Odos priežiūrai

1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-35%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

3,24 €

NEUTRAL-NEUTRAL, BABY, kūno aliejus, 150 ml-5740500004928-

Odos priežiūros priemonės vaikams


Auginti vaikus – ir didis džiaugsmas, ir didis rūpestis. Ypač, kol jie dar kūdikiai ar labai maži. Atkreipti dėmesį reikia į labai daug dalykų – tinkamą mitybą, aprangą, apsaugą nuo aplinkos veiksnių, mažųjų mąstymo lavinimą ir kt. Vienas iš jų yra ir kūdikių higiena bei odos priežiūra. Kadangi jų oda itin jautri, odos priežiūros priemonės vaikams turi būti kruopščiai atrinktos ir geros, nekenksmingos sudėties. Tokių galite rasti mūsų el. parduotuvėje.


Odos priežiūros priemonės vaikams


Tarp mūsų asortimento – natūralios odos priežiūros priemonės kūdikiams ir vaikams. Čia rasite visų būtinųjų prekių, kurios padės išlaikyti mažųjų odą švarią, švelnią ir pridrėkintą. Tai muilas vaikams, specialūs prausikliai, vaikiška pudra. Pastaroji kūdikiams itin svarbi, nes ji sugeria drėgmę, kad oda būtų sausa ir sveikai atrodanti, pudra vaikams padeda apsaugoti odą nuo nutrynimų ir sudirginimų. Puoselėti vaikų ir kūdikių odą taip pat padeda kūno aliejus. Jie gali padėti nuvalyti odą ir palaikyti jos drėgmę po maudynių. Kūdikių aliejai taip pat maitina mažylių odą, gali veikti raminančiai ar gaivinančiai, suteikti švelnumo ir malonią savijautą.


Kremai kūdikiams


Kūdikiams ypač svarbu sudaryti apsauginį odos barjerą, saugantį nuo žalingo aplinkos poveikio, taip pat nuolat maitinti ir drėkinti odą. Tai padaryti padės kremas kūdikiams. Jie gali būti labai įvairių rūšių. Pavyzdžiui, drėkinamasis kremas kūdikiams sausai odai. Einant į lauką, būtinas apsauginis kremas nuo vėjo ir šalčio. Jie yra natūralūs, riebūs ir sudėtyje neturi vandens, todėl puikiai maitina, ramina ir apsaugo odą nuo aplinkos veiksnių. Ypač svarbus ir kremas nuo saulės kūdikiams. Jį reikia naudoti ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir bet kada esant lauke, nes saulės spinduliai gali prasiskverbti ir daryti poveikį net pro debesis. Kremas nuo saulės kūdikiams turėtų būti ne mažesnio nei SPF 50.


Prekių ženklai


Nesvarbu, ar jus domina veido kremas kūdikiams, ar aliejus vaikams, ar apsauginės priemonės nuo šalčio. Turime pakankamai platų, kruopščiai atrinktą pasirinkimą visoms prekėms vaikams. Parduodame tik žinomų, dermatologiškai patikrintų gamintojų produkciją, tad mūsų parduotuvėje rasite tokių prekės ženklų kaip „Baby Dream“, „Johnson‘s Baby“, „Weleda“ ar „Nivea“ prekių mažiesiems.


Kodėl verta pirkti odos priežiūros priemones „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Pirkti internetu „DROGAS“ el. parduotuvėje verta, nes čia rasite ne tik platų pasirinkimą, bet ir piniginei draugišką kainą. Kasdien skelbiame vis naują akciją ar specialius pasiūlymus, todėl mėgstamų prekių įsigysite pigiau.
Dažniausiai užduodami klausimai


Vaikų odelės priežiūrai reikalingos švelnios, vaikams skirtos priemonės: dušo gelis ar muilas, kremas, aliejus.

Itin jautriai vaiko odai tiktų BABY DREAM pudra, SEBAMED Baby kremas.