10 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX, No.7 BONDING OIL, ypač koncentruotas, neapsunkinantis plaukų stilizavimo aliejus, 30 ml-896364002695-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX, No.4 BOND MAINTENANCE, plaukų šampūnas, 250 ml-896364002756-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX, No.5 BOND MAINTENANCE, plaukų kondicionierius, 250 ml-896364002763-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX,  No. 4P BLONDE ENHANCER TONING, plaukų šampūnas, 250 ml-850018802239-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX, No.3 HAIR PERFECTOR, atkuriamoji priemonė nualintiems plaukams, 100 ml-896364002749-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX, No.6 BOND SMOOTHER, atkuriamasis plaukų kremas, 100 ml-896364002961-
29,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX, No 0, plaukų priežiūros priemonė pažeistiems plaukams, 155 ml-850018802215-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX, No.8, koncentruota plaukų kaukė, 100 ml-896364002947-
29,99 €
Member Card
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX,  No 4C. BOND MAINTENANCE CLARIFYING, valomasis plaukų šampūnas, 250 ml-850018802581-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

OLAPLEX-OLAPLEX,  No 9. NOURISHING HAIR, maitinamasis plaukų serumas, 90 ml-850018802291-

OLAPLEX plaukų piežiūros priemonės


OLAPLEX – unikalus, kokybiškas, patikimas ir dėl to labai vertinamas prekinis ženklas, kuris rūpinasi saugiu plaukų dažymu. Galėsite dažyti plaukus jų nepažeisdami. Olaplex kosmetika prekės ženklo įkūrėjai yra Dr. Eric Pressly ir Dr. Craig Hawker, pirmaujantys pasaulyje medžiagų ir chemijos ekspertai. Jie išrado tokį cheminį komponentą, kuris atkuria nutrūkusius plaukų ryškius cheminio apdorojimo metu ir po šio proceso. Tai išradimas, kurį šiandien naudoja daug kirpyklų, todėl vis daugiau klientų gali džiaugtis saugiu dažymu. Olaplex produkcija žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Olaplex atsiliepimai yra išties verti dėmesio, jie skatina išbandyti šį produktą. Pakalbėkime šiandien apie tai, kokios yra Olaplex plaukų priežiūros priemonės, kas ta populiari Olaplex procedūra ir kodėl Olaplex plaukams naudojamas vis dažniau.


OLAPLEX produkcija Lietuvoje


Olaplex Lietuvoje vis labiau populiarėja, todėl ir pardavimai auga. O mes džiaugiamės ne todėl, kad parduodame vis daugiau priemonių, bet dėl to, jog pagaliau turime unikalų ir ypač reikalingą bei efektyvų produktą. Olaplex kaina atitinka kokybę, todėl už priemones tikrai nepermokėsite. Olaplex nauda plaukams yra neabejotina. Olaplex šampūnas, Olaplex kaukė, Olaplex plaukų aliejus, Olaplex serumas, Olaplex balzamas, Olaplex 5 kondicionierius, Olaplex 3 kaukė ir kitos Olaplex priemonės. Olaplex 3, tai atkuriamoji priemonė nualintiems plaukams. Tai itin koncentruota priemonė, kuri stiprina plauką iš vidaus, mažina galiukų lūžinėjimą ir gerina plaukų būklę. Idealiai tinka visiems plaukų tipams.

Kiti OLAPLEX produktai: Olaplex no 7, Olaplex no 4, Olaplex 4 in 1, Olaplex 1 ir 2, Olaplex 6, Olaplex no 8, Olaplex 4 in 1 kaukė, Olaplex garbanotiems plaukams ir t.t. Internetinėje parduotuvėje sukurti prekių aprašymai padės tinkamai pasirinkti produktą. Olaplex rinkinys kaina priklauso nuo to, kokius produktus į rinkinį įtrauksite. Kurkite rinkinį patys, pagal savo poreikius ir norus. Olaplex blondinėms, Olaplex hair rescue rinkinys, pagrindinių priemonių Olaplex rinkinys ir dar daug kitų variantų gali jau šiandien atsidurti Jūsų pirkinių krepšelyje. Olaplex atstatomoji procedūra (Olaplex gydomoji procedūra )gali būti Jūsų jau netrukus. OLAPLEX aliejus plaukams Olaplex Lietuva ypač pamėgta prekė – Olaplex aliejus. Minkština plaukus, paryškina jų spalvą bei suteikia žvilgesio. Padeda suglotninti pasišiaušusius ar pažeistus plaukus. Su apsauga nuo karščio iki 230°C. Olaplex bonding oil kaina be nuolaidų ir akcijų yra apie 30 eurų.


OLAPLEX naudojimas


Kas yra Olaplex, jau išsiaiškinome. Kitas klausimas – Olaplex, kaip naudoti? Olaplex 3 naudojimas: vieną kartą į savaitę. Paskirstykite priemonę ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų nuo plaukų šaknų iki galiukų tol, kol plaukai bus pilnai prisotinti. Palaikykite 10 minučių (jeigu reikia, palaikykite ilgiau), kruopščiai nuskalaukite. Olaplex 0 naudojimas taip pat yra paprastas, bet priemonė ypač efektyvi. Tereikia ant sausų plaukų užtepti priemonę, prisotinti nuo šaknų iki galiukų ir palikti 10 minučių. Nuskalauti nereikia. Paprasčiau nebūna. Olaplex terapija namuose? Tikrai taip.


Kodėl verta pirkti OLAPLEX plaukų priežiūros priemones „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Olaplex Drogas parduotuvėje galite įsigyti gera kaina. Ypatingai kviečiame pirkti Olaplex internetu, čia yra sukurti specialūs filtrai bei prekių rikiavimas, kas padės pasirinkti Jums aktualiausius dalykus, pvz. kainą, prekės ypatumus ir t.t. Olaplex išpardavimas, tai puiki proga atrasti prekių ypatingai geromis kainomis, o Olaplex akcija gali būti siūloma vis kitam produktui, todėl taip pat galėsite sutaupyti. Nepamirškite, jog Olaplex originalas būna parduodamas tik pripažintose parduotuvėse, nesigundykite pirkti iš neaiškių tiekėjų itin mažomis kainomis. Olaplex dovanų rinkinys – puiki dovana sau ar artimam žmogui. Jeigu norite sužinoti priemonės kainą, tiesiog įveskite paieškoje priemonės pavadinimą arba Google paieškoje įrašykite: Olaplex 6 kaina, Olaplex 2 kaina, Olaplex 3 pirkti ir t.t.