2 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

5,62 €

THAI-THAI, dezodoruojantis kūno mineralas - lazdelė, 100 g-4770001331217-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

5,09 €

THAI-THAI, natūralus dezodorantas, 100 ml-4770001331569-

Thai dezodorantai


Tam, kad kasdien jaustumėmės švariai, gaiviai ir užtikrintai, reikalingi yra kokybiški dezodorantai. Šiandien jų pasirinkimas toks gausus, kad kiekvienas tikrai galės išsirinkti sau labiausiai patinkantį ir tinkantį dezodorantą. Tai itin dažnai perkama priemonė, kuri leidžia jaustis saugiai ir komfortiškai.


Apie Thai


Kokybiškų dezodorantų yra daug, šiandien norime pristatyti vieną tokių, tai – Thai dezodorantai. Thai dezodorantai yra visiškai natūralūs ir puikiai atlieka savo funkciją. Itin aukšta kokybė, visiškai natūrali priemonė ir prieinama kaina, tai – Thai. Atsiliepimai kalba patys už save – preke patenkinti lieka net išrankiausieji. Tai priemonė, kuri yra visiškai saugi ir natūrali, kas itin aktualu skirtingo amžiaus žmonėms. Dezodorantą tepame tiesiai ant odos, todėl reikėtų vengti odą dirginančių, nesaugių ingredientų. Thai taip pat tiks tiems, kurie nemėgsta itin ryškių kvapų.


Natūralūs dezodorantai - kuom šie ypatingi?


Natūralūs dezodorantai, tai saugi ir itin efektyvi priemonė, kurią naudoti gali net alergiški žmonės ar jautrios odos savininkai, o taip pat ir paaugliai. THAI dezodoruojamasis kūno mineralas pagamintas iš natūralių susikristalizavusių mineralinių druskų, kurios stabdo prakaito kvapą sukeliančių bakterijų augimą. Jo sudėtyje nėra kenksmingų chemikalų, aliejų, emulgatorių ar kvepalų. Tai – visiškai natūralus dezodorantas.


Kodėl verta rinktis Thai dezodorantus?


Galite rinktis ir purškiamą Thai dezodoranto versiją. THAI bekvapio purškiamojo dezodoranto sudėtyje esantis aktyvus ingredientas Amonio alūnas naikina prakaito kvapą sukeliančias bakterijas, neužkemša porų ir leidžia odai natūraliai kvėpuoti. Dezodorantas užtikrina visą dieną trunkančią apsaugą nuo nemalonaus kvapo, nepalieka žymių ant drabužių.
Thai dezodorantai šiandien perkami tiek Drogas fizinėse parduotuvėse, tiek internetu. Pasinaudojus akcija jį galima įsigyti dar pigiau. Negaiškite savo brangaus laiko stovėdami kamščiuose ar eilėse – apsipirkite neišeidami iš namų, o prekes gaukite į namus, ar kitą Jums patogią vietą.


Thai dezodorantai moterims, vyrams ir vaikams


Thai dezodorantas moterims, vyrams, vaikams ir paaugliams – taip, tai universali priemonė, skirta įvairaus amžiaus žmonėms. Vaikams, paaugliams itin svarbu rinktis kokybiškas, saugias priemones, kurios nedirgintų odos, neturėtų savyje kenksmingų ar odą erzinančių medžiagų.
Apsipirkite elektroninėje parduotuvėje Drogas, kur Jūsų laukia itin platus įvairių prekių pasirinkimas ir draugiškos kainos. Plaukų, kūno, veido priežiūros priemonės, dekoratyvinė kosmetika, prekės namams, higienai, dovanom ir dar daug visko. Apsipirkite jau dabar ir prekės bus pristatytos iki pat durų. Turėkite daugiau laiko sau ir savo malonumams.