40 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-HANYA YANAGIHARA, MAŽAS GYVENIMAS, knyga, 1 vnt.-9786094793653-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-COLLEEN HOOVER, MES DEDAME TAŠKĄ, knyga, 1 vnt.-9789955239970-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-B. A. PARIS, PSICHOTERAPEUTAS, knyga, 1 vnt.-9786094802539-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-NATALIJA ZUBAREVA, ŽARNYNAS – ORGANIZMO VARIKLIS, knyga, 1 vnt.-9786098254822-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-SARAH MACLEAN, SKANDALINGAS SVAJONIŲ SĄRAŠAS, knyga, 1 vnt.-9786090307601-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-BRYN TURNBULL, MONARCHO MEILUŽĖ, knyga, 1 vnt.-9786090307618-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-WALTER TEVIS, VALDOVĖS GAMBITAS, knyga, 1 vnt.-9786094795657-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-MEGAN LOGAN, MEILĖ SAU: PRAKTINIS VADOVAS MOTERIMS, knyga, 1 vnt.-9786098254853-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-LUCINDA RILEY, MEILĖS LAIŠKAS, knyga, 1 vnt-9786094665462-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-BALTOS LANKOS, ANTONIO ITURBE, Mažiausia pasaulio biblioteka.-9786094793646-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-BALTOS LANKOS, STUART TURTON, Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą.-9786094793639-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-SVAJONIŲ KNYGOS, DANI WADE, Gal pašoktum su manim?-9786090306451-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-SVAJONIŲ KNYGOS, JENNIFER FAYE, Gražuolė ir jos bosas.-9786090306482-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-SVAJONIŲ KNYGOS, JENNIFER FAYE, Snieguolė ir septintasis paveldėtojas.-9786090306499-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-SVAJONIŲ KNYGOS, TESSA DARE, Ieškoma: hercogienė.-9786090306437-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-BALTOS LANKOS, AUTORIŲ KOLEKTYVAS,  Skiemenuotos pasakos.-9789955239109-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-LUCEO, ROBIN SHARMA, Nebijok gyventi.-9786098112894-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-BALTOS LANKOS, JEN SINCERO, Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti.-9786094791475-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-LUCEO, JOHN MARKS TEMPLETON, Gyvenimo dėsniai.-9786098247138-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MEDIPRESA-OŽ GROUP, OLESIA ŽURAVLIOVA, EXPRESS MAKIAŽAS: tobulas įvaizdis per 15 min.-9786099611501-

Knygos


Knygos yra vertinamos nuo senų laikų. Įvairaus amžiaus žmonės skaito įvairiausių žanrų knygas. Jau pradinėse klasėse vaikai perskaito savo pirmąsias knygutes, iš kurių gauna labai daug naudos. Skaitymo nauda yra didžiulė ir ją jaučia tiek mažas, tiek suaugęs skaitytojas. Jos leidžia nukeliauti į kitą šalį, į kitą planetą, pasaulį, svajoti. Puikiai lavina vaizduotę, kalbos, bendravimo įgūdžius. Mokina atjautos, supratimo, empatijos.
Knygos gali padėti geriau pažinti save, savo emocijas, pomėgius, požiūrį. Ta pati knyga gali būti skaitoma daug kartų ir kiekvieną kartą suteiks vis naujų dalykų, atskleis naujų pažinčių. Taip yra todėl, kad su metais keičiasi mūsų suvokimas, supratimo lygis, požiūris, mes augame ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Tai maža dalis knygų teikiamų privalumų, jų yra kur kas daugiau. Tačiau šiandien pakalbėkime apie tai, kokios knygos yra parduodamos Drogas elektroninėje parduotuvėje, kaip jas įsigyti, kokioms progoms dovanoti tinka ir kokios yra skaitomiausios. Kviečiame susipažinti.


Knygos internete drogas.lt


Knygos internetu – patogu, greita, paprasta. Įsigykite knygų neišeidami iš namų. Drogas el. parduotuvėje. Išsamus knygos aprašymas, viršelio nuotrauka padės išsirinkti Jums tinkamą. Čia dažnai vyksta akcija, todėl galite įsigyti knygų itin gera kaina. Rinkdamiesi knygą galite nusistatyti norimas kainų ribas, surūšiuoti prekes pagal kainą, populiarumą, naujumą, aktualumą ir t.t. Visa tai labai palengvina ir pagreitina paieškas.
Tokie pasirinkimai galioja ir kitoms prekėms, kurių Drogas el. parduotuvėje yra labai daug. Plaukų, kūno, veido priežiūros priemonės, dekoratyvinė kosmetika, prekės namams, higienos reikmenys, dovanų idėjos ir dar daug visko vienoje vietoje. Pirkti internetu lengva, greita ir malonu – išbandykite ir Jūs.


Knyga - dovana įvairiausioms progoms


Nežinote, ką padovanoti mamai, sesei, broliui, sūnui, dukrai, vyrui, draugei, o gal viršininkui? Mes turime atsakymą – knygos dovanoms – visada tinka. Tai dovana, kuri puikiai tiks bet kokia proga. Knygos apie verslą – tiems, kam tai įdomu ir aktualu. Jos padrąsins, suteiks daug naujos informacijos, žinių. Knygos apie meilę – tiems, kas nori gerai praleisti laiką su knyga rankose, pasinerti į įdomiausias meilės istorijas. Vaikiškos knygelės – kupinos įdomiausių istorijų, ryškiausių spalvų ir įvairiausių personažų. Dovanoti gražų daiktą – puiku, bet dovanoti daiktą, kuris suteiks naujų emocijų, patirčių, pojūčių, leis pažinti, sužinoti, pakeliauti – dar geriau. Gera knyga niekada nedulkės lentynose, ji eis iš rankų į rankas ir suteiks kiekvienam žmogui pačių įdomiausių ir skirtingų dalykų. Puiki investicija į save, savo vidinį pasaulį, supratimą, emocijų ir jausmų pažinimą. Be to, ta investicija nėra didelė – knygų kainos išties draugiškos. Įsitikinkite patys.


Rinkitės iš įvairių žanrų


Skirtingi žanrai – kiekvienam pagal poreikius ir pomėgius. Internete galite rasti pačių įvairiausių žanrų. Knygos vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Itin mėgstami yra romanai, psichologinės knygos, praktinės knygos su patarimais, skiemenuotos pasakos, fantastikos žanras ir daug kitų.
Itin mėgstamos vaikiškos knygos, kurios padeda vaikams išmokti skaitymo. Tai skiemenuotos pasako. Pasakose „Dangus griūva", „Žiogas ir skruzdėlė", „Varna ir sūris" naujomis spalvomis atgyja nepamirštami jų personažai – baikštusis katinėlis ir išmintingoji meška, darbščioji skruzdėlė ir lengvabūdis žiogas muzikantas, savimyla varna ir gudrioji lapė. Vaikai jungia raides, skiemenis ir supranta skaitymo principą. Tokiu būdu jie didžiuojasi savimi ir dar labiau nori skaityti.
Knygos visiems – ir vaikams, ir suaugusiems Drogas el. parduotuvėje.


Kaip išrinkti knygą?


Kai perkate knygą sau, galite rinktis tiek pagal knygos viršelį, tiek pagal aprašymą ar net žmonių atsiliepimus, apžvalgas. Galite vadovautis tiesiog intuicija arba išsirinkti tarsi loterijos bilietą. Kartais būtent tokiu keliu įsigyta knyga būna pati įdomiausia ir atskleidžia daugiausiai paslapčių. Jeigu knygą norite dovanoti artimam žmogui, reikėtų kiek atsižvelgti į amžių (ypač, jeigu perkate vaikams ar paaugliams), taip pat pasidomėti, koks žanras žmogui patinka. Kartais, jeigu visiškai nežinote, ką pasirinkti, galite pasirinkti filtrą „populiariausios“ ir išrinkti kažką iš dažniausiai perkamų prekių. Didelis prekės populiarumas retai kada būna be priežasties – jeigu ši knyga (ar kita prekė) patinka labai daug žmonių, tai didelė tikimybė, jog patiks ir Jums ar Jums artimam žmogui. Populiariausios knygos – išsirinkite kažkurią ir Jūs.
Knygos pigiau – kur įmanoma rasti? Drogas el. parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, nuolaidos, todėl tai puiki vieta norintiems sutaupyti ir išsirinkti kažką iš itin plataus prekių asortimento.


Skaitomiausios knygos Drogas el. parduotuvėje – kokios jos?


Itin perkama yra Liucindos Riley romanas „Meilės laiškas“. Meilės laiškas – penkiolikta į lietuvių kalbą išversta L. Riley knyga. 1995 metai, Londonas. Miršta iškiliausias savo kartos aktorius, devyniasdešimt penkerių seras Džeimsas Harisonas ir palieka ne tik gedinčią šeimą, bet ir pribloškiančią paslaptį, kuri gali išjudinti Anglijos visuomenės aukščiausiojo sluoksnio pamatus. Mes išduosime tik tiek, tačiau tikime, jog Jūs patys perskaitysite šį nuostabų kūrinį.
Itin dažnai perkamas Hanya Yanagihara romanas „Mažas gyvenimas“ – giesmė broliškai draugystei ir meilei XXI amžiuje, pasakojimas apie šeimas, kuriose gimstame, ir apie šeimas, kurias susikuriame patys, žmogiškosios ištvermės ir empatijos meditacija.
Trečioje vietoje – „Psichoterapeutas“ – kvapą gniaužiantis psichologinis trileris, įtaigiai narpliojantis po, atrodytų, visiškai įprastos kasdienybės šydu slypinčius šokiruojančius dalykus. Alisai ir Leo įsikrausčius į ką tik renovuotą namą Rate, – uždarame neeilinių gyventojų rajone, – galima pamanyti, kad visos poros svajonės pagaliau išsipildė.
Vis dėlto išorinis įspūdis – apgaulingas... Susipažinusi su naujaisiais kaimynais, Alisa apie savo naujuosius namus sužino siaubingą paslaptį ir pajunta stiprų emocinį ryšį su anksčiau čia gyvenusia Nina. Toliau sužinokite patys – apie tai pasakoti neverta, tai reikia perskaityti. Tai knygos, kurias verta perskaityti.
Taip pat Drogas el. parduotuvėje vis atsiranda naujos knygos, todėl knygų mėgėjai gali čia užsukti reguliariai ir vis atrasti kažką įdomaus.
Knyga – puiki dovana skirtingo amžiaus žmonėms, bet kokia proga. Platus jų pasirinkimas leis išrinkti knygą ir mažam, ir dideliam skaitytojui.
Vaikiškos knygos, bestseleriai, psichologinės knygos, romanai, trileriai – išsirinkite ir Jūs jau dabar. Knygos bus pristatytos tiesiai į namus ar kitą Jums patogią vietą. Pasinaudokite geriausiais Drogas el. parduotuvėje siūlomais pasiūlymais ir apsipirkite pigiau.