1 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

NEWCOSHIELD-NEWSCOSHIELD, antibakterinis rinkinys, 1 vnt.-513703515820-
3,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:

Dezinfekcijos, apsaugos priemonės


Higiena – be galo svarbi mūsų gyvenimo dalis. Ne tik dėl to, kad jaustumėmės švarūs, gaivūs ir atrodytume gerai, bet ir dėl daug rimtesnių priežasčių. Puolant virusams ir bakterijoms, naudodami atitinkamas dezinfekcijos bei apsaugos priemones, galime ženkliai sumažinti tikimybę užsikrėsti ar užkrėsti kitus. Jos taip pat svarbios keliaujant po egzotiškas šalis, kur vyrauja mums nepažįstamos užkrečiamosios ligos, galinčios plisti per maistą, nešvarius paviršius, vandenį ir kt. Pasirūpinti tinkama apsauga galite e. parduotuvėje „DROGAS“, kur siūlome platų dezinfekcinių ir higienai skirtų priemonių pasirinkimą.


Dezinfekcijos ir apsaugos priemonių asortimentas


Pandemija daugelį išmokė ne tik taisyklingai plauti rankas ir laikytis saugaus atstumo – per ją vis daugiau žmonių su savimi pradėjo nešiotis valomąjį rankų gelį ar kitas dezinfekcines priemones rankoms. Valomasis rankų gelis su alavijų geliu specialiai sukurtas rankų higienai užtikrinti. Valomoji rankų želė puikiai tinka tokiais atvejais, kai nėra galimybės nusiplauti rankų arba teko liestis prie riziką keliančių paviršių ir norisi užtikrinti papildomą apsaugą.

Dar viena efektyvi priemonė siaučiant virusams ar esant didelei oro taršai – apsauginės veido kaukės. Tai gali būti vienkartinės veido kaukės, medicininės veido kaukės ar respiratoriai. Apsauginės kaukės užtikrina kvėpavimo takų apsaugą nuo grėsmės, kurią gali sukelti dulkės ir ore esančios dalelės, tokios kaip įvairūs milteliai, aerozolis, virusai ir bakterijos. Jos filtruoja kenksmingas oro daleles ir neleidžia joms prasiskverbti į vidų.


Kokią apsaugos priemonę rinktis?


Jeigu ieškote rankų gelio, svarbu, kad priemonės sudėtyje būtų bent 70 % denatūruoto alkoholio. Šiandien gamintojai siūlo gelius, kuriuose yra ir kitų sudedamųjų dalių, padedančių pernelyg neišsausinti rankų odos. Dažnai naudojant dezinfekcines priemones rankoms, svarbu užtikrinti ir jų drėkinimą bei apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio: šalčio, vėjo, saulės ir pan.

Jei renkatės apsauginę veido kaukę, svarbu žinoti, kuo skiriasi jų tipai ir efektyvumas. Pagrindinis skirtumas tarp vienkartinių medicininių veido kaukių ir filtruojančių respiratorių (FFP2/FFP3) yra tas, kad jos atlieka kiek skirtingas funkcijas. Vienkartinės medicininės kaukės sukurtos apsaugoti aplinką nuo jas naudojančio žmogaus kvėpavimo takų išskyrų, iškvepiamo oro ir jame esančių dalelių, o respiratoriai turi pirminę užduotį saugoti nuo aplinkoje esančių dalelių ir joms neleidžia plisti į aplinką. Respiratorius labiau priglunda prie veido, todėl lieka mažiausiai vietų, pro kurias gali prasiskverbti mikroorganizmai.

Jei aktuali veido kaukės kaina, vienkartinės medicininės kaukės yra pigesnės, tačiau jų panaudojimas – trumpalaikis. Tokią kaukę galima naudoti tik kartą, ne daugiau nei 4 val., ir po to reikia išmesti, taip didinant aplinkos taršą. Tuo tarpu respiratorius gali būti naudojamas ir 6 ar daugiau valandų, todėl bus praktiškesnis, jei apsauginę kaukę tenka dėvėti dažnai.

Jei norite veido kaukių įsigyti pigiau, geriausia jas pirkti ne po vieną, o didesniu kiekiu. Taip pat rekomenduojame jų ieškoti ne fizinėse parduotuvėse, o internetu. E. parduotuvėje „DROGAS“ skelbiame ne vieną patrauklią akciją, todėl kaukių ar kitų apsauginių priemonių įsigysite gera kaina.


Rankų gelio nauda


Antibakterinis rankų gelis yra puikus sprendimas, apsaugantis nuo purvo, bakterijų ir įvairiausių mikroorganizmų. Gelio nereikia skalauti, todėl tai puiki alternatyva, kai nėra galimybės plauti rankas: keliaujant, esant lauke ir pan. Kadangi dezinfekcinio rankų gelio sudėtyje yra alkoholio, jis gali sausinti rankas. Kad apsaugotumėte rankų odą, priemonę rekomenduojama naudoti tik tuo atveju, kai neįmanoma nusiplauti rankų.
Dažniausiai užduodami klausimai


Dezinfekuoti rankas reikėtų griežtai taip, kaip nurodyta priemonės instrukcijoje.

Esant poreikiui, dezinfekcinį gelį galima naudoti kasdien.