5 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

JOHNSONS BABY-JOHNSON'S BABY, BEDTIME, aliejus, 200 ml-3574660587524-
4,39 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

JOHNSONS BABY-JOHNSON'S BABY, šampūnas, 200 ml-3574669907866-
2,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

JOHNSONS BABY-JOHNSON'S BABY, aliejus, 200 ml-8410207115865-
4,39 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

JOHNSONS BABY-JOHNSON'S BABY, aliejus su alijošiumi, 200 ml-8410207115889-
4,39 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

JOHNSONS BABY-JOHNSON'S BABY, TOP-TO-TOE, kūno ir plaukų prausiklis, 500 ml-3574669909952-

Johnson's Baby kosmetikaJohnson's Baby - kūdikių kosmetikos prekių ženklas


Johnson's, tai visame pasaulyje žinomas prekinis ženklas, kuris gyvuoja jau daugiau nei 125 metus. Tiek metų nuoseklaus darbo, pastangų ir visa tai dėl švelnesnės, sveikesnės ir gražesnės odos. Baby linija sukurta patiems mažiausiems. Naujagimių bei kūdikių odelė yra itin švelni, todėl jai reikia ypatingo rūpesčio, švelnaus prisilietimo ir saugių ingredientų, kurie nedirgintų, nesausintų odos. Kūno aliejai, pudra, šampūnas ir kitos priemonės, pagamintos iš kruopščiai atrinktų ingredientų. Be parabenų, sulfatų, muilų, dažiklių.
Kur slypi tokios didelės sėkmės ir milžiniško populiarumo paslaptis? Visa tai glaudaus bendradarbiavimo su specialistais vaisius. Kompanija bendradarbiauja su gydytojais ir kitais kūdikių bei vaikų specialistais. Tai padeda sukurti saugias ir veiksmingas priemones kūdikiams, vaikams ir suaugusiems bei pilnai atliepti odos poreikius.


Johnson's Baby prekių kaina


Šio prekinio ženklo priemonių kaina prieinama, o pasirinkimas platus. Tačiau norime džiugiai pranešti, jog pirkti internetu gali būti ne tik patogiau, bet ir pigiau. Drogas e. parduotuvėje galite įsigyti prekių su akcija itin gera kaina. Be to, nereikia niekur eiti iš namų – tiesiog apsilankykite e. parduotuvėje jau dabar ir išsirinkite. Jūsų patogumui yra ir prekių filtrai, rikiavimas bei paieška. Tai pagreitina procesą, mat galite pasirinkti matyti tik Jums aktualias prekes. Pavyzdžiui, jeigu ieškote priemonių vaikams, tai pažymėjus šį pasirinkimą, moterims ir vyrams skirtos priemonės tiesiog nebus pateiktos.


Kam naudojama garsioji Johnson's Baby pudra?


Garsioji Johnson's Baby pudra – tikra legenda, kurią žino ne viena karta. Tai seniai išrastas produktas, kuris tiesiog nuolat išlieka populiarumo viršūnėje. Ši pudra yra hipoalerginė, drėgmę sugerianti, su išgrynintu talku. Sugeria drėgmę, kad oda būtų sausa ir sveikai atrodanti, padeda apsaugoti odą nuo nutrynimų ir sudirginimų. Suteikia odai švelnumo, sausumo ir sveikumo pojūtį. Puikiai tinka naudoti kūdikiams. JOHNSON'S BABY TOP-TO-TOE kūno ir plaukų prausiklis – dar vienas populiarus ir vertinamas pasirinkimas. Hipoalerginis, pH subalansuotas, švelniai valo plaukus ir galvos odą, tinkamas nuo pirmosios dienos. Patikrintas pediatrų ir dermatologų. Parinktos tik aukštos kokybės sudedamosios dalys, kurios yra švelnios kūdikiams. Mažųjų švelniems plaukučiams puikiai tiks Johnson's Baby šampūnas. Jis yra itin švelnus, hipoalerginis, puikiai tinka kūdikiams ir vaikams. Negraužia akių, švelniai plauna ir suteikia plaukams švelnumo bei spindesio. Nepažeidžia jautrios mažylių odos. Viskas, ko reikia mažajam maudynių mėgėjui. Johnson's Baby šampūnas ir pudra – tikra legenda, tačiau yra dar vienas dalykas, be kurio šis prekinis ženklas neįsivaizduojamas, tai – aliejai.


Johnson's Baby aliejų paskirtis


Aliejų paskirtis priklauso nuo konkretaus pasirinkimo, pavyzdžiui, nusiraminimui ir pasiruošimui kelionei į miego sapnus puikiai tiks Johnson's Baby BEDTIME aliejus. Hipoalerginis aliejus drėkina ir maitina mažylių odą, puikiai tinka vakariniams masažams prieš miegą. Suteikia švelnumo ir malonią savijautą, palengvina kūdikio užmigimą. Suvilgykite delnus nedideliu kiekiu aliejaus ir patrinkite juos, kad sušiltų, tada švelniai įmasažuokite į odą. Aliejus su alijošiumi drėkina ir maitina mažylių odą, puikiai tinka masažams. Alijošius veikia raminančiai, suteikia odai švelnumo ir malonią savijautą. Iš tikrųjų visi šio prekinio ženklo aliejai tinka norint sudrėkinti švelnią kūdikio odelę, tačiau norint išsirinkti konkrečią priemonę, tiesiog perskaitykite jos aprašymą. Priemonės aprašyme dažniausiai būna nurodyta, kokiai odai priemonė tinka, kokį poveikį gali suteikti, koks naudojimo būdas ir t.t. Išsirinkite sau tinkančias priemones jau dabar ir užsisakykite jas internetu.