1 Products found
Rūšiuoti pagal:

-20%

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

DR. BECKMANN-DR. BECKMANN, šaldytuvo gaiviklis su soda, 40 g-4008455459615-
3,89 €
3,11 €
3,11 € / vnt.
Member Card

3,11 €/vnt.

Namų kvapai, gaivikliai


Visi norime turėti gražius, švarius ir jaukius namus, į kuriuos visada norisi grįžti. Tačiau norint tokio rezultato, reikia įdėti šiek tiek pastangų. Nuolatinė namų priežiūra, tvarkymas, interjero detalių atnaujinimas – visa tai prisideda prie namų jaukumo. Svarbu viskas: baldai, sienų spalva, mažos detalės, apšvietimas. O dar, esame tikri, labai svarbus yra namų kvapas. Tai gali būti natūralus ką tik iškepto pyrago kvapas, gaivus skalbinių aromatas arba tiesiog švaros nata. Tačiau ne visada galime sukurti kvapą patys, todėl šiandien turime puikią galimybę namus pakvepinti taip, kaip norime ir tada, kada norime. Namų kvapai, patalynės, kambario, tualeto gaivikliai – tai jų nuopelnas. Mažas namų kvapo buteliukas daro stebuklus. O kuo kvepia Jūsų namai, kokie aromatai Jums yra patys skaniausi?


Namų kvapų ir gaiviklių rūšys


Šiandien kvapų pasirinkimas labai gausus. Namų kvapai su lazdelėmis nuolat skleis kvapą, kurio intensyvumą galite reguliuoti lazdelių pagalba. Natūralūs namų kvapai yra itin paslaptingi – svečiai net nesupras, jog kvapas yra „iš šalies“. Purškiami namų kvapai taip pat labai populiarūs ir mėgstami, mat galite patys reguliuoti kvapo skleidimo dažnumą bei intensyvumą. Kambario gaivikliai akimirksniu atgaivins kvapą ir suteiks švaros pojūtį. Patalynės gaivikliai puikiai tiks tiems, kurie nori sustiprinti švaros pojūtį ir išsimiegoti kvepiančiuose pataluose. Kokybiški namų kvapai leidžia mėgautis aromatu nekenkiant savo sveikatai.


Prekiniai ženklai


Geriausi namų kvapai yra tie, kurie labiausiai patinka Jūsų uoslei ir yra patogiausi naudoti. Itin mėgstami prekiniai ženklai: Air Wick (kvapas ir jo papildymas), Pure, Areon oro gaivikliai, Ambi Pur, taip pat populiarūs yra ir lietuviški bei nišiniai, prabangūs namų kvapai. Automatiniai, ilgai išliekantys, didelės talpos, su pagaliukai, intensyvūs gaivikliai namams – galima būtų vardinti ir vardinti.


Populiariausi namų kvapai ir gaivikliai


Kokie populiariausi gaivikliai ir namų kvapai Lietuvoje? Jų yra labai daug, tačiau susipažinkite su konkrečiomis prekėmis, kurios Drogas parduotuvėje yra itin dažnai perkamos, o atsiliepimai byloja apie jų kokybę. DOMOL, PERFUME & STYLE BOURBON VANILLE, kvapiosios lazdelės. Kreminis vanilės aromatas su subtiliomis citrusinių vaisių natomis sukuria harmoningai saldžią simfoniją ir apgaubia jus maloniai jausminga atmosfera. Stilingas indo, rotango lazdelių ir kokybiško aromato derinys tinka bet kuriai namų patalpai ir suteikia jūsų namams savaites išliekantį gaivų aromatą. AIRWICK, LIFE SCENTS, kvapioji žvakė, aromatas Vasaros dvelksmas. Baltųjų gėlių, melionų ir vanilės kvapai. AIR WICK, kištukinis gaiviklis skleidžia aromatą iki 120 dienų. Įkvėpkite gaivaus turkio spalvos jūros vėjo. Pasijuskite tarsi ramiame rojaus kampelyje, kur ore tvyro lengvų žiedlapių, sušildytų saulės spindulių, kvapas. Kiekvieną kambario kampelį pripildykite gamtos įkvėptų aromatų ir sukurkite jaukią bei svetingą nuotaiką. Puikus kvapas – su natūraliais eteriniais aliejais. Kvapiosios medžiagos – kvapo pojūčiui. Tai tik maža dalis siūlomų kvapų namams. Primename, jog kiekvienas iš jų turi savo naudojimo instrukciją, kuria rasite tiek prekės aprašyme, tiek ant prekės.


Namų kvapai ir gaivikliai internetu, Drogas.lt el. Parduotuvėje


Drogas namų kvapai internetu, tai puikus būdas įsigyti prekių pigiau, nes čia dažnai siūloma gera kaina, akcija, nuolaida. Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda, Jonava, Vilnius, o galbūt kažkur Ukmergėje, Utenoje, Jurbarke ar Kaune esantys namai laukia kokybiško kvapo? Nesvarbu, koks miestas Jums aktualus, Drogas gaivikliai ir namų kvapai atkeliaus į namus visoje Lietuvoje. Užsisakykite jau dabar.
Dažniausiai užduodami klausimai


Namų kvėpinimui naudokite namų kvapus (žvakes, oro gaiviklius, aromatizatorius).

Šiuo metu Drogas el. parduotuvėje populiariausias namų kvapas yra AIR WICK Aromist Magnolia & Cherry Blossom ir AMBI PUR Air Thai Escape.