Universalūs valikliai

1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-50%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

SEVENTH GENERATION-SEVENTH GENERATION, multifunkcinis purškiamas valiklis, 500 ml-8717163712429-

Specialios valymo priemonės


Kiekvienas, kuris turi savo namus, pritars, kad geriausiai juose jaučiasi, kai vyrauja tvarka ir švara. Net jei žmogus mėgsta bohemišką, eklektišką stilių ar chaosą, jis vyrauja tik daiktų išdėstyme ar bendrame stiliuje, o neplautos grindys, nuosėdomis padengtos vonios plytelės ar purvini langai neteikia džiaugsmo nė vienam. Kadangi tvarkymasis nėra ta veikla, į kurią norisi investuoti didelę dalį savo laiko, žmonės ieško būdų, kaip palengvinti savo buitį ir kasdienybę.

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų – manyti, kad susitvarkyti efektyviai padės vos viena ar kelios universalios švaros priemonės. Iš tiesų, kuo labiau konkrečiai problemai pritaikyta priemonė yra, tuo geriau ji gali padėti ją išspręsti. Todėl tarp mūsų el. parduotuvės asortimento – specialios valymo priemonės, kurios padės tvarkant skirtingo tipo nešvarumus įvairiose namų erdvėse.


Specialios valymo priemonės mūsų asortimente


Mūsų asortimente rasite specialių valymo priemonių, kurios padės pašalinti įvairius nešvarumus nuo skirtingų paviršių, buitinių prietaisų ir pan. Pateikiame keletą populiariausių pavyzdžių.

Skalbimo mašinos valiklis. Tai priemonė, kuri padeda paprastai ir greitai išvalyti skalbimo mašiną bei palaikyti gaivų jos kvapą. Įprastai skalbimo mašinos valiklis veikia su aktyviuoju deguonimi ir kvapų sugėrikliu neutralizuoja kvapus. Tokį valiklį verta naudoti periodiškai, bent 1 kartą per mėnesį. Taip pat populiarūs ir higieniniai skalbimo mašinų valikliai, kurie naikina bakterijas ir palaiko maksimalią švarą skalbimo mašinos būgne.

Langų valiklis. Langų valymo skystis padeda palaikyti langų, veidrodžių bei kitų lygių, blizgių ar stiklinių paviršių švarą. Tokios paskirties priemonės tirpina riebalus, pašalina nešvarumus, purvą, dulkes ar net pirštų atspaudus. Jei langų valiklis pakankamai kokybiškas, jis valomą paviršių padengia apsaugine mikroplėvele, kuri neleidžia kauptis nešvarumams, jis taip pat neturėtų palikti jokių žymių ir suteikti blizgesį.

Drėgnos servetėlės baldams. Valyti baldus gali būti išties sunku, tam dažnai reikalinga speciali įranga ar priemonės. Čia pasitarnauti gali baldų šluostės, kurios pašalina nešvarumus ir riebalus, kad būtų galima greitai ir lengvai valyti. Taip pat galima rinktis ir servetėles, kurios turi antibakterinę formulę ir dezinfekuoja paviršius. Tai ypač aktualu viešo naudojimo patalpose ar namuose su daugiau šeimos narių.

Kalkių šalinimo skystis. Tokia valymo priemonė ypač reikalinga, kai valote vonią ar virtuvę bei jos prietaisus ar paviršius, tokius kaip virduliai, nerūdijančiojo plieno puodai kriauklės, chromo, keramikos, plastiko ir kitus paviršiai. Tarp populiarių specialių valymo priemonių ir kanalizacijos vamzdžių valiklis ar kiti vamzdžių valikliai, kalkių šalinimo skystis, grindų ploviklis, valomasis akmuo bei daugelis kitų veiksmingų prekių, kurios padės išlaikyti švarą namuose bei kitose erdvėse.


Išskirtinės valymo priemonės namų buičiai


Mūsų el. parduotuvės prekių asortimente – atrinktos, kokybiškos ir žinomų prekės ženklų priemonės, padedančios palaikyti puikią namų buitį. Čia rasite „Calgon“, „Domol“, „Clin“, „Tiret“, „Ajax“ bei kitų populiarių prekės ženklų produkcijos, kurios galėsite įsigyti internetu.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


El. parduotuvėje „DROGAS“ rasite ne tik kosmetikos, bet ir buičiai skirtų priemonių. Jas pirkti internetu verta, nes parduotuvėje rasite pilną pasirinkimą, galėsite skaidyti ir ieškoti prekių pagal jums aktualius kriterijus, matyti kitų vartotojų atsiliepimus. Patogu tai, kad galite apsipirkti nė neišėję iš namų, jums tinkamu metu, net jei tai vėlus vakaras, naktis ar savaitgaliai. Be to, nuolat skelbiame naujas akcijas bei specialius pasiūlymus, todėl parduotuvėje prekių įsigysite pigiau, geresne kaina.
Dažniausiai užduodami klausimai


Su universaliu valikliu galima valyti kelis skirtingus paviršius.

Universalūs valikliai arba drėgnos servetėlės padės greitai ir kokybiškai pašalinti nešvarumus namuose.