2 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ESSENCE-ESSENCE, THE BLUSH, skaistalai, 5 g-4059729232823-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

ESSENCE-ESSENCE, BLOOMIN' BRIGHT, skaistalai, 10 g-4059729415004-

Skaistalai


Makiažas gali arba padaryti tikrą stebuklą, arba pakeisti išvaizdą ne visai ta linkme, kuria norime. Viskas priklauso nuo to, kokias priemones naudojame ir kaip. Taip pat svarbu, kad makiažas atitiktų progą, nuotaiką ir jūsų odos tipą, spalvą. Paskutiniu metu ypač populiarus vadinamasis „nematomas“ dieninis makiažas, o odai gaivumo ir spalvos gali suteikti skaistalai. Nors juos naudojame vis dažniau, kai kam dar kyla klausimas, kas yra skaistalai? Pabandysime į jį atsakyti ir apie šią makiažo priemonę papasakoti plačiau.


Veido skaistalai mūsų asortimente


Skaistalai – tai makiažo priemonė, kuri dažniausiai naudojama ant skruostikaulių, tačiau nebūtinai. Jais galima paryškinti veido bruožus, suteikti jiems sveiką raudonį, pagyvinti veido spalvą. Jie gali būti naudojami tiek ant makiažo pagrindu padengto veido, tiek kaip vienintelė veidą ryškinanti priemonė. Pastaruoju būdu vasarą galima sukurti ypač energingą, valiūkišką įvaizdį ir neapkrauti veido perteklinėmis makiažo priemonėmis.
Pasirūpinome, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje būtų parduodami geriausi skaistalai, užtikrinantys puikų kainos ir kokybės santykį. Čia rasite tokių gamintojų kaip „Loreal“, „Maybelline“, „Artdeco“, „Isadora“, „Bourjois“, „NYX“, „Max Factor“, „Essence“ ir kitų žinomų prekės ženklų produkcijos.


Kreminiai, sausi, skysti skaistalai


Veido skaistalai gali būti labai skirtingos konsistencijos ir tipų. Juos galima pasirinkti pagal daug skirtingų kriterijų, pavyzdžiui, skaistalai pagal veido formą, odos tipą, atspalvį ir pan. Dažniausiai naudojami kreminiai, skysti, sausi skaistalai. Makiažo meistrai ar mėgstantys turėti įvairių priemonių gali rinktis skaistalų paletę.
Kreminiai skaistalai. Jie puikiai tiks turintiems sausą odą, taip pat bus praktiški šiltuoju sezonu, kai norisi, kad priemonė išsilaikytų kuo geriau. Šio tipo skaistalų nerekomenduojama naudoti mišrios ir riebios odos savininkams – oda tik dar labiau blizgės, priemonė išryškins jos trūkumus. Nepaisant to, kreminiai skaistalai puikiai tiks brandžiai odai ir padės paslėpti raukšleles. Svarbiausia priemonės nepadauginti ir kreminės tekstūros skaistalus tepti palengva, gerai ištapšnoti kempinėle ar makiažo šepetėliu.
Skysti skaistalai. Skysti skaistalai tinkamesni turintiems sausą, dehidratuotą odą. Pasirinkus tinkamos sudėties skystus skaistalus, jie ne tik suteiks odai atspalvį, bet ir padės ją praturtinti naudingomis savybėmis. Tokios priemonės gali padėti drėkinti, gaivinti, puoselėti odą.
Sausi skaistalai. Tai gali būti kompaktiniai arba birūs skaistalai. Sausi produktai geriausiai tiks riebesnei odai. Birūs skaistalai ypatingai gerai atrodo atliekant dieninį makiažą, nes nėra pernelyg ryškūs, suteikia šiek tiek spindesio. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nemėgsta skaistalų ar nori tik šiek tiek paryškinti skruostikaulius. Tik įsidėmėkite, kad jei jūsų odos būklė nėra puiki – ji paberta, nelygi, yra sausų vietų, reikėtų vengti spindinčių skaistalų, nes jie dar labiau išryškins trūkumus.
Skaistalų paletė. Skaistalų paletė gali turėti skirtingų spalvų ar skirtingos konsistencijos priemones, kurios tiks skirtingiems odos tipams, atspalviams. Tai naudinga, jei priemone dalinasi keli žmonės, esate makiažo meistras arba norite išbandyti keletą variantų ir pasirinkti tinkamiausią. Paletė taip pat pravers žmonėms, kurių oda keičiasi esant sezonams arba yra mišri. Pavyzdžiui, jei vasarą veidas tampa rusvesnis, esate linkę stipriai įdegti, greičiausiai jums netiks tie patys skaistalai, kurios naudojate šaltuoju metų laiku.


Kaip naudoti skaistalus?


Skaistalai – kaip naudoti? Skaistalai veidui paprastai turėtų būti naudojami pagal veido odos formą.
Apvaliam veidui trūksta ryškesnių kontūrų, todėl jis atrodo didelis. Skaistalus tepkite nuo ausies, link lūpų kampučio, po skruostikauliu.
Kampuotas veidas dėl išraiškingų skruostikaulių ir smakro kartais gali atrodyti pernelyg vyriškas. Šią problemą galima išspręsti skaistalais. Juos tepkite skruostikaulių šonuose ir skaidykite žemyn – taip optiškai sušvelninsite smakro linijas. Taip pat nedidelį kiekį priemonės galite užtepti virš antakių, link linijų, kur auga plaukai.
Ovaliam veidui nereikia nieko pernelyg slėpti ar maskuoti – galite tiesiog paryškinti turimus privalumus.
Pailgas veidas atrodo siauras, tačiau su skaistalais galima jį nesudėtingai optiškai praplatinti. Priemonę tepkite pačioje aukščiausioje skruostikaulio vietoje ir horizontaliai braukite link plaukų augimo kontūro. Makiažo priemonę geriau naudokite tik ant skruostų.


Skaistalai internetu gera kaina


Jei norite didelio pasirinkimo ir jums svarbu skaistalai kaina, jų ieškokite internetinėje „DROGAS“ parduotuvėje. Čia parduodamos įvairių rūšių makiažo priemonės: matiniai skaistalai, rutuliniai skaistalai, skaistalai moterims pagal odos tipą ir pan. Jei jų norite įsigyti pigiau, turėkite omenyje, kad perkant internetu galite rasti ne vieną patrauklią akciją. Beje, jei jus domina skaistalai atsiliepimai, juos rasite užėję ant bet kokios dominančios prekės, todėl pasirinkti tinkamiausią bus kur kas paprasčiau.
Dažniausiai užduodami klausimai


Skaistalai, tai priemonė, skirta paryškinti veido formą arba ją koreguoti. Dažniausiai paskirstoma ant skruostikaulių ir ne tik.

Drogas parduotuvėje itin dažnai perkama NYX PROFESSIONAL MAKEUP Born To Glow skaistalų paletė. Maža priemonė, didžiulis pasirinkimas.