Kūno šveitikliai


Kūno šveitimas – viena svarbiausių procedūrų, skirtų veidui bei kūnui.Kodėl kūno šveitikliai tokie svarbūs? Mūsų oda kaupia negyvąsias odos ląsteles, kurias būtina pašalinti. Kodėl? Visų pirma, nešveičiama oda atrodo pilka, pavargusi, dingsta jos švelnumas, blizgesys, ji išsausėja.
Visų antra, be šveitimo net geriausias kremas neįsigers ir neperteiks odai visų gerųjų savybių. Tik nušveista oda yra pasiruošusi pilnai priimti kremą, serumą ar kitokią priemonę.
Trečia priežastis – porų valymas. Kūno šveitikliai padeda išvalyti poras, kuriose susikaupia daug nešvarumų.

Na, ir dar keli odos šveitimo privalumai. Jeigu planuojate vykti į šiltuosius kraštus, būtinai nušveiskite visą kūną, tuomet įdegis pasidengs tolygiai, o išliks ilgam. Jeigu norite geriau, žvaliau jaustis, pasidarykite viso kūno šveitimą, kuris kuo puikiausiai išjudins visą organizmą ir kūną. Pagerins kraujotaką, paskatins ląstelių atsinaujinimą. Jeigu kenčiate nuo nuolat įaugančių plaukelių kojų, pažastų ar bikini zonoje – šveitimas pagelbės ir šiuo atveju. Dar šią procedūrą rekomenduojama atlikti ir prieš antakių dažymą, kad dažai įsigertų geriau, o pasiskirstymas būtų tolygus.


Kūno šveitikliai mūsų asortimente


Pardavėjos dažnai girdi klausimą: “Sakykite, prašau, kuris geriausias kūno šveitiklis?” Jeigu būtų vienas teisingas atsakymas, kiti odos šveitikliai tiesiog neegzistuotų. Svarbu išmėginti ir išsirinkti sau tinkamą. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kokio poveikio norite: tonizavimo, pagalbos atsikratant celiulito, drėkinimo, stipresnio ar lengvesnio kvapo ir t.t. Labai svarbu atsižvelgti į kvapą, mat jis turi patikti, neerzinti.
Kvapnus, energizuojantis kūno šveitiklis su greipfrutais, saldus kūno šveitiklis su melionais, drėkinantis kūno šveitiklis su kokosų aliejumi, natūralus kūno šveitiklis, kūno šveitiklis be aliejų, kūno šveitiklis su druska ir daug kitų šveitiklių, kuriuos galite rasti mūsų el. parduotuvėje.


Kaip naudoti kūno šveitiklį?


Atrodytų, viskas paprasta, tiesiog reikia nušveisti odą, tačiau turime kelis pastebėjimus. Kūno šveitiklis - kaip naudoti? Odos švetikliai turi būti naudojami ne dažniau kaip kartą per savaitę, prisiminkime posakį, kuris byloja, jog tai, kas per daug, tas nesveika. Na, o naudoti juos reikėtų taip: drėgną kūną nušveisti sukamaisiais judesiais. Tokiu būdu pašalinamos negyvos odos ląstelės, skatinama mikrocirkuliacija, oda atjaunėja, įgija elastingumo bei švelnumo. Paprasta, malonu, o poveikis akivaizdus.


Kokie kūno šveitikliai populiariausi?


Populiarus yra kūno šveitiklis su kofeino bio-granulėmis, kuris tonizuoja ir suteikia odai stangrumo. Taip pat kūno šveitiklis su imbieru bei kūno šveitiklis nuo celiulito. Šis valo ir nušveičia odą, tonizuoja, minkština, maitina ir drėkina ją bei pasižymi anticeliulitinėmis savybėmis.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Norint įsigyti prekių, visai nebūtina išeiti iš namų ir tą žino visi, tačiau svarbu, kad el. parduotuvė užtikrintų saugų bei greitą pristatymą. Būtent tuo gali didžiuotis Drogas el. parduotuvė, kurioje gausus priemonių pasirinkimas. Taip pat dažnai pasitaiko galimybė įsigyti prekių pigiau. Aukšta kokybė, gera kaina – ir visa tai internetu.
Dažniausiai užduodami klausimai


Kūno švetiklį rekomenduojama naudoti 1–2 kartus per savaitę.

Kūno šveitiklis padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles, apsaugoti odą nuo plaukelių įaugimo, skatina mikrocirkuliaciją.