8 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ME2U-ME2U, BANANA & STRAWBERRY, javainių batonėlis, 45 g-4779039681226-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,79 €

GRENADE-GRENADE, CARB KILLA® DARK CHOCOLATE RASPBERRY, baltyminis batonėlis, 60 g-5060221205320-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,79 €

GRENADE-GRENADE, CARB KILLA® SALTED PEANUT, baltyminis batonėlis, 60 g-5060221205269-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,79 €

GRENADE-GRENADE, CARB KILLA BAR, baltyminis batonėlis žemės riešutų skonio, 60 g-5060221203753-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,79 €

GRENADE-GRENADE, OREO HIGH PROTEIN LOW SUGAR, baltyminis batonėlis, 60 g-5060811383254-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,79 €

GRENADE-GRENADE, CARB KILLA BAR, baltyminis batonėlis sausainių su šokolado gabaliukais skonio, 60g-5060811382394-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ME2U-ME2U, NUTS & LINSEED, javainių batonėlis, 45 g-4779039681202-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

CORNY-CORNY, BIG, javainių batonėlis su kokosu ir pieniško šokolado glaistu, 50 g-4011800541514-

Sporto papildai


Sportas – kelias į sveiką gyvenseną bei gerą savijautą. Tačiau tai, jog esame fiziškai aktyvūs, dar nereiškia, kad jau savaime esame sveiki ir neprivalome papildomai pasirūpinti savo kūnu. Anaiptol, patiriant didesnį fizinį krūvį, sunaudojame daugiau kalorijų, prarandame tam tikras medžiagas, elektrolitus, mūsų kūnui reikia daugiau baltymų. Dėl to aktyvią fizinę veiklą reikia papildyti tinkama mityba ir užtikrinti, kad organizmas gautų pakankamai vitaminų ir naudingų medžiagų. Tai padaryti padeda papildai sportui.
Papildus reikia rinktis pagal kiekvieno poreikius. Tai priklauso nuo to, kokių rezultatų siekiate, kokių ligų turite, ar jūsų organizmui bendrai netrūksta kokių nors vitaminų. Pasirinkimas gali priklausyti ir nuo lyties. Pavyzdžiui, sporto papildai vyrams ir sporto papildai moterims skiriasi, nes kiekvienos lyties organizmas veikia skirtingai ir jam reikalingos skirtingos medžiagos ar jų kiekis.
„DROGAS“ e. parduotuvėje galite įsigyti įvairių sporto papildų ir prekių, kurios padės gauti reikiamą baltymų, vitaminų ar mineralų kiekį prieš ar po treniruotės.


Gėrimai su vitaminais


Didesnio intensyvumo fizinio aktyvumo metu žmogus netenka mikroelementų, tokių kaip kalcis, magnis, kalis ar natris. Visi jie atlieka gyvybiškai svarbias funkcijas – reguliuoja vandens kiekį, kraujo pH, nervų ir raumenų funkcijas. Todėl aktyviai sportuojant būtina pasirūpinti, kad prarasti mikroelementai būtų atstatyti. Vienas patogiausių sprendimų – vitaminų gėrimas. Gėrimas su vitaminais arba gėrimas su mineralais yra skanus, jį galime gerti treniruotės metu ar po jos vietoje vandens. Tokie gėrimai rekomenduojami ne tik aktyvia fizine veikla užsiimantiems, bet ir gausiai prakaituojantiems žmonėms ir tinka vasarą, kai lauke itin karšta.
Kiekvienas gali pasirinkti sportinius gėrimus pagal savo poreikį ar naudingų medžiagų sudėtį. Tai gali būti gėrimas su magniu ir vitaminu B6 ar gėrimas su kalciu, kaliu ir magniu. Atkreipkite dėmesį, kad vitaminizuotas gėrimas gali turėti daugiau cukraus, todėl jie neturėtų visiškai pakeisti vandens ir būti vartojami saikingai.


Baltyminių batonėlių nauda


Maisto papildai sportui gali būti ne tik pilni mineralų ir vitaminų. Bene svarbiausia statybinė organizmo bei raumenų medžiaga yra baltymai. Jei aktyviai sportuojame, būtina pasirūpinti pakankamu jų kiekiu. Sportuojantiems rekomenduojama suvartoti apie 1,2 gramus baltymų kiekvienam kūno kilogramui. Geriausia, jei angliavandenius valgysite prieš treniruotę, o baltymus – po. Dažnai po sporto reikia greitai atstatyti energiją ir gauti baltymų, tačiau nėra laiko pasigaminti baltymais gausų, sveiką patiekalą. Tokiu atveju gali padėti baltyminiai batonėliai.
Baltyminiai batonėliai gali būti labai įvairių rūšių ir skonio, todėl sau tinkamą variantą pasirinks kiekvienas. „DROGAS“ e. parduotuvėje siūlomas itin platus batonėlių sportuojantiems asortimentas: baltyminiai batonėliai be cukraus, sveikuoliški batonėliai, energetiniai batonėliai, proteino batonėliai, šokoladiniai batonėliai ir kt. Baltymų batonėliai sportuojantiems suteiks energijos, bus greitas ir sotus užkandis, kuris padės pasikrauti kalorijomis. Jei itin prižiūrite savo mitybą, jums tiks becukriai batonėliai, o norintiems gauti ne tik baltymų, bet ir angliavandenių porciją, patiks javainių batonėlis.


Kodėl verta pirkti papildus sportui „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Jei jus domina papildai sportui internetu, verta jų įsigyti „DROGAS“ e. parduotuvėje. Pateikiame kelias priežastis, kodėl.

Kaina. Tiek lojalumo kortelę turintiems, tiek visiems e. parduotuvės lankytojams skelbiama ne viena akcija ir specialūs pasiūlymai perkant internetu. Tad jei jums reikalingi papildai sportui pigiau ar baltyminiai batonėliai akcija, jų įsigysite geresnėmis kainomis.
Pasirinkimas. Perkant internetu rasite daugiau įvairių gamintojų sporto papildų ar kitų prekių. Tarp mūsų asortimento – ME2U, „Grenade“, FCB ir kitų žinomų gamintojų produkcija.
Pristatymas. Perkant už 19,99 Eur ir daugiau, prekės bus pristatytos nemokamai. Taigi, sutaupysite laiko renkantis prekes iš namų ir jas gausite be papildomo mokesčio.
Dažniausiai užduodami klausimai


Tai sveikas ir naudingas būdas atgauti jėgas po treniruotes ir nesijausti alkanam.

Baltyminiai batonėliai gali būti skirtingos sudėties ir turėti skirtingą baltymų kiekį, pvz: 18 g, 23 g.