Plaukų želė


Plaukų želė, tai ypač patogi priemonė greitai, efektyviai užfiksuoti šukuoseną ar tiesiog išlaikyti tvarkingai sušukuotus plaukus. Plaukų želė dažnam asocijuojasi su malonia konsistencija, įvairiomis spalvomis, maloniu kvapu – taip ir yra, plaukų želė, tai sena, gera klasika. Visiems žinoma sąvoka ir priemonės paskirtis – užfiksuoti, o esant poreikiui, suteikti šlapią efektą. Šiuo gėriu naudojasi ir moterys, ir vyrai. Užtepti plaukų želę užtrunka keletą sekundžių, o jos efektas išlieka visą dieną, todėl jausitės komfortiškai ir žinosite, jog plaukai vis dar atrodo tvarkingai.


Plaukų žėlės ir pastos mūsų asortimente


Mūsų asortimente gausu plaukų priežiūros priemonių. Įvairūs profesionalų bei klientų pasitikėjimą pelnę prekių ženklai: Schwarzkopf, Loreal Paris, Nivea, Syoss, Wella. Skirtingos fiksacijos, priklausomai nuo Jūsų norų: stiprios fiksacijos plaukų vaškas, vidutinės fiksacijos plaukų vaškas.
Mes suprantame, jog plaukų želė reikalinga visiems: plaukų želė vyrams, tai tarsi kasdienis aksesuaras, be kurio dažnas neįsivaizduoja savo ryto, tuo tarpu plaukų želė moterims aktuali gali būti tiek kasdienai, norint suformuoti ir užfiksuoti lengvą šukuoseną, tiek iškilmingos šventės metu. Tiesa, želė plaukams ne tik stipriai fiksuoja, bet ir apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Vyrams ypač patinka šlapio efekto plaukų želė, kuri dar ir suteikia subtilaus žvilgesio plaukams. Natūrali plaukų želė – taip pat dažnas pasirinkimas tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų.
Plaukų pasta taip pat yra skirta norimai šukuosenai ar plaukų sušukavimui užfiksuoti, tačiau yra kiek kitokios konsistencijos nei želė. Ji taip pat gali būti stiprios, vidutinės fiksacijos, gali suteikti matinio ar šlapio efekto, priklausomai nuo Jūsų norų.

Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje ir atrasite tai, apie ką galbūt net nežinojote: plaukų modeliavimo gelis, plaukų modeliavimo kremas, pudra plaukams, plaukų modeliavimo klijai, kreminis gelis... O taip, šiandien pasirinkimas toks, kad galva gali ne juokais apsvaigti, būtent todėl kiekviena mūsų prekė yra aprašyta, o taip pat yra parašyta jos sudėtis, paskirtis, naudojimo būdas.


Želė ar vaškas?


Ką rinktis? Klausimas, į kurį vieno atsakymo nėra, tačiau bandysime Jums kiek padėti, jeigu norite pasirinkti vieną iš dviejų. Plaukų želė visiems puikiai žinoma priemonė, kuri populiari jau daug metų, tačiau, kas tas vaškas plaukams? Vaško konsistencija yra kiek kitokia, jis tirštesnis, kietesnis, kaip jau turbūt supratote iš pavadinimo. Plaukų želė stipriau fiksuoja ir suteikia lengvo blizgesio, šlapio efekto, tuo tarpu vaškas suteikia matinį įvaizdį.

Na, su plaukų žele ir vašku lyg ir aišku, o kas ta pomada? Ne, tai tikrai ne lūpų dažai. Plaukų pomada, tai vandens arba vaško pagrindu sukurta priemonė, skirta modeliuoti, formuoti plaukus. Pomada neapsunkina plaukų, jie nesulimpa. Jų būna įvairių: plaukų pomada šlapiam efektui sukurti, plaukų pomada su fibrilėmis (padės sukurti unikalią, lengvo spindesio ir didelio lankstumo turinčią šukuoseną). Na, o jeigu norite šukuoseną suformuoti ypač greitai ir patogiai, tuomet Jums kuo puikiausiai tiks purškiamas molis – keletą paspaudimų ir formuokite plaukus, kaip tik širdis geidžia.


Kaip išsirinkti tinkamas plaukų formavimo priemones?


Pagalvokite, ko Jums reikia, kokio efekto norite, kam būtent naudosite priemones. Ar tai kasdienai skirta priemonė, kuri turi neapsunkinti plaukų, padėti apsaugoti juos nuo žalingo aplinkos poveikio. O galbūt Jums reikalinga itin stiprios fiksacijos priemonė, kuri padės visos šventės metu džiaugtis įspūdinga šukuosena? Plaukų želė, vaškas, gelis, kremas ir dar daugybė kitų – kiekvienas čia ras sau tinkamą. Tiesa, mes manome, jog tada, kai jau apsisprendėte, kokio efekto norite ir iš kokių priemonių rinksitės, Jūs turėsite dar vieną užduotį. Kokia ji? Turėsite eksperimentuoti, bandyti, o atrasti pačią pačiausią kartais gali pavykti ne iš pirmo karto, būtent todėl mes siūlome kokybišką produkciją gera kaina. Pirkite, eksperimentuokite ir džiaukitės.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Apsipirkimas internetu, tai puiki išeitis tiems, kurie nemėgsta kamščių, blogo oro, eilių ir parduotuvių. Komfortiškai, šiltai, su kavos ar arbatos puodeliu, patogiai įsitaisykite ir paskaitykite mūsų prekių aprašymus, patarimus, išsirinkite norimas priemones, įsidėkite į krepšelį ir laukite džiaugsmo. Pasinaudokite mūsų siūloma akcija ir įsigykite prekių pigiau – mums rūpi Jūsų komfortas.
Dažniausiai užduodami klausimai


Plaukų gelį reikia tepti ant drėgnų arba sausų plaukų ir modeliuoti.

Plaukų pastos suteikia žvilgesį ir ilgai išliekančią fiksaciją.