10 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

GENTLE DAY-GENTLE DAY, naktiniai paketai su anijonų juostele, 8 vnt.-6944363880920-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

GENTLE DAY-GENTLE DAY, įklotai su anijonų juostele, 30 vnt.-6944363880937-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

3,31 €

GENTLE DAY-GENTLE DAY, sugeriantys įklotai, 20 vnt.-4779030680105-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

GENTLE DAY-GENTLE DAY, dieniniai paketai su anijonų juostele, 10 vnt.-6944363880913-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

3,73 €

GENTLE DAY-GENTLE DAY, REGULAR TAMPONS, 100% ORGANIC COTTON, tamponai, 18 vnt.-4779030680181-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

4,33 €

GENTLE DAY-GENTLE DAY, SUPER TAMPONS, 100% ORGANIC COTTON, tamponai, 18 vnt.-4779030680174-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

6,45 €

GENTLE DAY-GENTLE DAY, intymios higienos prausiklis, 250 ml-4779030681027-
7,59 €
Member Card 6,45 €
30 d. mažiausia kaina:
Priežiūra ir poveikis:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,69 €

GENTLE DAY-GENTLE DAY, BAMBOO INTIMATE WET WIPES, drėgnos servetėlės intymiai higienai, 10 vnt.-4779030680020-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

1,86 €

GENTLE DAY-GENTLE DAY, įklotai su anijonų juostele, 15 vnt.-6944363880951-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

2,54 €

GENTLE DAY-GENTLE DAY, vienkartinės nosinaitės su alijošiumi ir glicerinu, 1 pakuotė-4779030681805-

GENTLE DAY intymios higienos priemonės


Intymios higienos priemonės tokios pat svarbios, kaip ir veido, kūno ar plaukų priežiūros priemonės. Tam, kad jaustumėte komfortą ir gaivą kiekvieną dieną, buvo sukurtas prekinis ženklas Gentle Day. 2009 metų gimimo prekės ženklas gali pasiūlyti įvairiausias intymios higienos priemones. Tai geresnės, sveikesnės ir komfortiškesnės intymios higienos priemonės, kurių įsigyti galite ir Drogas e. parduotuvėje. Šis prekinis ženklas siūlo priemones ir jaunoms merginoms. Pagal skirtingo amžiaus poreikius ir lūkesčius. Ar Jūs jau spėjote pažinti šio prekinio ženklo privalumus? Šiandien supažindinsime Jus su populiariausiomis Gentle Day priemonėmis.


Gentle Day intymios higienos priemonės mūsų asortimente


Šio prekinio ženklo siūlomų priemonių pasirinkimas platus: Gentle Day paketai, taurelė, kelnaitės, prausiklis, įklotai, tamponai servetėles, menstruacinė taurelė ir kita. Mūsų moterys vertina kokybę, patikimumą ir komfortą, todėl renkasi Gentle Day – sveikesnį pasirinkimą.
Viena dažniausiai perkamų priemonių Drogas e. parduotuvėje yra GENTLE DAY sugeriantys įklotai. Kasdieniai sugeriantys įklotai su anijoninų juostele, kuri apsaugo nuo blogo kvapo bei bakterijų dauginimosi. Laidūs orui, su medvilniniu paviršiumi. Pritaikyti sugerti negausioms išskyroms menstruacijų pradžioje ar pabaigoje bei kasdien, kai reikalinga geresnė apsauga. Ploni, švelnūs, laidūs orui, nebalinti chloru, be kvapiklių, nekenksmingas odai pH.
Itin svarbu yra nepamiršti intymios higienos prausiklio. GENTLE DAY intymios higienos prausiklis su augaliniais ekstraktais, tinkantis jautriai odai. Pieno rūgštis palaiko natūralų palankų gleivinės mikroflorai odos rūgštingumą. Šermukšnio, kraujažolės, ir šalpusnio ekstraktai pasižymi priešuždegiminėmis, antibakterinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis. Puikiai tinka kasdienei higienai. Prausiklyje nėra dažiklių, kvapų, alergenų. Tinkamas veganams. Patikrintas dermatologų.


Gentle Day paketai


Kuo ypatingi Gentle Day paketai? Moterys juos renkasi ypač noriai, o atsiliepimai rodo, jog naudojančios Gentle Day priemones rekomenduotų jas ir kitoms moterims. Gentle Day paketai kaina atitinka kokybę. Ypač mėgstami yra GENTLE DAY dieniniai paketai su anijonų juostele. Patentuoti ir ekologiški įklotai maksimaliai sugeria drėgmę, o anijonų juostelė naikina nemalonų kvapą. Įklotai yra laidūs orui ir nesukelia odos sudirgimų. Tinka reguliarių menstruacijų metu. Komfortas, patikima apsauga ir gaivumo pojūtį. Yra tokie patys paketai, skirti nakčiai. Dar didesnė apsauga, sugeriamumas – išbandykite.
Dažnai perkami ir GENTLE DAY SUPER TAMPONS 100% ORGANIC COTTON, tamponai. Kliniškai patikrinti organinės medvilnės tamponai. Puikiai tinka gausių menstruacijų metu, efektyviai sugeria didelį kiekį skysčio. Pritaikyti maksimaliam komfortui, bekvapiai, ekologiški.
Dar vienas labai patogus dalykas – drėgnos servetėlės. GENTLE DAY, BAMBOO INTIMATE WET WIPES, drėgnos servetėlės intymiai higienai. Puiki alternatyva kelionės metu, darbe, bet kokioje kitokioje situacijoje. Ekologiškos, bekvapės, nekeliančios odos sudirgimų. Sudėtyje yra alijošiaus ekstraktas ir vitaminas E, kurie praturtina odą ir ją nuramina. Patogi pakuotė. Maksimalus komfortas, kur bebūtumėt.


Kodėl verta pirkti GENTLE DAY intymios higienos priemones „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Drogas internetinėje parduotuvėje dažnai siūloma Gentle Day akcija, todėl galėsite priemonių galite įsigyti pigiau. Su Drogas lojalumo kortele taip pat siūloma gera kaina, tad ją turėti tikrai verta. Patogi internetinė parduotuvė turi specialius filtrus, pasirinkimus, galimus rikiavimas pagal kainą, populiarumą ir t.t. Tai padės labai greitai ir tikslingai surasti Jums reikiamą priemonę. Na, o jeigu norite susipažinti su visu mūsų turimu asortimentu, tiesiog pasižvalgykite po mūsų e. parduotuvę ir pažiūrėkite, kokias priemones mes turime. Prie priemonių rasite patogius aprašymus, kuriuose yra nurodyta sudėtis, produkto savybės, naudojimo būdas ir daug kitų aktualių dalykų.


Gentle Day paketų kaina


Gentle day rinkinys, apatiniai, paketai, taurelė, įklotai, tamponai ir daug kitų priemonių už prienamą kainą. Norimos prekės kainą patikrinti galite suvedę priemonės pavadinimą mūsų paieškos laukelyje. Pamatysite ir tai, ar šiuo metu konkrečiam produktui yra siūloma akcija. Kviečiame apsilankyti jau dabar.