Sauskelnės kūdikiams


Vienas svarbiausių dalykų laukiant naujagimio – jo kraitis. Čia turi atsidurti daug svarbių dalykų, kurie padėtų pasirūpinti mažylio gerove, vienas jų – sauskelnės, dar kitaip vadinamieji pampersai. Pirmaisiais mėnesiais specialistai rekomenduoja naudoti vienkartines sauskelnes kūdikiams, o vėliau jau spręsti pagal savo poreikius ir galimybes. Šiandien visuomenėje yra daug nuomonių ir vyraujančių mitų apie sauskelnes ir mažylio vystymą. Iš tiesų, rinkoje yra begalė skirtingų gamintojų, todėl pasirinkti tinkamiausias sauskelnes kūdikiui nebėra tokia sudėtinga užduotis kaip anksčiau. Ypatingai didelį ir gerą pasirinkimą rasite ir mūsų e. parduotuvėje. Kokį sauskelnių asortimentą siūlome ir kaip jas pasirinkti? Aptarkime plačiau!


Sauskelnės kūdikiams mūsų asortimente


Dažnam jaunam ar pirmagimio besilaukiančiam tėveliui kyla daug klausimų ne tik apie mažylio auginimą bet ir pasirinkimus. Vienas jų – sauskelnės: kokias rinktis? Šiuo metu rinka tokia plati, kad gali prisitaikyti prie kiekvieno poreikių. Sauskelnės naujagimiui gali būti pagamintos iš labai skirtingų medžiagų ar būti skirtos specialiai pagal dėvėjimo laiką, vaiko lytį ir daugelį kitų veiksnių. Pavyzdžiui, mūsų asortimente siūlomos tokios rūšys kaip sauskelnės nakčiai, sauskelnės berniukams ar ekologiškos sauskelnės. Eko sauskelnės ir natūralios sauskelnės pastaruoju metu ypač populiarios. Jos ypač draugiškos odai dėl savo minkštumo ir nepageidaujamų medžiagų nebuvimo. Jos ne tik sumažina odos dirginimą bei išsaugo sveiką kūdikio odelę, bet ir yra draugiškos aplinkai, todėl puikiai tinka norintiems gyventi tvariau.
„DROGAS“ e. parduotuvėje taip pat parduodamos sauskelnės neišnešiotukams ar specialios sauskelnės maudynėms. Labai svarbu žinoti, kad rinkoje egzistuoja sauskelnės jautriai odai ir sauskelnės alergiškiems vaikams. Tad jei pastebėjote, kad jūsų mažylio oda netinkama reaguoja į sauskelnes, tai tikrai nereiškia, kad visi vystyklai bus netinkami. Tiesiog reikia išbandyti produktų, kurie pagaminti naudojant tik saugias, aukštos kokybės medžiagas be formaldehido, ftalatų, chloro junginių. Taip pat svaru, kad itin jautrią odą turintiems kūdikiams skirtos sauskelnės kvėpuotų ir būtų itin pralaidžios orui.
Mūsų asortimente įvairių tipų ir rūšių „Pampers“ sauskelnių kūdikiams, kurias galėsite atsirinkti pagal savo ir savo mažylio poreikius, amžių bei odos tipą.


Užmaunamos kelnaitė


Kai jūsų mažylis tampa judresnis ir pradeda ropoti bei daugiau judėti, kartais gali būti sunku pakeisti sauskelnes. Tokiais atvejais itin patogus sprendimas – užmaunamos sauskelnės. Tokios sauskelnės-kelnaitės yra lengvai užmaunamos ir nuimamos nuplėšus šonus. Jos taip pat gerai priglunda ir prisitaiko prie vaiko judesių, kad jis galėtų laisvai judėti. Geriausias ženklas, kad jūsų kūdikis jau pasirengęs užmaunamoms sauskelnėms, yra tada, kai jis pradeda vartytis ir krutėti, kai bandote pakeisti sauskelnes. Žinoma, kiekvienas vaikas užmaunamoms sauskelnėms subręsta skirtingu laiku, tačiau dauguma mamų pradeda jas naudoti, kai kūdikiai yra 6–9 mėn. amžiaus.


Kaip išsirinkti sauskelnes kūdikiui?


Klaida, kurios reikėtų vengti – įsigyti kalną vienos rūšies ar gamintojo sauskelnių. Jūs dar nežinote, kaip jūsų mažylis reaguos, todėl jas gali tekti atiduoti kažkam kitam. Pirmąją savaitę turėkite keleto rūšių sauskelnių ir vertinkite kūdikio odos būklę po kiekvienų. Vertėtų nepamiršti, kad kiekvienas kūdikis yra labai skirtingas bei individualus, todėl atsakymo, kurios geriausios sauskelnės, nėra. Sauskelnes vaikams turėtų būti atrinktos individualiai, stebint mažylio odos reakciją, būklę, kaip jis jaučiasi su kiekvieno gamintojo produkcija.

Daugelis galvoja, kad pigios sauskelnės yra nekokybiškos, tačiau tai netiesa. Šiandien galima rasti ir gerų sauskelnių už kiekvienam priimtiną kainą, tiesiog svarbu nebijoti paieškoti, eksperimentuoti. Natūralios, ekologiškos sauskelnės dažnai kainuoja daugiau, tačiau ir šioje kategorijoje galima rasti jums priimtiną sprendimą.

Visų pirma, sauskelnes reikėtų rinktis pagal kūdikio svorį. Jos yra skirstomos taip:

Naujagimiams: iki 2–5 kg, iki 2 mėn.
Mini – 3–7 kg, nuo gimimo iki 4 mėn.
Midi – 5–10 kg, 3–12 mėn.
Maxi – 9–18 kg, 8–18 mėn.
Maxi plus – 10–20 kg, 12–24 mėn.
Extra large – 15–25 kg, nuo 18 mėn.

Sauskelnės kūdikiams taip pat skirstomos pagal lytį:

Berniukams;
Mergaitėms;
Unisex.

Pagal naudojimą sauskelnės gali būti:

Dieninės.
Naktinės.

Vertėtų žinoti tai, jog sauskelnės nakčiai dažniausiai pasižymi dar geresniu drėgmės sugėrimu, taip užtikrinant visapusišką komfortą.


Kodėl verta pirkti higienos priemones „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Jei jus domina sauskelnės pigiau ir norite jų įsigyti greičiau ir patogiau, vertėtų jas pirkti „DROGAS“ e. parduotuvėje. Kodėl?

Sauskelnės internetu turi itin platų pasirinkimą. Kartais užsukus į parduotuvę rasite ne visų mėgstamų prekių arba jos gali būti iššluotos iš lentynų. Internete visuomet matysite pilną pasirinkimą ir prekių likutį.
Taupo tėvelių laiką. Naujagimį auginančių tėvų laikas labai brangus, todėl jį reikėtų taupyti kiekviename žingsnyje. Šiandien kur kas patogesnė alternatyva – prekes užsisakyti internetu. Tai galite daryti bet kada, jums patogiu metu, o užsisakant už 19,99 Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS.
Geresnė kaina. Internete gausu sauskelnių akcijų ir specialių pasiūlymų kitoms prekėms, todėl galite sutaupyti.
Dažniausiai užduodami klausimai


Tinkamiausias sauskelnes išsirinkti reikia laiko ir praktikos, stebėkite, kaip į jas reaguoja kūdikio odelė.

Sauskelnių dydžiai yra ne pagal amžių, o vaiko kūno svorį, nes visi vaikai skirtingi.