Pristatymo kaina pasirinkus pristatymą į DPD PICK UP siuntų taškus – 1,90 €. Perkant už 39 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS*!

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val. siunta bus pristatyta į DPD PICK UP siuntų tašką jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, siuntą pristatysime per dvi artimiausias darbo dienas. Siuntos saugomos 7 dienas.

Pristatymo kaina pasirinkus KURJERIO paslaugą – 2,90 €. Perkant už 39 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS*!

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val. siunta bus pristatyta jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, siuntą pristatysime per dvi artimiausias darbo dienas. Pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks telefonu, susiderinti pristatymo sąlygas, o atsiimant siuntą būtina pateikti asmens dokumentą.

Atsiimkite užsakymą DROGAS parduotuvėje – NEMOKAMAI!

Atlikus užsakymą darbo dienomis iki 13:00 val., jį galėsite atsiimti jau tą pačią dieną DROGAS parduotuvėje. Jeigu užsakymas atliekamas vėliau, Jūsų užsakymas bus paruoštas artimiausią darbo dieną.

Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime el. paštu ir lauksime atvykstant į DROGAS parduotuvę adresu Gedimino pr. 26 Vilnius. Parduotuvės darbo laikas: pirmadienis - šeštadienis 9-21 val., sekmadienis 9-19 val. Atsiimant užsakymą, su savimi turėkite asmens dokumentą.

*Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją – 17,38 €.