4 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MARIONNAUD-MARIONNAUD, sintetinė kūno kempinė, koralinė, 1 vnt.-9580255771661-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MARIONNAUD-MARIONNAUD, sintetinė kūno kempinė, rožinė, 1 vnt.-9580255771708-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MARIONNAUD-MARIONNAUD, sintetinė kūno kempinė, bordo, 1 vnt.-9580255771814-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MARIONNAUD-MARIONNAUD, sintetinė kūno kempinė, raudona, 1 vnt.-9580255771685-

Plaušinės, kempinės


Vieniems patinka dušas, kiti tuo tarpu renkasi šiltą vonią, kurioje tirpsta kvepianti druska ar švelnios putos. Ir vienu ir kitu atveju reikalingos yra prausimosi priemonės: dušo gelis, muilas ir t.t. Ne ką mažiau svarbios yra kempinės, plaušinės. Tai būtent jos padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles ir gerai nušveisti odą. Kempinė prausimuisi svarbi kaip ir kempinė makiažui, tad kviečiame susipažinti su mūsų asortimentu.


Plaušinės ir kempinės prausimuisi


Plaušinės ir kempinės prausimuisi yra įvairios, todėl kiekvienas gali pasirinkti jam labiausiai tinkančią. Kokia kūno plaušinė, kūno kempinė tiktų labiausiai? Sintetinė kempinė, o gal natūrali? Viskas priklauso nuo Jūsų odos tipo ir poreikio, o tai suprasti nėra sudėtinga. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų oda yra linkusi į alergijas, jautrumą, puikiai tiks hipoalerginė kempinė. Mūsų pirkėjų pamėgta hipoalerginė kempinė NATURA AMICA puikiai tiks net jautriausiai odai. Ji pagaminta iš alergijos nesukeliančių medžiagų ir visada išlieka švari. Švelnus trynimas/šveitimas skatina kapiliarų mikrocirkuliaciją. Naudojama kartu su muilu, kempinė tampa kvepiančiu putų kamuoliu, kuris patiks ir vaikams. Vis dažniau perkamos ir ekologiškos kempinės. Natūralumą vertinantiems tiks natūrali plaušinė. Juodos spalvos? Taip, prašom. Natūrali kūno kempinė su anglimi ne tik giliai valo odą, tinka visam kūnui prausti, bet ir puikiai tiktų prie juodos spalvos putų. Sukurkite juodąjį SPA vakarą. Stipriam žmogui, stipriam rytojui. Jeigu pastebėjote, jog oda tapo kieta, sausa, galbūt jai reikia šveitimo? Tokiu atveju tiktų natūrali šveičianti kūno pirštinė. Ji švelniai pašalina negyvąsias odos ląsteles, masažuoja ir suaktyvina kraujotaką bei suteikia odai elastingumo. Naudojant plaušinę reguliariai jūsų oda taps lygesnė ir skaistesnė.

Vaikiškos kempinės


Jau kas kas, bet vaikai ypač mėgsta dūkti vonioje ir sugalvoti įvairiausių žaidimų. Spalvotos putos, voniai skirti žaisliukai, žaisminga vaikiška kempinė – puikus trio. Vaikiška kempinė yra švelni, nedirginanti odos, tačiau puikiai atlieka savo funkciją. Dušo kempinė, sintetinė kūno kempinė, kempinė nugarai ir dar daug kitų prekių rasite mūsų asortimente.


Masažinės kempinės


Kempinės, plaušinės būna skirtingos, o štai, pavyzdžiui, masažinė kempinė yra dvigubas lobis. Mat ji ne tik šveičia, bet ir masažuoja kūną. O kas atsisakytų gero masažo čia pat, savo vonioje? Dušo kempinė juosta taip pat puikiai pamasažuoja nugarą ir nušveičia odą. Šveičiamoji pirštinė švelniai pašalina negyvąsias odos ląsteles, masažuoja ir suaktyvina kraujotaką bei suteikia odai elastingumo. Naudojant plaušinę reguliariai jūsų oda taps lygesnė ir skaistesnė. Plaušinė nugarai visuomet geras pasirinkimas, kuomet norisi ir masažo, ir tinkamo odos šveitimo. Rinkitės tokią, kokią Jums atrodo patogiausia naudoti.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Kempinės, plaušinės internetu – labai lengva, paprasta, saugu ir neretai, pigiau. Internetu dažnai siūloma akcija, todėl galite džiaugtis gera kaina ir negaišti laiko stovint kamščiuose. Prisipilkite šiltą vonią, pagerinkite ją druska ar putomis, o apsipirkimą fizinėje parduotuvėje atidėkite geresniam orui. Parduotuvėje rasite ir daug kitokių priemonių reikalingų voniai, tokių kaip: muilinė, maudymosi kepuraitės, vienkartinė kepurėlė, medinis dušo šepetys, vonios šepetys ir t.t. Apsilankykite ir įsitikinkite patys, jog pasirinkti nebus sudėtinga.
Dažniausiai užduodami klausimai


Dušo kempinės, plaušines, masažinės kempinės, kempinės-juostos ir t.t.

Prekiaujame įvairiomis plaušinėmis, kempinėmis, vonios šepečiais. Kempinė su bambuku, natūrali, sintetinė kempinė, pirštinė, kempinė nugarai ir daug kitų.