4 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

HEMATOGENAS-Hematogenas vita+, 50 g-4770407302019-
1,49 €
30 d. mažiausia kaina: 1.49 €
1,27 €
25,40 € / kg
Member Card

25,40 €/kg

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

HEMATOGENAS-Hematogenas vita+ su sėmenimis, 50 g-4770407302026-
1,49 €
30 d. mažiausia kaina: 1.49 €
1,27 €
25,40 € / kg
Member Card

25,40 €/kg

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

HEMATOGENAS-HEMATOGENAS, VITA+ ROLLS, maisto papildas, 65 g-4770407305072-
3,29 €
30 d. mažiausia kaina: 3.29 €
2,80 €
43,08 € / kg
Member Card

43,08 €/kg

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

HEMATOGENAS-Hematogenas vita+ glaistytas juoduoju šokoladu, 40 g-4770407302040-
1,49 €
30 d. mažiausia kaina: 1.49 €
1,27 €
1,27 € / vnt.
Member Card

1,27 €/vnt.

Hematogenas


Turbūt daugumai žinomas skanėstas Hematogenas, kuris laikomas ne tik skaniu, bet ir naudingu. Puikus maisto papildas, kuris puikiai tinka po sporto, po kraujo pridavimo, kelionėje, darbe, išalkus ar tiesiog norint pasimėgauti sveiku skanėstu. Puikiai tinka ir nėščiosioms, žindyvėms ar vaikams – šioms žmonių grupėms geležis yra ypač reikalinga. Juk puikiai žinome, kad vaikams įsiūlyti papildų būna itin sudėtinga. Hematogenas visai nepanašus į įprastą maisto papildą, vaikams tai tiesiog puikus skanėstas. Nepaisant to, nauda jo yra pagrįsta. Kartais taip norisi skanėsto be cukraus arba bent jau su minimaliu jo kiekiu, tačiau tokį atrasti nėra lengva. Siūlome išeitį – rinkitės Hematogeną. Jeigu dar neteko ragauti, kviečiame tai padaryti. O dabar atsakysime į klausimą, kas gi tai per gėris ir kuo jis naudingas.


Hematogenas - kas tai?


Hematogenas, tai laužomų plytelių pavidalo saldus profilaktinis preparatas, kuris stimuliuoja raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Jis gali padėti atstatyti geležies atsargas organizme.


Hematogenas – iš ko gaminamas?


Pagrindinė veiklioji medžiaga yra kraujo baltymai, kurie gaunami iš galvijų kraujo. Na, o kad šis sveikas užkandis, kuriame yra jaučio kraujas, būtų dar ir skanus, pridedama kiek cukraus, gliukozės sirupo, sutirštinto pieno ar kitų priedų. Paklausite: „O kur pirkti?“. Džiaugiamės, jog jų įsigyti galite ne tik vaistinėse, bet jau ir Drogas parduotuvėse.


Hematogeno nauda


Hematogenas nauda – pakalbėkime. Kaip jau minėjome, pagrindinis šio maisto papildo privalumas yra tas, jog jis skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Hematogene esanti geležis yra vien organinės kilmės, todėl organizmas ją gerai pasisavina ir nesukelia šalutinių poveikių. Sudėtyje esantis vitaminas C gerina geležies įsisavinimą. Hematogenai gaminami iš natūralių žaliavų ir atitinka visus aukščiausius Europos Sąjungos reikalavimus. Pagaminta Lietuvoje.


Hematogenų pasirinkimas platus. Pavyzdžiui, Klasikinis Vita +, papildytas natūralia geležimi ir vitaminu C. Neretai dėl savo savybių vartojamas ir nėštumo metu arba žindymo metu, kaip ir kiti hematogenai. Tai klasika, kurią prisimena daugelis. Hematogenas vita+ su linų sėmenimis – ar sveika ir ši maisto papildo rūšis? Ne tik sveika, bet ir skani. Hematogenas su linų sėmenimis yra praturtintas C ir B grupės vitaminais. Linų sėmenyse gausu riebalų, baltymų bei dietinių skaidulų, o sėmenų aliejuje yra daug įvairių vitaminų, provitamino A, mineralinių medžiagų, fermentų.


Hematogenai internetu


Hematogenus galite įsigyti ir internetu – tai patogus būdas sutaupyti laiko bei įsigyti prekių pigiau. Hematogenuose gali skirtis ne tik esančios kalorijos (kcal), jų kiekis, bet ir maistinė vertė. Gali būti 30 g , 40g , 45g, 50 ar net 65 g. vertėtų nepamiršti, jog rekomenduojama paros doze yra vienas batonėlis. Neviršyti rekomenduojamos dozes. Taip pat yra nurodytas cukraus kiekis, sudėtis, angliavandeniai, kaina ir t.t. Koks yra geriausias hematogenas? Toks, kuris labiausiai tinka ir patinka būtent Jums. Apie populiariausius Hematogeno batonėlius jau rašėme, tačiau dar norime paminėti, ką galite rinktis, jeigu ypatingai stinga energijos, o darbų laukia daug. Tai HEMA2GEN ENERGY, hematogenas su taurinu ir kofeinu. Praturtintas niacinu, pantoteno rūgštimi, vitaminais C, B6 ir B12. Specialiai sukurtas sportuojantiems, intensyviai besimokantiems, mėgstantiems aktyvų poilsį. Vitaminai C, B6 ir B12 padeda stiprinti organizmą, gliukozė – aktyvinti smegenų veiklą, kofeinas ir taurinas – išlikti budriems ir energingiems.  Pasinaudokite Drogas e. parduotuvėje siūloma akcija ir įsigykite įvairių prekių gera kaina. Hematogeno kaina yra prieinama, o nauda akivaizdi. Pasimėgaukite šiuo sveiku užkandžiu, kad ir kur bebūtumėte. Išsirinkite jau dabar.