Namų švarai

9 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,55 €

TIKTAI DROGAS

DOMOL-DOMOL, CITRUS, drėgnos servetėlės, 50 vnt.-4305615089164-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,49 €

TIKTAI DROGAS

FLINK & SAUBER-FLINK & SAUBER, buitinės pirštinės padengtos neoprenu, 1 pora-4305615392219-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

LARBRE VERT-L'ARBRE VERT, universalus valiklis, 740 ml-3450601010972-
4,75 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,49 €

TIKTAI DROGAS

FLINK & SAUBER-FLINK & SAUBER, buitinės pirštinės padengtos neoprenu, 1 dydis, 1 pora-4305615392226-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

VILEDA-VILEDA, SENSITIVE, pirštinės, S dydis, 1 vnt.-4003790006876-
3,39 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

VILEDA-VILEDA, SENSITIVE, pirštinės, L dydis, 1 vnt.-4003790006890-
3,39 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,95 €

FROSCH-FROSCH, virtuvės valiklis su soda, 500 ml-4009175164490-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

VILEDA-VILEDA, SENSITIVE, pirštinės, M dydis, 1 vnt.-4003790006883-
3,39 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

3,89 €

AJAX-AJAX, universalus purškiamas valiklis, 750 ml-8718951277519-

Švaros priemonės


Visi mėgsta švarius ir tvarkingus namus. Deja, kad namai būtų švarūs, dažnai tenka nemažai padirbėti. Situaciją gali palengvinti kokybiškos valymo priemonės. Gerai atrinktos ir pritaikytos, jos padės išvengti ilgo nešvarumų šveitimo rankomis ar nesėkmingų bandymų naudotis pačių pasigamintomis priemonėmis ir mįslingais liaudies receptais.


Valymo priemonės mūsų asortimente


E. parduotuvėje „DROGAS“ kiekvienas ras itin platų valymui skirtų priemonių pasirinkimą. Nesvarbu, ar reikalinga chemija vonios bei virtuvės paviršiams valyti, ar natūralios sudėties indų plovikliai – čia įsigysite visko, ko reikia namų švarai palaikyti.

Tarp mūsų asortimento ir paviršių valymo servetėlės, ir buitinės pirštinės, ir specialūs valikliai voniai, virtuvei, grindims, mediniams paviršiams, langams, viryklei, kalkėms ir nuosėdoms bei kitiems nešvarumams, pasitaikantiems kasdienėje buityje. Čia taip pat rasite ir antibakterines servetėles, dezinfekcinio skysčio ir kitų prekių, padedančių ne tik palaikyti švarą, bet ir apsaugoti šeimos narius nuo bakterijų ir įvairių mikroorganizmų.


Švaros garantija


Nuo ko priklauso švaros garantija kiekvieno namuose? Tai pasirinktų priemonių, jūsų pasiruošimo ir įdėto darbo visuma. Dalinamės keletu patarimų, kurie padės palaikyti tvarką jums artimiausiose erdvėse.

„Neužleiskite“ netvarkos. Kai nešvarumai yra įsisenėję, juos išvalyti labai sunku. Geriausia pasidaryti generalinę tvarką ar tam nusisamdyti specialistus ir po to tiesiog palaikyti jų darbą periodiškai tvarkant namus.
Venkite universalių priemonių. Kad ir kaip norėtųsi, kad vienas valiklis išspręstų visas problemas, geriau ieškokite švaros priemonių, kurios skirtos specialiai problemai spręsti. Ar tai būtų pelėsis vonioje, ar degėsių likučiai orkaitėje, valikliai, kurie skirti būtent šiems nešvarumams valyti, sudėtyje turės medžiagų, padėsiančių greičiau juos pašalinti.
Naudokite kokybiškus valymui skirtus įrankius. Kad valiklis atliktų savo darbą, svarbu pasirūpinti ir tinkama šluoste, šepečiais, grindų valymo šluostėmis ir pan. Pavyzdžiui, net jei naudosite labai gerą langų valiklį, tačiau pati šluostė bus medžiagos, kuri palieka pūkelį, jūsų darbas nebus efektyvus ir reikės jį kartoti iš naujo. Taip pat nevalykite visko su viena šluoste. Jei pirma valysite riebaluotus paviršius, o po to stalus ir spinteles, tiesiog pernešite nešvarumus iš vienos vietos į kitą.
Susidėliokite tvarkymo planą. Jei namai labai netvarkingi, dažnai pasimetame ir nebežinome, nuo ko pradėti. Taip nutinka, kad viena ranka pradedame rinkti išsimėčiusius daiktus, kita valyti paviršius, o pakeliui pamačius neplautų indų krūvą, skubame prie jų. Geriau namus tvarkykite zonomis ir skirkite visą dėmesį vienai erdvei vienu metu. Jei jaučiate, kad sutvarkyti viską vienu metu jums per didelė užduotis, galite pirma imtis labiausiai tvarkos reikalaujančių namų kampelių, o likusius palikti kitai dienai.


Perkamiausios valymo priemonės mūsų asortimente


Tarp mūsų siūlomų švaros prekių yra daug itin populiarių ir pamėgtų tarp pirkėjų. Tai buitinės guminės pirštinės, dezinfekcinis purškiklis, antibakterinės servetėlės paviršiams. Daug dėmesio sulaukia ir universalus valiklis, dėmių valymo servetėlės. E. parduotuvėje „DROGAS“ rasite tokių prekės ženklų kaip „Lysol“, „Froch“, „Vileda“, „Ajax“, „Domol“ ir daugelio kitų žinomų gamintojų produkcijos.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ e. parduotuvėje?


E. parduotuvėje „DROGAS“ verta pirkti kosmetiką ir švaros priemones, nes čia rasite didelį pasirinkimą, galimybę apsipirkti internetu, nė neišėjus iš namų, bei nemokamą pristatymą perkant už 19,99 Eur ir daugiau. Čia taip pat galite įsigyti prekių pigiau – e. parduotuvėje kasdien skelbiame vis naują akciją ar specialius pasiūlymus geriausiomis kainomis.
Dažniausiai užduodami klausimai


Namų švarą padeda palaikyti įvairios valymo priemonės: drėgnos servetėlės, univeralūs ar specialios paskirties valikliai ir t.t.

Valant namus, būtina naudoti apsaugą (pirštines), kurios apsaugos rankų odą nuo sudirginimo, išsausėjimo.