10 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

FA-FA, IPANEMA NIGHTS, purškiamas dezodorantas, 150 ml-9000101229875-

Purškiamieji dezodorantai


Apie kūno, veido ir plaukų priežiūrą vyrai kalba mažiau nei moterys. Jie rečiau dalinasi patarimais, priemonių rekomendacijomis, mažiau laiko skiria tokių priemonių įsigyjimui. Nepaisant to, vyrai vis tiek nori atrodyti gražiai, jaunatviškai, o kvepėti skaniai. Dauguma vyrų turi veido, kūno priežiūros priemonių rinkinius, skutimosi priemones, šampūnus, tačiau vienas svarbiausių dalykų yra – purškiamieji dezodorantai vyrams. Apie juos ir pakalbėkime.

Šiandien vyrai dezodorantus naudoja tiek žiemą, tiek vasarą. Jie padeda išvengti nemalonaus prakaito kvapo, suteikia švaros ir gaivos pojūtį. Tai priemonė, kuri naudojama ypač dažnai ir skirtingose situacijose. Ji tinkama ir po dušo, prieš einant į darbą, ir prieš treniruotę, kad prakaitavimas nekeltų diskomforto, ir einant į svečius ar gamtos iškylą šiltą vasaros dieną. Realiai – bet kur ir bet kada, mat prakaituojame mes ir žiemą, ir vasarą, ir dieną, ir naktį. Svarbus dalykas tas, jog naudoti juos reikia ant švaraus kūno. Geri purškiami dezodorantai vyrams padeda išvengti diskomforto jausmo dėl prakaitavimo sukeltų nepatogumų, suteikia pasitikėjimo savimi ir tiesiog malonaus jausmo, kuomet jaučiatės švariai ir gaiviai.

Kokie purškiamieji dezodorantai vyrams dažniausiai parduodami, kaip pasirinkti, kokie prekių ženklai populiariausi? Šiame straipsnyje supažindinsime Jus su purškiamųjų dezodorantų topais. Papurškiate ir pirmyn.


Purškiami dezodorantai juodiems ir baltiems rūbams


Vienas svarbiausių pageidavimų renkantis dezodorantus, kad šie neteptų drabužių. Niekam nepatinka geltonos dėmės ant baltų marškinių ar baltos – ant tamsių. Būtent todėl yra unikalūs purškiami dezodorantai juodiems ir baltiems rūbams. Taip, vienas purškiamas kūno dezodorantas tinkantis ir juodiems, ir baltiems drabužiams. Vienas populiariausių mūsų asortimente – NIVEA MEN BLACK&WHITE POWER. Jis apsaugo nuo prakaitavimo 48 valandas. Jokių sugadintų rūbų ir nemalonaus prakaito kvapo.


Populiariausi purškiami dezodorantai vyrams iš mūsų asortimento


Mes sakome, jog yra purškiamieji dezodorantai vyrams ir yra dezodorantai, be kurių daug vyrų neįsivaizduoja ryto. Išvardinsime ypatingai mylimas priemones, kurios kasdien parduodamos ypač dideliais kiekiais. Pirmoje vietoje – OLD SPICE, CITRON. Purškiamas dezodorantas ir antiperspirantas efektyviai kovoja su nemaloniais kvapais, suteikia ypatingą gaivą ir net 48 valandas saugo nuo prakaitavimo. Sakoma, jog šis produktas išskirtinai sukurtas tikriems vyrams, nebijantiems iššūkių ir gyvenantiems nuotykių kupiną gyvenimą. Gal verta išbandyti?

Nė ką mažiau vyrų dėmesio ir pasitikėjimo pelnęs purškiamas antiperspirantas REXONA, MEN ACTIVE PROTECTION + INVISIBLE. Šis numylėtinis ne tik apsaugo nuo prakaitavimo 48 valandas, suteikia gaivos, bet ir tinka tiek baltiems, tiek juodiems drabužiams. Tiks klasikos mėgėjams. Geros klasikos.

Na, ir trečioji vieta atitenka... NIVEA MEN, DEEP BLACK AMAZONIA vyriškam dezodorantui. Šie purškiamieji dezodorantai vyrams sudėtyje turi juodosios anglies ir nepakartojamo Amazonės kvapo. Koks jis? Žodžiai neapibūdinamas. Patikima apsauga nuo prakaito, ilgai išliekantis kvapas ir galimybė pasinerti į Amazonės paslapčių pasaulį.


Kodėl verta pirkti purškiamus dezodorantus vyrams iš „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Purškiamieji dezodorantai vyrams šiandien yra neatsiejama kasdienės higienos ritualo dalis, suteikianti apsaugą ir komfortą. Vieniems tiks aerozolinis dezodorantas, kitas pasirinks rutulinį, pieštukinį ar gelinį. Tačiau viena tikrai yra aišku – be dezodoranto nė dienos. Įsigykite dezodorantą internetu ir išbandykite jau netrukus. Rexona, Adidas, Nivea ir kiti prekių ženklai užtikrins kokybę ir pažadins norą mėgautis priemone kiekvieną dieną. Internetu siūloma akcija leis pasinaudoti gera kaina, todėl priemonių galėsite įsigyti pigiau. Patogus apsipirkimas, jokių kamščių, eilių ir žmonių susibūrimų. Greitas pristatymas tiesiai į namus ar biurą – nes Jūs verti komforto.
Dažniausiai užduodami klausimai


Purškiamas dezodorantas tinka tiems, kas įprato naudoti tokio tipo dezodorantus ir nenori tepamų.

Purškiamų drezodorantų pasirinkimas labai platus: įvairiausi prekiniai ženklai ir prieinamos kainos, skirtingi kvapai.