1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-30%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

TIKTAI DROGAS

STYLISTA-STYLISTA, SLEEK, glotninamasis plaukų serumas, 200 ml-3600523629329-
8,49 €
5,94 €
29,70 € / l
Member Card

29,70 €/l

Priežiūra ir poveikis:

Įvairios plaukų formavimo priemonės mūsų asortimente


Plaukų formavimo priemonės, tai itin populiari, tiek moterims, tiek vyrams reikalinga prekė, kuri padeda plaukams atrodyti tvarkingai, sveikai ir gražiai visą dieną. Plaukai jaučia viską: stresą, užterštą orą, vitaminų trūkumą ar hormonų svyravimus, todėl kartais neužtenka plaukus išplauti, puoselėti, drėkinti, reikia ir suformuoti bei užfiksuoti.
Įvairios plaukų formavimo priemonės padeda sukurti norimą efektą, pavyzdžiui, ne tik užfiksuoti šukuoseną, bet ir suteikti plaukams apimties, glotnumo, blizgesio. Kad būtų paprasčiau, pateiksime pavyzdžių.


Skirtingi plaukų tipai, skirtingi poreikiai


Glotninamasis plaukų serumas padės susitvarkyti su pasišiaušusiais plaukais, garbanas paryškinantis kremas padės pabrėžti natūralų garbanų grožį. Turint banguotus ar garbanotus plaukus, geriausia rinktis priemones būtent garbanotiems plaukams.
Plaukų formavimo priemonės silpniems ploniems plaukams pamaitins, pastiprins ir apsaugos plaukus. Apsauginė priemonė nuo karščio leis plaukams drąsiai džiaugtis džiovintuvo šiluma ar plaukų lyginimo žnyplėmis, patiriant žymiai mažiau žalos. Formavimo priemonė suteikianti purumo padarys Jūsų plaukus įspūdingus ir purius. O štai tekstūruojantis purškalas plaukams pakelia juos nuo šaknų, suteikia purumo, puikiai fiksuoja. Jis labai tinka trumpų, plonų ir silpnų plaukų šukuosenoms pagyvinti.

O ar esate girdėję apie tokią prekę - plaukų džiovinimo purškiklis? Tai fiksuojantis, apimties suteikiantis plaukų džiovinimo purškiklis. Plaukus formuojant džiovintuvu, purškiklis sumažina plaukų šiaušimąsi, suteikia jiems apimties. O kas tas apsauginis plaukų džiovinimo kremas? Jis sutvirtinana šukuoseną, suteikia karščio pažeidimo apsaugą, todėl plaukai mažiau nukenčia nuo formavimo. Ką gero padaro purškiklis garbanoms atgaivinti? Jis suteikia suglebusioms garbanoms standumo ir dailumo, plaukai tampa nepaprastai švelnūs ir nešiugžda. Neįtikėtina, kiek gerų priemonių išrado ne kas kitas, o žmogus ir mokslas.


Prekių ženklai


Kiekvienas prekės ženklas yra savitas, unikalus, ne tik dėl savo pavadinimo, istorijos, bet ir dėl unikalios sudėties, formulės. Kiekvienas ženklas turi savo stiprybių, tačiau žinomi ženklai bet kokiu atveju džiugina mus kokybe. Nivea, Syoss, Schwarzkopf, tai aukšta kokybė, gera kaina ir patenkinti klientų bei profesionalų lūkesčiai.


Kodėl verta pirkti kosmetiką „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Mūsų el. parduotuvėje gausus įvairių priemonių pasirinkimas: suteikiantis apimties purškiklis, plaukų tiesinimo kremas, purškiklis sausam plaukų modeliavimui, priemonė sauganti plaukus nuo drėgmės – galėtumėme vardinti ir vardinti. Tačiau kviečiame Jus apsilankyti mūsų el. parduotuvėje ir išsirinkti sau tinkamą prekę. Apsipirkimas internetu, tai ypač patogus, greitas ir saugus būdas įsigyti priemonių pigiau. Internetu taip pat dažnai siūloma akcija, todėl turite galimybę įsigyti prekių pigiau. Leiskite sau daug už mažą kainą. Plaukų formavimo priemonės taip pat svarbu, kaip ir kokybiškas plaukų šampūnas, kondicionierius ar aliejus. Išsirinkite ir džiaukitės, mes pristatysime Jums džiaugsmą saugiai, greitai, Jums patogiu būdu.
Dažniausiai užduodami klausimai


Norint apsaugoti plaukus nuo karščio, būtina naudoti tam skirtas priemones. Pavyzdžiui, ISANA plaukus nuo karščio apsaugantis purškiklis.

Norint ištiesinti plaukus galima naudoti tiesinimo žnyples, tačiau tai būtina daryti su apsaugos nuo karščio priemonėmis.