Rankų muilai

6 Products found
Rūšiuoti pagal:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

FROSCH-FROSCH, skystas muilas vaikams - jautriai odai (papildymas), 500 ml-4001499115998-

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

FROSCH-FROSCH, PURE CARE, skystas muilas granatų kvapo (papildymas), 500 ml-4001499111198-

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

FROSCH-FROSCH, PURE CARE, skystas muilas su alijošiumi (papildymas), 500 ml-4001499197475-

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

FROSCH-FROSCH, SENSITIVE, skystas muilas, 300 ml-4001499930676-
3,79 €
3,03 €
3,03 € / vnt.
Member Card

3,03 €/vnt.

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

FROSCH-FROSCH, skystas muilas levandų papildymas, 500 ml-4001499942051-
3,15 €
2,52 €
2,52 € / vnt.
Member Card

2,52 €/vnt.

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

FROSCH-FROSCH, PURE CARE, skystas muilas su migdolų pienu (papildymas), 500 ml-4001499196973-

Rankų muilas


Muilas – neatsiejama žmonių buities ir higienos dalis nuo neatmenamų laikų. Nors Senovės Egipte muilas dar neegzistavo, žmonės vietoje jo naudojo aliejų, žaliųjų citrinų sultis ir kvepalus. Spėjama, jog šią priemonę jau naudojo senovės šumerai, babiloniečiai, ji buvo populiari Senovės Romoje. Plačiau, pramoniniu būdu muilas buvo pradėtas gaminti apie XV a.

Iš pradžių muilas buvo gana universali priemonė, naudojama ir prausimuisi, ir skalbimui, ir tekstilės, chemijos pramonėje. Šiandien turime daugiau įvairių produktų, tokių kaip šampūnai, skalbimo milteliai ir pan., tačiau itin aktualiu išliko rankų muilas. Be jo neįsivaizduotume savo kasdienybės ar higienos palaikymo.


Rankų muilai mūsų asortimente


Mūsų asortimente rasite įvairių tipo rankų muilo ir panašių produktų. Tai standartinis kietasis rankų muilas, ekologiškas muilas ar muilai su įvairiais kvapais. Muilas taip pat gali būti įvairių paskirčių – antibakterinis, drėkinantis ir pan. Mėgstantiems kokybę ar išskirtinį muilo dizainą bei kvapus, puikiai tiks rankų darbo muilas. Šiuo metu itin populiarus ir skystas muilas ar ekologiškas skystas muilas, pagamintas iš natūralių, odos nedirginančių ingredientų, padedančių tiems, kurių rankų oda yra itin jautri.


Kurį rankų muilo tipą rinktis?


Dažnam kylantis klausimas – kokį rankų muilo tipą rinktis? Ar tai turėtų būti skystas rankų muilas, ar kietas? Pagrindinis šių produktų skirtumas yra tas, jog skystojo muilo pH yra žemesnė nei kietojo muilo, dėl to naudojant skystąjį muilą nešvarumai nuo odos yra pašalinami švelniau. Taigi, skystas muilas pranašesnis, jei jį renkasi žmonės, kurie rankas turi plauti itin dažnai, kurių oda itin jautri ar linkusi sausėti. Tokiu atveju verta ieškoti skysto muilo, kuris savo sudėtyje turi odą drėkinančių medžiagų – jos padės atstatyti žalą, kurią darome rankų odai jas nuolat plaudami.

Skystas rankų muilas taip pat patogus dėl savo sandarios pakuotės. Ji pašalina tikimybę, kad mikrobai gali pasiekti kitą asmenį, jei naudojatės tuo pačiu muilu. Tai aktualu, jei muilą perka didesnė šeima ar jis reikalingas administracinėms, komercinėms patalpoms. Be to, įprastas kietasis muilas dažnai yra laikomas atviroje muilinėje, todėl jis gali būti veikiamas įvairių išorinių veiksnių.

Visi šie argumentai tikrai nereiškia, kad vienbalsiai turite rinktis skystą muilą. Kietas muilas taip pat yra kokybiškas ir puikiai atlieka savo funkciją, jį ypač patogu vežtis kelionėse ar naudoti namuose. Beje, žmonės vis dažniau atsigręžia į paprastas, patogias priemones – šiuo metu itin populiarūs kietieji, muilą primenantys šampūnai, kitos prausimosi priemonės. Svarbu įvertinti visus abiejų tipų muilo pranašumus bei kitas savybes, ir pasirinkti tai, kas jums bus patogiausia.


Prekių ženklai


Mūsų el. parduotuvėje rasite ne vieną žinomo gamintojo muilą. Tai „Margarita“ rankų muilas, „Dermomed“, „Isana“, „Medimix“, „Dove“, „AŠ IKONA“, „Fa“ ir daugelio kitų prekės ženklų skysto ir kieto tipo muilai, dozatoriai bei jų papildymui skirtos priemonės.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Jei jus domina rankų darbo muilas pirkti, įprastas kietas muilas, skystas rankų muilas ar rankų darbo muilas kainos, sužinoti daugiau apie prekes ar jų patogiai įsigyti galite internetu, el. parduotuvėje „DROGAS“. Čia rasite itin platų prekių pasirinkimą, jų atsiliepimus, sudėtį ir kitą reikalingą informaciją. Dažnai skelbiame įvairias akcijas ir specialius pasiūlymus, todėl muilo ar kitų higienai skirtų priemonių įsigysite pigiau. Beje, perkant už 19,99 Eur ir daugiau, siuntimas nemokamas, todėl apsipirkti ir gauti prekes galėsite nė neišėję iš namų.
Dažniausiai užduodami klausimai


Rankas reikėtų plauti kruopščiai, su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių.

Rankas plauti būtina, kad išvengtumėme virusų, bakterijų ir pasirūpintumėme tiek savo, tiek kitų saugumu.