3 Products found
Rūšiuoti pagal:

-35%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PASCAL MORABITO-PASCAL MORABITO, PARIS MYSTERY KISS, kvepianti dulksna-3760004322986-
9,99 €
6,49 €
32,45 € / l
Member Card

32,45 €/l

-35%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PASCAL MORABITO-PASCAL MORABITO, PARIS SUNSET BEACH, kvepianti dulksna-3760004322979-
9,99 €
6,49 €
32,45 € / l
Member Card

32,45 €/l

-35%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

PASCAL MORABITO-PASCAL MORABITO, PARIS PURE LAGOON, kvepianti dulksna.-3760004322993-
9,99 €
6,49 €
32,45 € / l
Member Card

32,45 €/l

Kūno dulksna


Visi puikiai žinome, kas yra kokybiški kvepalai, tualetinis ar parfumuotas vanduo. Tai itin dažnai perkama prekė, kuri puikiai tinka ir dovanai. Geras kvapas leidžia gerai jaustis ir net atskleisti savo charakterį, stilių, skonį. Perkami ir dieniniai, ir vakariniai kvepalai (nors tai tik rekomendacija), ir gaivūs, ir itin ryškūs, klasikiniai, ir nišiniai – kiekvienam pagal norus ir skonį. Tačiau kartais be reikalo yra pamirštamas toks nuostabus dalykas, kaip kūno dulksna, todėl šiandien pakalbėkime būtent apie ją. Kas tai ir „su kuo valgoma“?


Kūno dulksna – kas tai?


Kūno dulksna, tai aerozolinis kūno purškiklis, kuris yra lengvesnis, mažiau intensyvus už kvepalus, tačiau puikiai atgaivina ir pakvėpina. Kūno dulksna su blizgučiais ar be jų, saldaus, gaivaus ir kitokio aromato. Tai puiki išeitis, kuomet norisi švelniai kvepėti ir atgaivinti kūną. Puikiai tiks karštomis vasaros dienomis, kelionėje ar po sporto. Tinka naudoti ne tik ant kūno, bet ir drabužių, patalynės.


Susipažinkite su itin dažnai Drogas parduotuvėje perkama kūno dulksna. Tai – MEXX FRESH SPLASH. Gaivaus arbūzų ir jazminų kvapo. Ją galima pasiimti bet kur – pakuotė yra lengva ir ne tokia trapi kaip įprasti kvepalų buteliukai. Kaip naudoti kūno dulksną? Pasipurkšite nuo galvos iki kojų – ant kaklo, rankų ar dekoltė. Dulksna švelniai apgaubs visą kūną ir atgaivins. Galima purkšti ne tik ant odos, bet ir ant plaukų, drabužių ar patalynės.


Kodėl verta naudoti kūno dulksną?


Kūno dulksna, tai puiki alternatyva kvepalams, kuomet norisi daugiau gaivos ir švelnumo. Kvapas išsilaiko apie tris valandas, todėl galite pakeisti skirtingus kvapus, padaryti pertrauką tarp kvėpinimosi arba purkšti intensyviau. Tai pakankamai pigi priemonė, kurios pasirinkimas platus, todėl kiekvienas ras sau tinkamą.


Dar viena itin populiari kūno dulksna Drogas parduotuvėje yra VICTORIA'S SECRET COCONUT PASSION. Šis kūno purškiklis yra gėlių – vaisių aromato. Pasipurškus kūną Jus užlies vanilės, pakalnutės, kokoso, ramunėlės ir alijošiaus aromatas. Skirta save mylinčiai moteriai.


Kūno dulksnos internetu, Drogas.lt el. Parduotuvėje


Drogas.lt el. parduotuvėje yra skirtingos kūno dulksnos, tad tikrai išsirinksite sau tinkamą. Pirkti internetu apsimoka, nes čia dažnai siūloma akcija, kurios metu prekių įsigysite ypatingai gera kaina. Čia taip pat gausu veido, kūno, plaukų priežiūros priemonių, dekoratyvinės kosmetikos, higienos reikmenų, kvepalų, namų apyvokos prekių ir t.t. Viena elektroninė parduotuvė ir didžiulis įvairių prekių pasirinkimas.
Dažniausiai užduodami klausimai


Kūno dulksna, tai kvepiantis purškiklis, kuris puikiai atgaivina ir pakvėpina.

Kūno dulksną galima naudoti ir ant plaukų, patalynės, drabužių, viso kūno.