1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-30%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

Akcija TIK E-SHOP

TIKTAI DROGAS

ISANA-ISANA, VOLUMEN SPRAY, purumo suteikiantis purškiklis, 150 ml-4305615693859-
4,49 €
3,14 €
3,14 € / vnt.
Member Card

3,14 €/vnt.

Priežiūra ir poveikis:

Putos plaukams


Putos plaukams – gerai žinoma plaukų formavimo priemonė, kurią naudoja ir vyrai, ir moterys. Šiandien mes gyvename ypatingai greitą gyvenimo būdą, kuriame netrūksta streso, skubėjimo, nuovargio, užteršto oro ir kitų žalingų veiksnių. Tai kenkia ir sveikatai, ir išvaizdai – kenčia plaukai, nagai, veidas, oda, visas kūnas. Kaip ten bebūtų, ne viskas priklauso nuo mūsų, pavyzdžiui, streso ne visada pavyksta išvengti, užteršto oro negalime išvalyti, bet yra būdai, kuriais galime padėti sau ir savo plaukams. Vienas jų – tinkama plaukų priežiūra.
Plaukams reikalingos kokybiškos priemonės, kurios bus naudojamos pagal paskirtį: tinkamas plaukų šampūnas padės išplauti galvos odą, kondicionierius pamaitins, padrėkins plaukus arba suteiks kitokį, Jums reikalingą efektą. Kaukės, aliejai, serumai – plaukai už šias priemones Jums labai padėkos, o atsilygins spindesiu ir grožiu. Tačiau net sveikiausi ir gražiausi plaukai gali atrodyti netvarkingai, klausiate - kodėl? Tai natūralu, todėl ir buvo sukurtos plaukų priežiūros ir modeliavimo priemonės. Viena populiariausių priemonių – putos plaukams.


Plaukų putos mūsų asortimente


Mūsų asortimentas išties platus, skirtingi prekių ženklai, skirtingo poveikio ir sudėties plaukų putos. Syoss, Wella, Nivea, Margarita – tai ne tik žymūs ženklai, tai kokybė ir komfortas Jūsų plaukams. Kokosinės putos, putos apimčiai prie šaknų, plaukų putos vyrams, nenuplaunamas plaukų kremas – rinkitės, kiek tik širdis geidžia. Svarbiausias dalykas yra žinoti, kokie Jūsų plaukai, ko jiems trūksta, ko jie nori ir ko norite Jūs: apimties, glotnumo, garbanų? Geriausios plaukų putos bus būtent tos, kurios atitinka Jūsų lūkesčius. Pas mus galite rinktis įvairios talpos plaukų putas, pavyzdžiui, plaukų putos 100 ml, tai puikus pasirinkimas vykstant į kelionę, o taip pat kompaktiškas sprendimas kasdienai, kuomet tiek daug daiktų norime sutalpinti vienoje rankinėje.


Kokias plaukų putas rinktis?


Plaukų putas reikėtų rinktis atsižvelgiant į tai, kokie yra Jūsų plaukai ir kokio efekto tikitės. Garbanės puikiai žino, kaip kartais nelengva išsaugoti šį grožį paklusnų, tokiu atveju puikiai tiks plaukų putos garbanotiems plaukams arba garbanas išryškinančios plaukų putos. Jeigu Jūsų plaukai nekelia Jums didesnių nepatogumų, atrodo įprastai, tuomet tiks plaukų putos normaliems plaukams. Tuo tarpu plaukų putos dažytiems plaukams Nivea užtikrina ilgai išliekančią plaukų apimtį ir suteikia spalvos apsaugą, saugo plaukus nuo perkaitimo, puikiai fiksuoja. Plaukų apimtį didinančios putos padės tiems žmonėms, kurie nori apimties, vešliau atrodančių plaukų. Putos suteikiančios apimtį akimirksniu pakeis Jūsų plaukų įvaizdį. Ypatingai stiprios fiksacijos plaukų putos tiks tiems, kas nori ypač ilgam užfiksuoti šukuoseną, jos taip pat saugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Jeigu plaukai yra sausi, pavargę, puikiai tiks drėkinančios plaukų putos. Norite spalvos, ryškumo ir fiksacijos vienu metu? Dažomosios plaukų putos būtų tinkamiausias pasirinkimas. Trumpai tariant, išeitis yra visada, todėl ir plaukų putos yra įvairios, skirtos visiems plaukų tipams, visiems gyvenimo atvejams ir visiems Jūsų norams.


Plaukų putų nauda


Įprasta manyti, jog plaukų putos, tai modeliavimo priemonė, skirta šukuosenai fiksuoti, tačiau tai tikrai ne vienintelė paskirtis. Putos gali apsaugoti plauką nuo žalingo aplinkos poveikio, padrėkinti, sustiprinti, suteikti spindesio ir glotnumo plaukams. Plaukų putos naudojimas – kas, kaip, kada? Viskas labai paprasta, tereikia nedidelį kiekį putų išspausti ant rankos delnų, tuomet putas paskirstyti ant drėgnų, tačiau su rankšluosčiu nusausintų plaukų. Beliks suformuoti norimą šukuoseną rankų, džiovintuvo ar šukų pagalba. Na, ir pirmyn, į miestą, šventę, sporto klubą ar ten, kur tik kojos neš.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Plaukų putos internetu – greitai, saugiai, patogiai. Apsipirkti internetu yra ne tik paprasta, bet ir vienas malonumas. Patogiai įsitaisykite lovoje su šilta arbata ir „pasivaikščiokite“ mūsų el. parduotuvėje. Čia ypač daug prekių gera kaina, o pasinaudojus akcija ar nuolaida, prekių įsigysite dar pigiau. Taupykite savo laiką ir pinigus, bet ne kosmetiką.
Dažniausiai užduodami klausimai


Plaukų putos fiksuoja norimą šukuoseną.

Plaukų putų buteliuką reikia supurtyti, tuomet apversti ir tepti putas ant sausų ar drėgnų plaukų. Taip pat padėti gali ir plaukų lakas.