Drėgnosios servetėlės

13 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

ISANA-ISANA, KIDS, valomosios servetėlės veidui ir rankoms, 20 vnt.-4305615438467-
2,19 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,42 €

TIKTAI DROGAS

BABY DREAM-BABYDREAM, EXTRA SENSITIVE, drėgnosios servetėlės, 80 vnt. -4305615961279-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,59 €

Prekė TIK-ESHOP

GOWIPES-GOWIPES, SUPER SENSITIVE, vaikiškos drėgnos servetėlės, 60 vnt.-4823071645255-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,42 €

TIKTAI DROGAS

BABY DREAM-BABY DREAM, EXTRA SENSITIVE, drėgnos servetėlės, 80 vnt.-4305615544045-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,42 €

TIKTAI DROGAS

BABY DREAM-BABY DREAM, drėgnos valomosios servetėlės su alavijais, 80 vnt.-4305615544076-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

0,97 €

TIKTAI DROGAS

BABY DREAM-BABY DREAM, drėgnosios valomosios servetėlės su alavijais, 15 vnt.-4305615546575-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,79 €

Prekė TIK-ESHOP

GOWIPES-GOWIPES, vaikiškos drėgnos servetėlės, 100% medvilnė, 50 vnt.-4823071649420-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

FLUORODINE-NIVEA, TODDIES, drėgnosios kūdikių servetėlės, 60 vnt. -4005808861781-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,83 €

GOWIPES-GOWIPES, BABY, drėgnosios servetėlės su alavijo vandeniu ir migdolų pieneliu, 50 vnt.-4823071657111-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,99 €

GOWIPES-GOWIPES, FOR KIDS & JUNIORS, drėgnas tualetinis popierius vaikams, 44 vnt.-4823071657197-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,83 €

GOWIPES-GOWIPES, BABY, drėgnosios servetėlės su alavijo vandeniu ir D-Pantenoliu, 50 vnt.-4823071657098-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,83 €

GOWIPES-GOWIPES, BABY, drėgnosios servetėlės su alavijo vandeniu ir ramunėle, 50 vnt.-4823071657135-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,59 €

Prekė TIK-ESHOP

GOWIPES-GOWIPES 2in1, FROZEN, vaikiškos drėgnos servetėlės-drėgnas tualetinis popierius, 44 vnt.-4823071643084-

Drėgnosios servetėlės kūdikiams


Auginant naujagimį tėvams būtina sulaukti visos įmanomos pagalbos iš šalies. Ir kalbame ne tik apie auklę ar senelius, bet ir apie priemones, galinčias palengvinti buitį ir kasdienybę. Vienas pavyzdžių – drėgnos servetėlės kūdikiams. Nors įprastai jų taip dažnai nenaudojame, auginant mažylį servetėlių gali prireikti kone kasdien. Jos gali padėti ir keičiant sauskelnes, ir kai reikia greitai nuvalyti veiduką ar rankytes. Kadangi mažųjų oda yra itin plona ir jautri, šlapios servetėlės vaikams turi būti itin geros kokybės. Mūsų e. parduotuvėje rasite drėgnų servetėlių, kurios švelniai ir švariai nuvalys kūdikių odą, nesukeliant alergijos, sumažinant tokias problemas kaip odos bėrimas ar paraudimai.


Vaikiškos drėgnos servetėlės


Vaikiškos drėgnos servetėlės gali praversti dėl keleto priežasčių. Pirma, jos reikalingos higienai palaikyti. Mažyliai kur kas dažniau išsitepa rankytes, burną, jiems būtina nuvalyti užpakaliuką keičiant sauskelnes, kad oda nepradėtų šusti, raudonuoti. Antra, servetėlės yra kur kas greitesnis ir patogesnis būdas nuvalyti nešvarumus. Prausti rankytes ar veidą mažyliams sudėtinga, o nuo dažno prausimo oda gali išsausėti. Drėgnos servetėlės kūdikiams yra praturtintos medžiagomis, kurios palaiko odos drėgmės balansą ir jos nesausina.


Drėgnos servetėlės itin jautriai odai


Kūdikiams skirtos servetėlės dažniausiai yra švelnesnės bei savo sudėtyje turi mažiau sudirginti galinčių medžiagų, kas itin svarbu jautriai mažylių odelei. Jei mažojo oda itin jautri, dažniau pasireiškia alerginės reakcijos ir pan., reikalingos specialios drėgnos servetėlės jautriai odai. Tai gali būti drėgnos servetėlės su alavijais arba ekologiškos drėgnos servetėlės, kurių sudėtis yra visiškai natūrali. Jų ingredientai turėtų būti augaliniai, pavyzdžiui, itin populiarios servetėlės iš avižų pieno, kurios padeda pašalinti net didžiausius nešvarumus itin švelniai. Svarbu, kad priemonė būtų be sintetinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių.


Kaip išsirinkti tinkamas drėgnas servetėles?


Drėgnas servetėles kūdikiams reikia atrinkti gana kruopščiai, nes jos turi atitikti jūsų poreikius ir būti tinkamos mažylio odai. Todėl nerekomenduojama įsigyti didelio kiekio vieno gamintojo ar rūšies servetėlių – iš pradžių išbandykite keletą ir stebėkite, kaip vaiko oda reaguoja į kiekvieną. Taip pat svarbu numatyti paskirtį, kam jos bus reikalingos. Nors pardavime gali būti didelės drėgnos servetėlės, skirtos plačiam panaudojimui, specializuoti produktai geriau spręs konkrečias problemas. Pavyzdžiui, jei svarbiausia – higiena, geriausiai tiks drėgnos dezinfekuojančios servetėlės arba drėgnos higieninės servetėlės vaikams. Jei priemonė labiausiai reikalinga nuvalyti užpakaliukui keičiant sauskelnes, tiktų valomosios drėgnos servetėlės ar drėgnasis tualetinis popierius kūdikiams. Priemonę naudojant nuvalyti veidui ar rankoms servetėlių sudėtis ypač svarbi, nes veido ir rankų oda yra bene jautriausia ir ploniausia. Tam gali būti skirtos drėgnos servetėlės veidui ir drėgnos servetėlės rankoms.
Renkant servetėles kūdikiams, būtina atidžiai skaityti jų sudėtį. Net jei gamintojai pažymi, kad servetėlės tinkamos vaikams, ne visos jos yra tokios sudėties, kokią norėtumėte naudoti mažyliui. Tarp ingredientų neturi būti alergizuojančių, odą dirginančių medžiagų. Rinkitės drėgnas servetėles, kuriose nėra alkoholio. Geriausiai tinka iš natūralių ingredientų pagaminta produkcija. Priemonės gali būti su natūraliais ekstraktais, maitinančiais odą. Pastaruoju metu ypač populiarios drėgnos servetėlės kūdikiams, kurių sudėtyje yra net 99,9% gryno vandens. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems natūralių, saugių priemonių mažiesiems.
Drėgnos servetėlės vaikams turėtų būti itin minkštos ir švelnios. Kitaip jos gali sukelti nepatogumų. Taip pat jos turėtų būti pakankamai storos, nes per plonas servetėles gali jaustis jūsų nagai, aksesuarai, kurie braižys kūdikio odą. Beje, storesnės servetėlės leis kur kas patogiau, neišsitepant rankų nuvalyti vaiko odą. Be galo svarbus veiksnys renkantis drėgnas servetėles kūdikiams – supakavimas. Dažnai šios priemonės reikia staiga, čia ir dabar, todėl neturėtumėte ilgai užtrukti bandant iškrapštyti servetėlę iš pakuotės. Jei ilgai užtruksite, kūdikis gali imti kišti nešvarias rankas į burnytę, susitepti rūbus ar tiesiog tapti irzlus, piktas.


Kodėl verta pirkti higienos priemones „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Jei jus domina drėgnos servetėlės kūdikiams pigiau, jas siūlome įsigyti „DROGAS“ e. parduotuvėje. Kodėl drėgnos servetėlės internetu – geresnis ir patogesnis pasirinkimas?
Platus pasirinkimas. Internete rasite įvairių žinomų prekės ženklų, tokių kaip „Baby Dream“, „ISANA“, „Paw Patrol“ ar „Pampers“ drėgnų servetėlių kūdikiams, todėl galėsite rinktis iš itin didelio asortimento ir prekę pritaikyti pagal savo ar mažojo poreikius. Tėveliams labai svarbu taupyti savo laiką, todėl pirkdami internetu neturėsite vykti į fizinę parduotuvę ir reikiamų prekių sau ar vaikui užsisakysite jums tinkamu metu – net ir naktį, kai mažylis miega. Internete skelbiame ne vieną patrauklią akciją ar savaitės, mėnesio pasiūlymus, su kuriais mūsų prekių įsigysite itin gera kaina.
Dažniausiai užduodami klausimai


Jautriai vaiko odelei rekomenduojame rinktis BABY DREAM drėgnas servetėles skirtas itin jautriai oda.

Turime ir bekvapių vaikiškų servetėlių, pavyzdžiui: PEPPA PIG, WATERWIPES ir kitos.