1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-25%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE NEW YORK, COLOR SENSATIONAL SHAPING, automatinis lūpų apvadas, 1 vnt.-3600531361426-

Lūpų pieštukai


Ne paslaptis, kad kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir tvarkingai. Kiekvienam žmogui patinka skirtingi dalykai, įvaizdis, stilius. Jeigu kalbame apie makiažą, šis taip pat gali būti labai įvairus. Vienoms moterims patinka ryškus, iš tolo pastebimas makiažas, kitos domisi naujausiomis makiažo mados tendencijomis ir bando jomis vadovautis. Dar kažkas ypatingai vertina natūralumą, todėl tik lengvai paryškina tam tikrus veido bruožus. Kaip ten bebūtų, sakoma, jog net natūrali išvaizda turėtų būti tvarkinga. Dažniausiai pabrėžiami ir tvarkomi yra antakiai, paryškinamos blakstienos ir lūpos. To visiškai pakanka lengvam, kasdieniam makiažui. O jeigu dar prisiliestų prie skruostų kokybiški skaistalai, būtų išvis tobula. Pieštukai lūpoms – neišsemiama tema. Kodėl taip svarbu yra pabrėžti lūpas? Nesvarbu, koks lūpų pieštukas bus naudojamas: ilgalaikis lūpų pieštukas, drėkinamasis lūpų pieštukas, matinis ar blizgus lūpų pieštukas, o gal apskritai bespalvis – tinkamai parinkti lūpų pieštukai padės lūpoms atrodyti sveikai, gražiai. Kartais gali nebūti makiažo, tačiau sveikai atrodančios, padrėkintos lūpos iš karto asocijuojasi su sveikata, gyvybingumu ir moteriškumu. Jos gali kerėti, žavėti, o tinkamai padažytos lūpos vizualiai atrodyti didesnės, mažesnės, putlesnės ar siauresnės. Lūpų pieštukai padės Jums prižiūrėti lūpas tiek kasdienybėje, tiek įspūdingai išryškinti jas svarbia proga. Viskas priklauso nuo to, kokio efekto norite, pagal tai galite rinktis ir lūpų pieštuką, kurių mūsų asortimente yra daug.


Pieštukai mūsų asortimente


Minkšti lūpų pieštukai, bespalviai ar ryškūs – turime tiek ir dar daugiau. Ilgai išliekantis ar vandeniui atsparus pieštukas padės išlaikyti norimą įvaizdį visos šventės metu, o štai drėkinamasis Neutrogena lūpų pieštukas kuo puikiausiai padrėkins lūpas ir pagelbės jau esant išsausėjimui. Lūpų kontūro pieštukas puikiai pabrėš lūpų liniją, kurią, tinkamai. piešiant galima šiek tiek pakoreguoti, žodžiu, eksperimentams ir kūrybai vietos ir galimybių daug.


Lūpų pieštukų spalvos


Spalvos, spalvos – jų mūsų gyvenime tiek daug, tačiau, jeigu kalbame apie lūpas, jos taip pat gali būti net labai spalvotos. Juk viską įmanoma sukurti lūpų pieštuko ir lūpų dažų pagalba. Rinkitės mėlyną, raudoną, rožinę, kūno, violetinę, juodą, rudą, kokią tik širdis geidžia. Vieną dieną galbūt norisi klasikos, kitą lengvumo ir natūralumo, o penktadienio vakare juodo humoro, juodo išpardavimo ir juodos lūpų pieštuko spalvos.


Prekių ženklai


Prekių ženklų gausa leis Jums lengviau pasirinkti, kokios priemonės norite. Artdeco, Gosh, L’Oreal Paris, Maybelline New York, Revlon, Rival, Max Factor, Essence, Lumene, Bourjois, Isadora, Nyx Professional Makeup lūpų pieštukai. Kiekvienas prekės ženklas yra patikimas, pelnęs daug simpatijų tiek iš moterų, tiek iš profesionalų komandos. Rinkitės prekes internetu, apsipirkite greitai, saugiau ir be eilių. Lūpų pieštukas internetu užsakomas labai dažnai, mat tai puikus būdas sutaupyti laiko ir pinigų. Dažnai siūloma akcija, nuolaida, todėl priemonių galite įsigyti pigiau. Lūpų pieštukai moterims – labai svarbus atributas, todėl mes stengiamės, kad tiek pasirinkimas, tiek įsigijimas būtų lengvas.


Kaip naudoti lūpų pieštukus?


Labai dažnai girdime klausimą, kaip gi reikia naudoti lūpų pieštukus? Iš tikrųjų, vieno teisingo atsakymo nėra. Vienos moterys pasirenka pabrėžti lūpų kontūrą pieštuko pagalba, o likusią lūpų dalį nuspalvina lūpų dažais. Tuo tarpu kitos derina dažus su pieštuku ir didesnę lūpų dalį nudažo tiesiog pieštuku. Labai geras dalykas yra tas, jog pas mus pirkdami lūpų dažus, lengvai atrasite jiems tinkamą lūpų pieštuką. Pavyzdžiui, NYX Suede Matte lūpų pieštukai atitinka tos pačios serijos lūpų dažų atspalvius! Jie puikiai dera su lūpų dažais, todėl nereikės sukti galvos, ar atspalvis tinkamas. Tokiu būdu yra sukuriamas tarsi dvigubas efektas – sustiprinama norima spalva bei ilgiau išlieka patys dažai. Lūpų pieštukai naudojami paprastai, svarbu, kad būtų pasirinkta norima spalva, konsistencija. Tik išbandę kelis, galėsite pasakyti, koks lūpų pieštukas yra geriausias būtent Jums. Linkime atrasti savąjį.
Dažniausiai užduodami klausimai


Itin populiarūs kūno spalvos lūpų pieštukai, kurie leidžia dar geriau suformuoti bei paryškinti lūpas, prieš tai jas tarsi "užmaskavus".

Labai mėgstami raudonos spalvos lūpų pieštukai, nes klasika visada buvo, yra ir bus madinga.