Folija, kepimo popierius, maistinė plėvelė

1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-25%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

GOSIA-GOSIA, šaldymo ir maisto laikymo maišeliai su užsegimu, 12 vnt.-5904771008546-
2,69 €
2,02 €
0,17 € / vnt.
Member Card

0,17 €/vnt.

Folija, kepimo popierius, maistinė plėvelė


Turbūt kiekviena namų šeimininkė ir ne tik puikiai žino, kaip namuose reikalinga folija bei kepimo popierius. Kartais klaidingai galvojama, jog tai vienas ir tas pats, skiriasi tik išvaizda. Vis dėlto tai skirtingi dalykai, kurie ir naudojami turi būti pagal paskirtį. Daugkartinis kepimo popierius, silikoninis, kepimo popierius juosta, maistinė plėvelė, folija – ką rinktis?


Kada naudoti foliją, o kada kepimo popierių?


Kada naudoti foliją, o kada kepimo popierių? Sakysite, nėra skirtumo? Ne visai taip. Pasidalinsime keliais patarimais, kada ką naudoti. Vištienos ir kalakutienos mėsos kepimui visada naudokite foliją. Taip iškepta mėsa išliks sultinga ir iškeps greičiau. Žuvies kepimas priklauso nuo jos rūšies, pavyzdžiui, upėtakį patariama kepti folijoje, o štai lašišą – ant kepimo popieriaus. Saldėsiams, sausainiukams kepti geriausiai naudoti popierių. Tai tik keletas pavyzdžių. Jeigu nežinote, ką geriau naudoti, paieškokite informacijos internete arba tiesiog bandykite ir atraskite, koks būdas geriausias Jūsų kulinarijos šedevrams. Baltas kepimo popierius lapais – naudojimas paprastas ir patogus.


Maisto plėvelės paskirtis


Folija kepimui, o kam skirta maistinė plėvelė ? Ji skirta maistui supakuoti ir laikyti, tačiau jos naudojimo būdas labai platus, pavyzdžiui, moterys mėgsta ją naudoti kūno įvyniojimams. Maistinės plėvelės kaina priklauso nuo dydžio, prekinio ženklo bei tuo metu siūlomų nuolaidų. Dažnai perkama RUBIN, maistinė plėvelė su ritinėlio ir plėvelės galinės dalies fiksavimo sistema išsaugo kvapą, nesuteikia maisto produktams papildomo skonio ir nemalonaus kvapo. Plėvelė pagaminta iš perdirbamo polietileno (PE), yra lipni ir itin tvirta. Maisto produktų saugumas atitinka teisinius reikalavimus. Mažiausiai 90 % pakuotės sudaro perdirbamos medžiagos.


Folija, kepimo popierius ir maistinė plėvelė internetu, Drogas.lt el. Parduotuvėje


Nesvarbu, kuriame mieste esate: Vilniuje, Kaune, o gal Jūsų miestas Šiauliai? Maistinė plėvelė internetu perkama taip pat dažnai kaip ir fizinėse parduotuvėse. Kepimo popierius į namus Jums patogiu metu ir būdu. Atsisėskite patogiai ir užsisakykite norimas prekes iš Drogas internetinės parduotuvės. O tada tiesiog atsipalaiduokite ir laukite pristatymo. Drogas rūpinasi, jog namų ruoša ir maisto gaminimas būtų tikras malonumas, o ne vargas.
Dažniausiai užduodami klausimai


Naudodami maisto plėvelės ritinėlio laikiklį, paspauskite dėžutės šonuose pažymėtas vietas.

Kepimo popierius puikiai tiks sausainių, skanėstų kepimui, o štai folija tiks ir žuviai, mėsai.