Drabužių skalbimas

5 Products found
Rūšiuoti pagal:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DR. BECKMANN-DR. BECKMANN, SUPER WEIS, skalbinių baliklis, 2 x 40g -4008455004174-
2,19 €
1,75 €
0,88 € / vnt.
Member Card

0,88 €/vnt.

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DR. BECKMANN-DR. BECKMANN, rutulinis dėmių valiklis, 75 ml-4008455003160-
2,59 €
2,07 €
27,60 € / l
Member Card

27,60 €/l

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DR. BECKMANN-DR. BECKMANN, HYGIENE WHITE, higieninis baliklis, 500 g-4008455047317-
3,39 €
2,71 €
5,42 € / l
Member Card

5,42 €/l

Priežiūra ir poveikis:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DR. BECKMANN-DR. BECKMANN, dažus ir purvą sulaikantys lapeliai, 22 vnt.-4008455047218-
4,59 €
3,67 €
3,67 € / vnt.
Member Card

3,67 €/vnt.

Priežiūra ir poveikis:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DR. BECKMANN-DR. BECKMANN, dėmių šalinimo pieštukas, 9 ml-4008455045412-
3,69 €
2,95 €
32,78 € / l
Member Card

32,78 €/l

Priemonės skalbimui


Nors pasaulyje itin populiari greitoji mada ir greitas drabužių vartojimas yra didelė problema, gerai prižiūrimi rūbai gali tarnauti labai ilgai, nesvarbu, ar juos pasiuvo dizaineris, ar įsigijote vienoje iš masinių parduotuvių. Vienas pagrindinių priežiūros elementų yra rūbų skalbimas, valymas ir džiovinimas. Gerą rezultatą užtikrina ne tik skalbiklis ar taisyklių laikymasis. Svarbi visuma. Visgi itin didelį vaidmenį čia atlieka priemonės skalbimui. Gerai parinktos ir pritaikytos, jos padės nesugadinti drabužio ir išlaikyti jo formą, spalvą, gerą būklę.


Skalbimo priemonės mūsų asortimente


Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti visų reikalingų skalbimo priemonių. Kiekviena jų pritaikyta pagal poreikį ir gali padėti spręsti konkrečias problemas ar skalbti ir prižiūrėti tam tikrą drabužių bei audinio rūšį. Dalinamės dažniausiai naudojamomis skalbimo priemonėmis mūsų asortimente.

Skalbimo milteliai. Nereikėtų galvoti, kad viena skalbimo miltelių pakuotė padės pasirūpinti visais drabužiais be išimties. Skalbikliai gali būti labai skirtingos konsistencijos, funkcijos ar panaudojimo. Tai gali būti įprasti skalbimo milteliai, skalbimo granulės, skalbimo kapsulės ar skystas skalbiklis. Skysti skalbimo milteliai ypač patogūs, jei naudojate rankų skalbimo režimą ar esate alergiški įprastiems skalbimo milteliams.

Balikliai. Jei skalbiate baltus drabužius, dažnai reikalingi balinimo milteliai rūbams. Jie padeda palaikyti drabužių baltumą ir pašalinti sunkiai išskalbiamas dėmes.

Rūbų minkštiklis. Jis reikalingas, jei skalbiate rankšluosčius, patalynę ar drabužius su minkštesne medžiaga.

Dėmių valiklis ar muilas su tulžimi. Šios priemonės praverčia, jei reikia pašalinti giliai įsisenėjusias dėmes ar purvą, kurio įprasti skalbimo milteliai gali nebūti pajėgūs įveikti. Geriausia priemonę naudoti tiesiai ant dėmės ir palaikyti, o tik po to skalbti skalbimo mašinoje. Taip ji gerai įsigers ir padės pašalinti dėmę ar susikaupusius nešvarumus.


Kaip pasirūpinti skalbinių švara?


Jei norite pasirūpinti skalbinių švara, labai svarbu atidžiai laikytis instrukcijų, kurios nurodytos ant etiketės. Jei medžiaga yra delikati ar reikalaujanti skalbimo rankomis, geriau nerizikuokite ir neškite drabužius į valyklą arba bandykite skalbti rankomis, antraip galite sugadinti mėgstamą drabužį.

Kad ir kaip norėtųsi sutaupyti, verčiau nebandykite skalbti avalynės, paltų, striukių ir kitų panašių drabužių. Skalbimo mašinoje avalynės guma ar kita medžiaga gali atšokti, nublukti ryški sportinių batelių spalva, o striukę apšiltinanti medžiaga sušokti į gumulėlius, kuriuos vėl atstatyti į pradinę padėtį bus labai sunku.

Papildomos skalbimo priemonės gali padėti geriau pasirūpinti skalbinių švara, tačiau tai veikia ne visuomet. Pavyzdžiui, audinių minkštiklis reikalingas ne visiems drabužiams be išimties. Jo negalima naudoti su mikropluoštu, sportine apranga, vandeniui ar ugniai atspariais drabužiais, nailonu, elastano turinčiais rūbais. Dėmių valiklis rūbams taip pat reikalingas ne visuomet – juose gali būti intensyvių medžiagų, kurios netinka jautrią odą turintiems ar alergiškiems žmonėms.


Prekių ženklai


Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti tokių žinomų prekės ženklų kaip „Persil“, „Vanish“, „Perwoll“, „Balance“, „Ariel“ skalbiklių bei kitų skalbimo priemonių.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Pirkti kosmetiką ar skalbimo priemones el. parduotuvėje „DROGAS“ verta, nes pirkdami internetu galite sutaupyti ir paiešką bei įsigijimą vykdyti kur kas greičiau, patogiau, nė neišeidami iš namų. Pavyzdžiui, jei jus domina skalbimo milteliai internetu, galite paieškoje suvesti skalbimo milteliai akcija arba skystas skalbiklis kaina ir gauti visus variantus, kurie atspindės jūsų poreikį. Tai padės rasti pigiau kainuojančių prekių ar specialių pasiūlymų, kai perkant didesnį kiekį galite mokėti mažiau.
Dažniausiai užduodami klausimai


Norint saugiai plauti drabužius, būtina naudoti tinkamas skalbimo priemones.

Ilgiau išlaikyti spalvą padės specialiai spalvotiems audiniams skirti skalbikliai.