BIO OIL

1 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

BIO OIL-BIO OIL, odos priežiūros priemonė, 60 ml-6001159113829-
12,45 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

Bio oil


Tinkamai prižiūrėta oda ne tik atrodo gerai, bet ir padeda išvengti nemalonių pojūčių. Pavyzdžiui: niežulio, sausumo, tempimo jausmo ir t.t. Tinkamos odos priežiūros priemonės gali padėti išvengti net strijų arba apsaugoti nuo randų, sumažinti jų ryškumą. Tačiau tinkamai odos priežiūrai būtinos yra kokybiškos odos priežiūros priemonės, tad šiandien norime Jums pristatyti vieną tokių. Tai – Bio oil aliejus. Priemonė, kurią puikiai tinka naudoti ir nėštumo metu.


Bio oil aliejus


Bio oil aliejus, tai priemonė, kurią pamilsta vis daugiau žmonių visame pasaulyje. Itin aukšta kokybė, lengvas naudojimas ir akivaizdūs rezultatai. Šios kosmetikos atsiliepimai byloja patys už save – ar Jums jau teko išbandyti bent vieną šio prekinio ženklo priemonių?


Itin populiarus ir geriausių atsiliepimų sulaukęs yra Bio-oil odos priežiūros aliejus. Aliejaus pagrindu gaminama priemonė BIO-OIL yra augalų ekstraktų ir vitaminų derinys. Aliejus leidžia išlaikyti augalų ekstraktų ir vitaminų poveikio stiprumą. Dėl sudedamosios dalies PURCELLIN OIL™ priemonė neriebaluoja odos, o joje esantys vitaminai ir augalų ekstraktai yra lengvai absorbuojami. Ji padeda pagerinti naujų ir senų randų išvaizdą, sumažinti strijų atsiradimo tikimybę, esamų strijų, pigmentinių dėmių išvaizdą. Padeda lyginti senėjančią bei raukšlėtą odą, papildyti natūralius odos riebalus, kurių netenkama dėl ekstremalių oro sąlygų poveikio.
NAUDOJIMAS: tepkite ant paveiktų vietų du kartus per dieną, mažiausiai 3 mėnesius. Nėštumo metu turėtų būti naudojama nuo antrojo trimestro pradžios.


Bio oil kosmetikos kaina


Bio oil kaina yra tikrai prieinama, ypač, jeigu atsižvelgtumėme į tai, kokių rezultatų ji padeda pasiekti. Bio oil gelis sausai odai ar kita Bio oil kosmetika, tai didžiulis atradimas rinkoje ir dar didesnis džiaugsmas pirkėjams.


Kodėl verta rinktis Drogas.lt, perkant Bio Oil kosmetiką internetu?


Pirkti internetu labai paprasta ir patogu, o e. parduotuvėje Drogas prekių galima įsigyti dar pigiau. Čia itin dažnai siūloma akcija, tad už gerą kainą galite įsigyti kokybišką produktą. Drogas e. parduotuvėje prekės yra sugrupuotos, o jų paieška, filtrai ir rikiavimas padės greitai surasti tai, ko Jums reikia. Tai puiki vieta taupyti laiką ir pinigus.