Šampūnai

2 Products found
Rūšiuoti pagal:

-25%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

DAENG GI MEO RI-DAENG GI MEO RI, YELLOW BLOSSOM, šampūnas nuo plaukų slinkimo, 400 ml-8807779087889-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DAENG GI MEO RI-DAENG GI MEO RI, VITALIZING, šampūnas, 500 ml-8807779080316-

Šampūnai vaikams, vyrams ir moterims


Kai kurie vyrai pasakytų, jog visi šampūnai vienodi, o ir šiaip, koks skirtumas, ką naudoti plaukams: šampūną, dušo gelį ar muilą? Jau nekalbame apie plaukų priežiūros priemonių skirtumus, sudėtį, poveikį, paskirtį ir t.t. Mes žinome, jog tai, ką naudosime plaukams, yra išties svarbu, juk nenorime jiems pakenkti. Taip, ničnieko nenutiks, jeigu moteris išsiplaus galvą su vaikišku šampunu, o vyras – skirtu moteriai. Dažnu atveju gali atrodyti, jog skiriasi tik kvapas, tačiau taip manyti klaidinga.

Šampunai vaikams ne tik kvepia taip, kad suteiktų kuo daugiau malonių pojūčių, primintų skanėstus ar vasaros uogas, tačiau yra gaminami be kenksmingų medžiagų. Vaikų odelė dažnai būna jautresnė, kartais linkusi į išsausėjimą, alergijas, todėl šampūno sudėtis labai svarbi. Specialiai vaikams pritaikyta šampūno sudėtis nesukelia odos išsausėjimo, niežulio, o kas svarbiausia – nedirgina akių. Puikiai žinome, kaip svarbu, kad vaikas neišsigąstų galvos plovimo ir vandens patekimo į akis. Tokia baimė vėliau gali sukelti nenorą maudytis. O kur dar spavoti vaikiškų šampūnų įpakavimai, mėgstami pasakų, filmukų herojai. Išsirinkite vaikišką šampūną, kuris tikrai patiks ir tiks Jūsų atžalai.

Šampūnai vyrams labai dažnai pasižymi kiek ryškesniu, gaivesniu kvapu. Jų dudėtyje neretai vainikuoja mentolis, kuris gaivina, vėsina. Stipriosios lyties atstovai mėgsta vėsinančius, energizuojančius šampūnus bei dušo gelius.

O kuo pasižymi šampūnai moterims? O čia jau visas mokslas.. Pasirinkimas iki mėnulio, tiek kvapų, tiek poveikio ir sudėties prasme. Moterys mėgsta platų pasirinkimą, o ir plaukai dažnai yra dažomi, garbanojami, tiesinami, džiovinami ir t.t. Galima sakyti, kad moteriškų šampūnų asortimentas pranoksta tiek vaikiškus, tiek vyriškus.


Šampūnai nuo plaukų slinkimo


Plaukai, tai moters žavesio, išraiškos, charakterio, švaros ir tvarkingumo elementas. Vyrai didelį dėmesį atkreipia būtent į moters plaukus. Kartais klaidingai manoma, jog kuo ilgesni plaukai, tuo daugiau moteriškumo turi moteris. Tačiau šis mitas yra tik mitas, mat ne nuo plaukų ilgio priklauso moteriškumas. Juo labiau, kartais labai ilgi plaukai yra išvarginti, nualinti, nesveiki. Tokiu atveju praverstų ne tik plaukų pakirpimas, bet ir šampūnai, kaukės, aliejai sausiems plaukams. Dar viena labai dažna problema – plaukų slinkimas. Parduotuvėje „Drogas“ yra šampūnai nuo plaukų slinkimo, kurie padės sumažinti ar atsikratyti šio nepatogumo. Pilna vonia plaukų – vaizdas išties liūdnas, ypač, kai supranti, jog plaukai neataugs taip greitai, kaip nuslinko.


Šampūnai įvairiems plaukų tipams


Skirtingi plaukai reikalauja skirtingų priemonių. Tereikia žinoti savo plaukų norus ir tai, ko jiems trūksta. Dažnai perkami šampūnai sausiems plaukams, pvz. šampūnas su keratinu. Tokios priemonės padrėkina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Neretas pasirinkimas yra ir šampūnas nuo pleiskanų, mat daug žmonių susiduria su šia problema. Šampūnas nuo pleiskanų padeda atsikratyti ne tik pleiskanų, bet ir su tuo susijusių nemalonumų, pvz. niežulio, jautrumo. Šampūnai garbanotiems plaukams puikiai paryškina garbanas ir padeda su jomis susitvarkyti, t.y. nuima pasišiaušimą. Kokybiški tonuojantys šampūnai, šampūnas riebaluotiems plaukams, šampūnas dažytiems plaukams, šampūnas skatinantis plaukų augimą - viskas pagal Jūsų poreikius.

Jautriai galvos odai puikiai tiks ir šampūnai be parabenų, be sulfatų. Geriausi šampūnai plaukams yra tie, kurie skirti būtent Jūsų plaukų tipui. Riebiai galvos odai, šampūnai priaugintiems plaukams, šampūnas plaukų augimui, glotninantys šampūnai, šampūnai nuo pleiskanų, gydomieji šampūnai - pasirinkimas labai platus, todėl, visu pirma, įvertinkite, kokie yra Jūsų plaukai ir kokio poveikio norite. Ar atsikratyti pleiskanų, o galbūt pagyvinti plaukus, atkurti juos po dažymo, tam puikiai tiks atkuriamasis šampūnas. Atsirado žilų plaukų, bet norite pasidažyti pati? Dažantis šampūnas žiliems plaukams tokiu atveju atkeliaus Jums į pagalbą.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Kaip jau supratote, šampūnai būna labai įvairūs, todėl pasirinkimas išties platus. Geriausi šampūnai yra tie, kurie geriausiai tinka būtent Jūsų galvos odai. Šampūnai internetu, tai labai patogus būdas greitai ir saugiai, o dažnu atveju ir pigiau apsipirkti.
Pasižvalgykite ir pasirinkite, kokia akcija Jums tinka. Pasinaudokite pasiūlymu ir įsigykite šampūną ar kitą prekę gera kaina. Platus prekių ženklų pasirinkimas: Dove, Nivea, Garnier, Biosilk, Batiste – tikrai atrasite savo. Plaukų šampūnas tai ne tik plovimo, bet ir puoselėjimo priemonė.
Dažniausiai užduodami klausimai


Šampūną patartina kruopščiai rinktis pagal plaukų tipą.

Atsakykite sau į klausimą, kaip Jūsų plaukai atrodo. Ar greitai susiriebaluoja, ar yra sausi, o gal nepaklusnūs?

Turime natūralios sudėties šampūnų, pavyzdžiui LADOR Triplex Natural Shampoo.