkančius. Savo kvapą atras ir klasikos gerbėjai, ir unikalių, retesnių kvapų ieškantys vyrai.


Palepinkinte save prabangiais vyriškais kvepalais


Kokybiški kvepalai tinka ir prie kostiumo, darbe, ir prie laisvalaikio aprangos, parke. Vyrai mėgsta turėti ne vieną, bet porą ar net kelis aromatus. Tai leidžia ne tik lengviau priderinti kvapą prie aprangos, progos ir nuotaikos, bet ir užtikrina, jog kvapas neatsibos. Palepinti save prabangiais kvepalais gali dažnas vyras – tai padaryti leidžia draugiška kvepalų kaina Drogas parduotuvėse.


Prabangių kvepalų vyrams prekiniai ženklai


Drogas fizinėse parduotuvėse bei internetu galite įsigyti įvairiausių prekinių ženklų prabangių kvepalų. CERUTTI, CALVIN KLEIN, LIONEL RICHIE ir kiti. Prabangūs vyriški kvepalai gali būti puiki dovana vyrui, tėčiui, sūnui, draugui ir ne tik.


Prabangūs kvepalai internetu, Drogas.lt e. parduotuvėje


Pasinaudoję akcija, internetu prabangius kvepalus galite įsigyti neįtikėtinai gera kaina. Itin populiarus pasirinkimas yra LIONEL RICHIE HELLO MEN vyriškas tualetinis vanduo. Ambra dvelkiantis paparčių grupės odekolonas. Geismą žadinantis moderniai sukomponuotas jo aromatas gundo ir svaigina.


Įžanginis akordas: bergamotės, greipfrutai, aitrieji apelsinai, mėtos. Vidurinis akordas: levandos, kašmeranas, žibuoklių lapai. Baigiamasis akordas: pačiuliai, kvapieji auksabarzdžiai, ambra.


Taip pat populiarus yra CERRUTI IMAGE vyriškas tualetinis vanduo.


Dar vienas žingsnis prabangos ir tobulumo link! Šiuolaikiškam rafinuotam miestiečiui skirtas žaluma dvelkiantis originalus šio tualetinio vandens CERRUTI IMAGE aromatas spinduliuoja gamtos energiją. Įžanginis akordas: slyvos, bananų lapai, kriaušės, pipirai. Vidurinis akordas: kiparisai, figmedžių lapai, jazminai, gvajokai. Baigiamasis akordas: santalai, ambra, pačiuliai, Taičio auksabarzdžiai, muskusas, kedrai. Taip ir norisi užuosti kasdien...


Drogas e. parduotuvėje Jūsų laukia platus dekoratyvinės kosmetikos, parfumerijos, higienos reikmenų pasirinkimas, įvairios dovanos, plaukų, kūno, veido priežiūros priemonės, namų apyvokos reikmenys, aksesuarai ir daug kitų prekių. Čia pirkti patogu, lengva ir paprasta, o itin platus skirtingų prekinių ženklų pasirinkimas kiekvienam leis išsirinkti savo laimikį. Apsipirkite internetu jau dabar. Taupykite savo laiką ir pinigus, o saugiu bei greitu prekių pristatymu pasirūpins mūsų profesionali komanda.
Dažniausiai užduodami klausimai


Prabangios parfumerijos pasirinkimas platus. Itin populiarus LIONEL RICHIE Hello Men kvapas, taip pat CERRUTI Image ir kiti.

Kainos labai skirtingos, prasideda nuo 25 eurų, tačiau net nuo šios kainos neretai taikoma nuolaida.