2 Products found
Rūšiuoti pagal:

-25%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,87 €

TIKTAI DROGAS

FACELLE-FACELLE, vienkartinė ankstyvo nėštumo nustatymo lazdelė, 1 vnt.-4305615467542-

-25%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,19 €

TIKTAI DROGAS

FACELLE-FACELLE, vienkartinė ankstyvo nėštumo nustatymo lazdelė, 1 vnt.-4305615467559-

Neštumo testai


Nėštumo testas, tai labai mažas, pigus, bet reikšmingas dalykas. Kiek moterų ir vyrų pasaulyje su nekantrumu laukia pasirodančių dviejų ryškių juostelių... Kiek iš jų spėliojo, ką gi reiškia antra neryški juostelė ir kodėl ji atsirado. Kiek moterų drebančiomis rankomis skaitė testo atlikimo instrukciją, o išvydusios akivaizdžiai teigiamą rezultatą, negalėjo tuo patikėti? Nėštumo testai gali sukelti daug emocijų ir pranešti labai svarbią žinią. Pakalbėkime apie jų asortimentą ir pasirinkimą.

Nėštumo testų asortimentas


Šiandien nėštumo testai gali būti įvairiausi. Kaina taip pat skiriasi, priklausomai nuo testo jautrumo, rūšies. Pavyzdžiui, skaitmeninis nėštumo testas parodantis savaites – taip, vos šiek tiek šlapimo ir matote nėštumo savaičių skaičių. Elektroninis nėštumo testas kainuoja kiek brangiau, tačiau perkamas pakankamai dažnai.

Skiriasi ir testo atlikimo būdai, pavyzdžiui, nėštumo testas kasetė atliekamas užlašinus šlapimo lašus į tam skirtą vietą. Tuo tarpu juostelės tipo testą reikia įmerkti į indelį su šlapimu. Sroviniai testai – juos tereikia palaikyti po šlapimo srove, todėl jie itin patogūs naudoti. Skirtingi testai, tai galimybė pasirinkti tokį atlikimo būdą, koks yra patogiausias būtent Jums.

Jautrus nėštumo testas – ką tai reiškia? Paaiškiname. Kuo jautresnis testas, tuo anksčiau jis gali parodyti nėštumą. Tai rašoma skaičiais, pvz. 10mIU yra jautrus nėštumo testas, o 5mIU itin jautrus.


Ankstyvi nėštumo testai kaina


Ankstyvas ir ypač ankstyvas nėštumo testas leidžia sužinoti ar laukiatės anksčiau nei tai parodytų įprasti testai. Jų kaina Drogas parduotuvėje su nuolaida nesiekia dviejų eurų. FACELLE, vienkartinė ankstyvo nėštumo nustatymo lazdelė. 99 proc. patikimumo ankstyvą nėštumą nustatantis testas. Naudojamas įmerkus į šlapimą, atsakymas aiškus vos po 3 minučių. Ankstyvi nėštumo testai, tai galimybė sužinoti atsakymą anksčiau.


Greitasis nėštumo testas internetu


Pirkti internetu dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu, kaip šiais laikais. Greitasis nėštumo testas, tai galimybė greitai sužinoti tikslų atsakymą. Dažniausiai nėštumo testai atliekami tada, kai nėštumas yra planuojamas arba pasireiškia nėštumui būdingi simptomai: menstruacijų vėlavimas, pykinimas, krūtų jautrumas ir kita. Natūralu, jog norisi kuo anksčiau sužinoti, ar rezultatas teigiamas, ar neigiamas – greitasis nėštumo testas padės tai padaryti.

Nėštumo testai dažnai perkami po porą ar keletą vienetų. Tai suprantama, nes kartais iš jaudulio ar tiesiog dėl klaidos testas atliekamas neteisingai (pavyzdžiui, papuola per daug ar per mažai šlapimo), todėl yra sugadinamas. Kartais (retai) gali pasitaikyti ir brokuotas testas. Taip pat, jeigu pasirodo antra neryški juostelė, tai naujas testas, atliktas kitą dieną ar vėliau išsklaidys visas abejones. Dažnai apie nėštumą norisi sužinoti kiek įmanoma anksčiau ne tik dėl smalsumo, bet dėl vartojamų stiprių vaistų ar kitų dalykų.

Testų kainos draugiškos, todėl įsigyti porą ar kelis vienetus – verta.


Kaip išsirinkti nėštumo testą?


Sakoma, jog jeigu moteris laukiasi, tai parodys ir pats pigiausiai testas. Tame yra tiesos, juk atsakymas priklauso ne nuo testo kainos ar rūšies. Tik vadovaujantis testo atlikimo instrukcija, sužinosite teisingą atsakymą. Nėštumo testas internetu – patogus būdas gauti norimą prekę tiesiai į namus. Nepamirškite, jog nepriklausomai nuo to, kokį testą pasirinksite, svarbu laikytis taisyklingos atlikimo eigos ir testą atlikti ne anksčiau nei nurodyta. Jeigu nėštumo testas neigiamas, tačiau menstruacijos vis tiek vėluoja, pakartokite testą kiek vėliau arba apsilankykite pas gydytoja ginekologą.


Kodėl verta rinktis kontaktinius lęšius ir  skysčius iš DROGAS parduotuvės?


Drogas parduotuvėse yra itin platus prekių pasirinkimas, todėl tikrai rasite sau tinkamas priemones. Čia geros kainos ir ypatingi pasiūlymai, akcija leis sutaupyti. Pigūs kontaktiniai lęšiai internetu – įmanoma. Pirkti Drogas parduotuvėse patogu, lengva ir apsimoka, išbandykite jau dabar.
Dažniausiai užduodami klausimai


Nėštumo testą naudokite taip, kaip nurodyta naudojimo instrukcijoje ant pakelio.

Visi nėštumo testai, kuriuos atliekate pagal nurodymus, yra tikslūs. Tačiau, jeigu nėštumas dar labai mažas, rezultatas gali būti klaidingai neigiamas.