4 Products found
Rūšiuoti pagal:

-15%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

MY SENCO-MY SENSO, LAVANDA FRESH, tekstilės purškikliai, 750 ml-8034023251080-
20,99 €
17,84 €
23,79 € / l
Member Card

23,79 €/l

-15%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

MY SENCO-MY SENSO, LANA FRESH, tekstilės purškikliai, 750 ml-8034023251059-
20,99 €
17,84 €
23,79 € / l
Member Card

23,79 €/l

-15%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

MY SENCO-MY SENSO, LINO FRESH, tekstilės purškikliai, 750 ml-8034023251042-
20,99 €
17,84 €
23,79 € / l
Member Card

23,79 €/l

-15%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

MY SENCO-MY SENSO, COTTON FRESH, tekstilės purškikliai, 750 ml-8034023251066-
20,99 €
17,84 €
23,79 € / l
Member Card

23,79 €/l

Oro gaivikliai


Oro gaivikliai, tai puikus būdas suteikti namams kvapo ir gaivos. Vienas populiariausių gaiviklių Drogas parduotuvėje yra AMBI PUR, MERLION LENOR LAVENDER. Jis turi du viename technologiją – šalina nemalonius kvapus ir saugo nuo jų atsiradimo. Gaiviklio pakanka iki 45 dienų. O gal Jus pradžiugintų oro gaiviklis iš eterinių aliejų? Mes tikime, jog Drogas parduotuvėje tikrai atrasite sau tinkantį ir patinkantį, kviečiame susipažinti su populiariausiais oro gaivikliais.


Kam yra naudojami oro gaivikliai?


Oro gaivikliai naudojami tam, kad suteiktų patalpai gaivos, malonaus kvapo ir jaukumo. Jis taip pat gali pašalinti nemalonius kvapus ir užkirsti kelią jų atsiradimui. Na, o gaiviklis tualetui dažnam yra toks pats būtinas kaip tualetinis popierius. Drogas parduotuvėse itin dažnai perkamas yra AREON, BLACK VANILLA, oro gaiviklis namams. Kompozicija „Juodoji vanilė“ – Burbono vanilės, Taičio vanilės ir vanilės, augančios Ugandoje derinys. Svajingo ir jausmingo moteriškumo kvapas, viliojantis, seksualus ir saldus. Švieži citrusų tonai, saulėtas mandarinas suteikia kibirkščiuojantį šviežumą, lengvą laisvės dvelksmą. Tai tik dalis aromato paslapčių. Taip pat itin populiarus DOMOL, FLOWER GARDEN, purškiamas oro gaiviklis. Jis paverčia jūsų namus atpalaiduojančia oaze. Nemalonūs kvapai greitai ir veiksmingai pašalinami, o gėlių aromatas atgaivina pojūčius. AIR WICK, AROMIST MAGNOLIA & CHERRY BLOSSOM, purškiamasis oro gaiviklis, vandens gaivos kvapo. Magnolijų ir vyšnių žiedai – palepinkite savo pojūčius gaiviu gėlių kvapu, kuriame bijūnų aromatas susipina su vaisinėmis obuolių ir braškių natomis. Gaivina orą ir kovoja su nemaloniais kvapais.


Oro gaiviklių tipai


Skirtingi oro gaiviklių tipai leidžia pasirinkti Jums patogiausią kvapo naudojimo būdą ir tiesiog juo mėgautis. Pavyzdžiui, automatiniai oro gaivikliai patys reguliuoja aromato pateikimo dažnumą, Jums nereikės tuo rūpintis. Elektriniai oro gaivikliai taip pat būna skirtingų rūšių ir kvapų. Kvapas su lazdelėmis puikiai tinka tiek mažesnėms, tiek didesnėms patalpoms kvėpinti. Oro gaiviklio dozatorius užtikrins, jog kvapo būtų nei per daug, nei per mažai. Pasirinkite mėgstamą kvapą ir mėgaukitės. Taip pat nepamirškite, jog parduodamas ne tik gaiviklis, bet ir jo papildymas, kuris leis ir vėl mėgautis kvapu. Svarbu paminėti, jog visi oro gaivikliai turi tam tikrą naudojimo instrukciją, kurios privalu laikytis. Tai užtikrins ne tik efektyvumą, bet ir saugumą Jums ir aplinkai.


Kodėl verta rinktis Drogas.lt, perkant oro gaiviklius internetu?


Oro gaivikliai internetu, tai puiki proga įsigyti prekių, kad ir kur būtumėte: namuose, darbe, mieste. Vos keli paspaudimai ir mes pristatysime Jums prekes visoje Lietuvoje: Vilnius, Šiauliai, Kaunas, o gal lauksite siuntos Jurbarke? Drogas stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno poreikių, todėl pristatymo sąlygos yra patrauklios. Apsilankykite Drogas el. parduotuvėje jau dabar ir mėgaukitės gaiviais ir kvepiančiais namais.
Dažniausiai užduodami klausimai


Jeigu norisi gaivos, rinkitės AIRWICK Pure Spring Delight arba AMBI PUR Air Caribbean Escape.

Oro gaiviklių kainos priklauso nuo prekinio ženklo, talpos ir kitų savybių.