Balinamosios priemonės

4 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

25,89 €

RAPID WHITE-RAPID WHITE, WHITENING STRIPS, balinančios juostelės, 8 vnt.-5014697056917-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

15,39 €

RAPID WHITE-RAPID WHITE, POWER SET, balinamoji sistema.-5014697056559-
21,99 €
Member Card 15,39 €
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PERL WEISS-PEARLWEISS, POWER WHITENING, balinamosios juostelės, 2 x 5 vnt.-4008890009031-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PERL WEISS-PEARLWEISS, DENTAL BLEACHING, balinamoji dantų sistema, 2 x 10 ml-4008890009352-

Dantų balinimo priemonės


Tam, kad dantys būtų sveiki ir gražūs, reikia jais nuolat rūpintis. Kasdienė burnos priežiūra, kruopštus dantų valymas, reguliarūs vizitai pas odontologą ir tinkamos priemonės – tai, ko reikia Jūsų gražiai šypsenai. Kuomet dantys yra sveiki, galime pagalvoti ir apie jų balinimą, jeigu tik yra toks poreikis, noras. O juk baltesnė šypsena dar jokiam įvaizdžiui nepakenkė, tiesa? Dantų balinimas gali vykti namuose arba odontologo kabinete. Pakalbėkime šiandien apie tai, kokios dantų balinimo priemonės gali padėti išbalinti dantis namų sąlygomis.


Dantų balinimo priemonės namuose


Dantų balinimo priemonės namuose – kokios jos? Tai gali būti tiek dantų pasta, kuri šiek tiek balina dantis (pašalina dėmes, apnašas nuo kavos, vyno ir kitų dažančių produktų), tiek dantų balinimo kapos.

Efektyvios dantų balinimo priemonės gali net keliais atspalviais pašviesinti dantis. Namuose kuo puikiausiai galima naudoti ir dantų balinimo juosteles, pieštukus, kapas, pastas.

Nereikėtų pamiršti, jog yra ir natūralios dantų balinimo priemonės, pavyzdžiui: obuolys, citrina, soda ir t.t. Tačiau šių priemonių efektyvumu ir saugumu neverta aklai pasitikėti. Saugu, patikima ir efektyvu yra tai, kas patvirtinta moksliniais tyrimais bei rekomenduojama specialistų.


Dantų balinimo priemonės internetu


Ne veltui sakoma, jog šiais laikais praktiškai viską galima įsigyti internetu, baltesnę šypseną – taip pat. Dantų balinimo kapos internetu? Prašom.

Užsisakykite priemones internetu. Tai patogus, lengvas ir greitas būdas pirkti. Išsamūs priemonių aprašymai leis lengvai pasirinkti tinkamą prekę, o laiką, kurį būtumėte sugaišę kamščiuose, skirkite poilsiui arba dantų balinimui. Pirkti internetu paprasta, malonu, o kartais ir žymiai pigiau. Juk degalai ir laikas taip pat kainuoja, tiesa? Internetu taip pat taikomos akcijos, nuolaidos, ypatingi pasiūlymai.


Dantų balinimo priemonių kaina


Dantų balinimo priemonių kaina tikrai nėra didelė, o rezultatas akivaizdus. Akcijų, nuolaidų metu priemones įsigyti galima dar pigiau, tereikia nepraleisti progos. Dantų balinimo kapos kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tačiau pasirinkimas leis išsirinkti prekę už gerą kainą.


Dantų balinimo priemonės DROGAS parduotuvėje


Drogas parduotuvėje itin dažnai perkama dantų balinimo priemonė RAPID WHITE, EXPRESS 5-MINUTE, balinančios juostelės ir pieštukas. EXPRESS 5-MINUTE – tai pirmosios balinančios juostelės be peroksido, balinančios dantis net iki 4 atspalvių tik per vieną savaitę! Rezultatas pastebimas jau po pirmųjų procedūrų. Juostelėse naudojama saugi emaliui, patentuota SODIUM CHLORITE technologija nesukelia dantų jautrumo. Balinančios juostelės yra labai paprastos ir patogios naudoti. Išsamią naudojimosi instrukciją rasite prekės pakelyje bei aprašyme internete.

Taip pat labai mėgstama yra RAPID WHITE, 1 WEEK, balinamoji sistema. 1 WEEK balinanti dantų sistema balina dantis net iki 4 atspalvių tik per 1 savaitę! Sudėtyje yra saugi emaliui, patentuota SODIUM CHLORITE technologija. Tai yra kliniškai patvirtintas ir paprastas būdas dantų balinimui namuose. Nesukelia dantų jautrumo, o termokapos susiformuoja pagal jūsų dantų formą. Sudėtyje nėra peroksido. Termo dantų balinimo kapos - pirkti paprasta, o naudoti dar paprasčiau. Išbandykite.


Kaip išsirinkti tinkamas dantų balinimo priemones?


Kiekvienas žmogus yra individualus, kiekvieno dantų bei dantenų būklė gali skirtis, todėl geriausios dantų balinimo priemonės gali būti parinktos gydytojo odontologo kėdėje. Tai visai nereiškia, jog turėsite balintis dantis vizito metu, tačiau, jeigu pageidaujate balinimo, gydytojas gali patarti, koks balinimo metodas namuose Jums būtų tinkamiausias.
Dažniausiai užduodami klausimai


Dantų balinimo būdų yra įvairiausių, galite rinktis balinimą odontologo kabinete arba namuose.

Dantų balinimas namuose yra saugus, jeigu atliekamas taip, kaip nurodyta instrukcijoje ir Jūsų odontologas nemato tam kontraindikacijų.