Šepetėliai

2 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DEO LIFE-DEO LIFE, CRYSTAL SILVER, antibakterinis dantų šepetėlis, 1 vnt.-4779039480119-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DEO LIFE-DEO LIFE, CRYSTAL GOLD, dantų šepetėlis kraujuojančioms, jautrioms dantenoms, 1 vnt.-8809014275662-

Dantų šepetėliai


Norint turėti sveiką ir gražią šypseną, būtina kasdien rūpintis burnos higiena. Kruopštus dantų ir tarpdančių valymas užtikrins gerą dantų būklę bei gaivos, švaros pojūtį. Kokios priemonės tam reikalingos? Dantų pasta, burnos skalavimo skystis, tarpdančių siūlas ir, aišku, dantų šepetėlis. Šiandien šepetėliai būna labai skirtingų rūšių, dydžių, kietumo, dantų šepetėliai elektriniai ar ne? Kokį pasirinkti?


Dantų šepetėliai vaikams


Labai svarbu nuo pat mažens ugdyti teisingą požiūrį į burnos higieną ir lavinti kasdienius dantų priežiūros įpročius. Būtent todėl dantų šepetėliai vaikams turi būti patogūs, saugūs, kokybiški. Minkšti dantų šepetėliai, vidutinio minkštumo, o gal su mėgstamais herojais? Dantų šepetėlis elektrinis vaikams – ar galima? Be abejo, svarbu atsižvelgti į rekomenduojamą amžių ir kitus aprašyme esančius aspektus. Netinka itin mažiems vaikams. Taip pat priklauso nuo paties vaiko, nes vieniems patinka patiems valytis ir kiek prisibijo garso ar vibracijos, o kitiems žymiai linksmiau, kai šepetėlis yra elektrinis.


Elektriniai dantų šepetėliai internetu


Norite pirkti pigiau ir patogiau? Rinkitės apsipirkimą internetu. Tai patogus būdas įsigyti norimų priemonių neišeinant iš namų. Elektriniai dantų šepetėliai internetu – pristatome dažniausiai pasirenkamus Drogas parduotuvėje.

Vaikams – ORAL B, VITALITY KIDS, elektrinis dantų šepetėlis 3 metų ir vyresniems vaikams su „Žvaigždžių karų“ motyvais. Šis dantų šepetėlis su unikaliu vaikams pritaikytu naudoti jautrių dantų režimu švelniai valo vaikų dantis. Jis pašalina daugiau dantų apnašų nei paprastas dantų šepetėlis. Pridedami keturi lipdukai su „Žvaigždžių karų“ motyvais.

Tarp suaugusiems skirtų elektrinių šepetėlių pirmauja ORAL B, PULSONIC SLIM CLEAN 2000, elektrinis dantų šepetėlis. Nepriekaištingas apnašų šalinimas spindinčiai šypsenai. Šis ultragarsinis dantų šepetėlis dėl švelnaus ultragarso technologijos pašalina daugiau apnašų nei paprastas dantų šepetėlis. Ilgesnė dantų šepetėlio galvutė su vibruojančiais šereliais suapvalintais galais užtikrina švelnų valymą ir baltesnius dantis. Kasdienio valymo ir poliravimo režimas. Profesionalus laikmatis primena valytis 2 minutes. Oral b dantų šepetėliai yra vieni populiariausių ir mėgstamiausių rinkoje.


Elektrinių dantų šepetėlių galvutės


Elektrinių dantų šepetėlių galvutės taip pat parduodamos tiek internetu, tiek fizinėse parduotuvėse. Galite rinktis vieną galvutę arba jų rinkinį. Tam, kad pasirinktumėte tinkamą, tereikia žinoti savo šepetėlio pavadinimą. Puikus būdas atsinaujinti šepetėlį neperkant naujo. Dažnai girdime klausimą: elektriniai dantų šepetėliai kaip pasirinkti? Mes patariame skaityti jų aprašymus, kurie padės tinkamai pasirinkti, o taip pat galite pasitarti su savo gydytoju odontologu. Jeigu norite sutaupyti, paieškoje suveskite „dantų šepetėliai akcija“ ir pamatysite geriausius pasiūlymus. Elektriniai dantų šepetėliai – kaina nėra maža, tačiau užtenka pakeisti galvutes ir vėl jis vėl bus tinkamas naudoti daug metų.


Dantų šepetėliai DROGAS parduotuvėje


Drogas parduotuvėje Jūsų laukia platus, ne tik elektrinių dantų šepetėlių asortimentas. HUMBLE BRUSH, bambukinis ir minkštas dantų šepetėlis. Patogus naudoti kasdien, puikiai išvalo dantis ir dantenas. PROKUDENT, perdirbamas dantų šepetėlis. Ilgi šereliai specialiai sukurti valyti sunkiai pasiekiamoms tarpdančių vietoms, trumpi šereliai kokybiškai nuvalo dantų paviršius.

COLGATE, 360 BLACK, dantų šepetėlis yra juodo dizaino, su liežuvio ir skruostų valikliu. Minkšta guma šalina apnašas ir bakterijas nuo burnos ertmės, o šereliai ir pakeltas galvutės priekis pasiekia net ir sunkiai prieinamas vietas bei tarpdančius.


Kaip išsirinkti tinkamą dantų šepetėlį?


Tinkamą dantų šepetėlį gali rekomenduoti gydytojas odontologas, kuris įvertins dantų ir dantenų būklę bei ypatybes. Taip pat galite bandyti skirtingus dantų šepetėlius ir pasirinkti tokį, kuris bus patogiausias, o rezultatas džiugins labiausiai. Šiandien pasirinkimas išties platus, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamas priemones. Išsamūs aprašymai taip pat pagelbės. Geriausi dantų šepetėliai jau netrukus gali būti ir Jūsų vonios kambaryje.
Dažniausiai užduodami klausimai


Pagrindiniai elektrinių šepetėlių privalumai: ilgaamžiškumas, efektyvumas, itin lengvas ir patogus naudojimas, lengvesnė dantų priežiūra.