Indų plovikliai

5 Products found
Rūšiuoti pagal:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PUR-PUR, PEARLS, indų ploviklis, 450 ml-9000101388367-
2,49 €
1,99 €
4,42 € / l
Member Card

4,42 €/l

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PUR-PUR, BALSAM HANDS & NAILS, indų ploviklis, 450 ml-90407031-
1,59 €
1,27 €
1,27 € / vnt.
Member Card

1,27 €/vnt.

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PUR-PUR, BALSOM ALOE VERA, indų ploviklis, 450 ml-90407024-
1,59 €
1,27 €
2,82 € / l
Member Card

2,82 €/l

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PUR-PUR, PRONATURE, indų ploviklis, 500 ml-9000101376173-
1,99 €
1,59 €
3,18 € / l
Member Card

3,18 €/l

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PUR-PUR, RASPBERRY&RED CURRANT, indų ploviklis, 450 ml-9000101357356-
1,59 €
1,27 €
2,82 € / l
Member Card

2,82 €/l

Indų plovikliai mūsų parduotuvėje


Mūsų el. parduotuvėje rasite itin platų ir kruopščiai atrinktą indų ploviklių asortimentą. Rinkoje dirbame ne vieną dešimtmetį, todėl bendradarbiaujame su prekių ženklais, kurie pasižymi gera kokybe ir yra pamėgti tarp vartotojų. Užsukę į parduotuvę rasite indų ploviklių kiekvienam tipui ir pagal kiekvieno poreikius. Tai ir klasikinis indų ploviklis „Fairy“, ir ekologiškas indų ploviklis, bekvapis indų ploviklis ar itin stiprios sudėties indų plovikliai, skirti pašalinti įsisenėjusius riebalus bei nešvarumus.


Kaip pasirinkti indų ploviklį?


Kad pasirinktumėte indų ploviklį teisingai, svarbu žinoti, kaip ši priemonė veikia ir kokios medžiagos įeina į įprastus indų ploviklius. Iš esmės, indų ploviklis yra paviršinio aktyvumo medžiagų, vadinamųjų PAM, tirpalas su priedais. PAM padeda nešvarumams ir riebalams atsiskirti paviršių, kuriuos plaunate. Dažniausiai PAM skirstomos į anijonines, nejonines, katijonines ir amfoterines.

Pavyzdžiui, orkaičių, kepsninių ir kitų indų ar paviršių, kuriems reikalingas gilesnis plovimas, valiklių sudėtyje rasite anijonines ir nejonines medžiagas. Jos padeda priemonei užputoti bei skaido nešvarumus ir riebalus. Tokie valikliai taip pat turi daug šarmų, kurie gali pažeisti viršutinį odos sluoksnį, todėl naudojant stiprius valiklius būtina naudoti apsaugines buitines pirštines.

Dauguma indų ploviklių turi antibakterinių komponentų, naikinančių visus mikroorganizmus. Tai naudinga norint užtikrinti visišką indų švarą, tačiau gali naikinti natūralią odos mikroflorą. Viena iš išeičių – indų plovikliai su probiotikais. Juose vietoj didelės chemikalų dozės pasitelkiama mikrobiologija, o vietoj sintetinių cheminių medžiagų naudojami natūralūs ingredientai.

Iš tiesų, indų ploviklį reikėtų rinktis pagal tai, kokie jūsų valgymo, indų naudojimo ar plovimo įpročiai. Jei jūsų indai itin nešvarūs ar turite daug kepsninių, dažnai naudojate orkaitę, reikėtų stipresnio, šarminio, labiau putojančio indų ploviklio. Žinoma, labai svarbu juos naudojant apsisaugoti ir dėvėti pirštines, vėdinti patalpas ir pernelyg nekvėpuoti šalia priemone padengto paviršiaus.

Jei indus plaunate rečiau, jie nebūna tokie paveikti nešvarumų, galite naudoti natūralias priemones ir indų ploviklius su probiotikais. Tiems, kurių rankos itin jautrios, sausos ar linkusios į alergijas, būtina naudoti ploviklius be kvapiklių, dažiklių, pagamintus iš ekologiškų ingredientų.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Pirkti internetu verta, nes čia rasite didžiausią pasirinkimą ir visų gamintojų prekes, kurių gali trūkti fizinėse parduotuvėse. Pirkdami internetu taip pat sutaupote daug savo laiko – rinktis prekes ir jas įsidėti į krepšelį galite jums patogiu metu, parduotuvės neriboja jokios darbo valandos. Be to, galite įsigyti švaros prekių, indų ploviklių ar kitų priemonių už geresnę kainą. El. parduotuvėje skelbiame ne vieną akciją ar patrauklų pasiūlymą, kurie padės prekių įsigyti pigiau.


Prekių ženklai


Tarp mūsų asortimento – populiariausi ir laiko patikrinti prekės ženklai. Tai populiarusis indų ploviklis „Fairy“, indų ploviklis „Balance“, „Pur“, „Frosch“, „Neutral“ produkcija. Belieka užsukti ir išsirinkti!
Dažniausiai užduodami klausimai


Indus reikėtų plauti kruopščiai, naudojant indų ploviklius, ypač atidžiai reikėtų plauti riebalus, priskretusius nešvarumus.

Indų ploviklis gali kainuoti vos nuo 1,59 Eur.