Antakių formavimas

8 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE NEW YORK, TATTOOBROW 1DAY MICROBLADE EFFECT, antakių flomasteris, 1,1 ml-3600531442866-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE NEW YORK, BROW ULTRA SLIM, antakių pieštukas, 4 g-3600531579456-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE NEW YORK, TATTOO BROW, pomada, 2 g-3600531516734-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE NEW YORK, EXPRESS BROW SATINE DUO, antakių pieštukas, 1 vnt.-3600531640378-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE NEW YORK, TATTOO BROW 36H, antakių pieštukas, 1 g-3600531630218-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE, TATTOO BROW LIFT, antakių gelis, 1 vnt.-3600531650728-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE, BROW FAST SCULPT, antakių tušas, 3.5 ml-30176188-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

MAYBELLINE NEW YORK-MAYBELLINE, EXPRESS BROW, antakių pieštukas, 1 vnt.-3600531662363-

Antakių formavimas.


Kiekviena moteris turi savo unikalų grožį, veido bruožus, veido atspalvį, savąjį „aš“. Priklausomai nuo šių dalykų, keičiasi ir makiažo ypatumai, tinkamos priemonės bei jų panaudojimas. Tai, kas tinka šviesiaplaukei, turinčiai ovalo formos veidą ir labai šviesius, retus antakius, vargu, ar tiks tamsiaplaukei, turinčiai tankius, nepaklusnius ir tamsius antakius. Nėra vieno grožio standarto, kuris būtų idealus. Šviesūs ir ploni antakiai gali atrodyti ne itin didelė Dievo dovana, bet turinčios itin tankius antakius pritars, jog kartais juos sutvarkyti – tikras iššūkis. Depiliuoti tokius antakius taip pat tenka žymiai dažniau. Tačiau kaip bebūtų, viena aišku – antakiai yra ypatingai svarbi veido dalis, kuria tinkamai pasirūpinus, veidas iš karto atrodo gyvesnis, gražesnis. Kartais paryškinus vien tik antakius, veidas iš karto atrodo kitaip. Jeigu tiek nedaug tereikia, tai privalu išsirinkti tinkamas antakių priemones, tuomet antakių formavimas moterims taps lengvas, o jo rezultatas – stulbinantis.


Geriausios priemonės antakiams


Antakių formavimo priemonės – kas tai? Iš tikrųjų, antakiams skirtų priemonių yra labai daug: antakių formavimo vaškas, gelis antakiams, antakių serumas, pieštukas, tušas, antakių šešėliai, aliejus, antakių želė, ilgalaikis antakių gelis. Visos šios priemonės skirtos antakiams paryškinti. Kiekviena moteris renkasi sau patogiausią būdą antakiams paryškinti. Antakių formavimo priemonės yra įvairios, tačiau kiekvienai moteriai tinka skirtingos. Būna, jog moteris kasdien naudoja tik antakių šešėlius, tuo tarpu kita renkasi ir antakių pieštuką, ir šešėlius, ir gelį. Viskas priklauso ir nuo to, ar antakiams reikia paryškinimo, sušukavimo ir suformavimo gelio pagalba, o galbūt geriausias variantas – ilgalaikiai antakių dažai? Be abejo, šiuos būdus galima kaitalioti ir vieną savaitę būti pasidažius ilgalaikiais dažais, kitą duoti antakiams pailsėti, o paskui ir vėl puoštis šešėliais ar antakių tušu. Taip pat kartais vienam padažymui reikia skirtingų priemonių, pvz. antakių pieštuko, šešėlių, gelio ir tušo. Kiekviena moteris nori skirtingo efekto, pavyzdžiui, kuo ryškesnių bei platesnių antakių, kitai tinka bei patinka šviesūs, bet gražiai sušukuoti antakiai, o kita tiesiog dievina ilgalaikius antakių dažus, kurie leidžia atsipalaiduoti ir nesukti sau galvos dėl jų priežiūros. Bet kokiu atveju, antakių formavimo priemonės Jūsų kosmetinėje turi būti skirtingos tam, kad galėtumėte keisti dažymo būdus, priklausomai nuo noro, progos ir norimo efekto. Taip pat geras pasirinkimas – antakių formavimo rinkinys, kurį galėsite pasiimti su savimi į kelionę ir pilnai susitvarkyti antakius. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų, tuo tarpu parduotuvė „Drogas“ pasirūpins, kad Jums nepritrūktų priemonių, o asortimentas būtų kuo platesnis.


Prekių ženklai


Prekės ženklų yra taip pat nemažai: Nyx Professional Makeup, Maybelline New York, Catrice, Artdeco, L‘oreal Paris, Bell Hypoallergenic, Bourjois ir kiti. Kiekvienas prekės ženklas turi savo išskirtinių savybių bei savo „gerbėjų“. Šie prekiniai ženklai yra populiarūs, žinomi ir ne be priežasties. Jie pasižymi kokybe, o jų produktai ilgai išliekantys. Vandeniui atsparios antakių priemonės, antakių priemonės skirtos jautriai, į alergijas linkusiai odai – viskas pagal Jūsų poreikius ir norus. Tamsiaplaukei, šviesiaplaukei, paryškinti, patamsinti, sušukuoti, suformuoti – ko reikia būtent Jums? Mes suprantame, jog taisyklingas antakių formavimas yra ypač svarbus, todėl norime, kad kiekviena moteris suprastų pagrindinius antakių priežiūros elementus.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „Drogas“ el.parduotuvėje?


Priemonės antakiams internetu – puikus būdas norint turėti tvarkingus antakius, bet tuo pačiu ir sutaupyti laiko bei pinigų. Kodėl? Antakių dažymo rinkinys, antakių šešėliai, tušas ir visos kitos priemonės parduodamos ir internetu, todėl Jums nebūtina važinėti po fizines parduotuves ir ieškoti sau tinkamos priemonės. Taip pat internetu antakių formavimo priemonės gali kainuoti pigiau, kuomet siūloma akcija arba turint nuolaidų kortelę. Greitas apsipirkimas internetu ir gera kaina – kodėl gi ne? Nyx Professional Makeup, Maybelline New York, Catrice, Artdeco, L‘oreal Paris, Bell Hypoallergenic, Bourjois ir kiti prekiniai ženklai mūsų elektroninėje parduotuvėje laukia Jūsų. Išsirinkite sau labiausiai patinkantį ir tinkantį arba naudokite skirtingų prekinių ženklų antakių formavimo priemones. Tegul antakių formavimas namuose būna Jums malonus, lengvas, o jo rezultatas džiugina. Pirkite internetu greitai, saugiai ir patogiai. Gražūs antakiai – didelė ir svarbi Jūsų įvaizdžio dalis, todėl svarbu tinkamai ja pasirūpinti.
Dažniausiai užduodami klausimai


Antakių pomada, tai kreminiai antakių dažai, su kuriais lengvai išgausite norimą antakių spalvą.

Antakių formavimui naudokite Jums patogias priemones: pieštuką, pomadą, tušą, antakių šešėlius ar ilgalaikius dažus. Galimos šių priemonių kombinacijos.